Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

:angry: no i standardowo , przesyłka z giftem 43 $ i do opłat <_<

To ja w tym kontekście chciałbym zapytać Kolegę @Bukszpana, czy opracował już szyfr? :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(jeżeli bez) to może "latający flaming"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven akurat ta przesyłka ze Stanów wysłana USPS

 

Sivert , tak kilka przesyłek z mywatcheshub brałem , godni polecenie, tylko przy zakupach , które w opisie mają 1 sztukę warto zapytać o dostępność, bo mogą nie mieć na stanie. Oczywiście całą kasę zwracają.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez jacjakuza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł z czym Ty wyskoczyłeś ? tam są tylko 2 mechanizmy

jeśli już:

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk

oczywiście, niektóre nie są już produkowane

4s24 chyba przeszedł do Credora - czyli nie na tą kieszeń

ogólnie nic manualnego nie widziałem - trzeba zgłębić temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą, skoro jesteśmy przy zakupach - ciekawe kto pierwszy zanabędzie tą piękność

jakieś 4,5k$

post-32788-0-85905400-1361536082_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin co Ty taki nerwowy jesteś :)

W linku który podalem masz napisane jakie typy mechanizmów obecnie stosuje Seiko.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak jakoś - chyba dawno żadnego zegarka nie kupiłem na uspokojenie :P:D

masz wolne 4,5k$ na niski % ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i trwam w postanowieniu (walczę z sobą jak mogę)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Burns, a gdzie ten snowflake za 4,5k$ leży?

To całkiem przyzwoita cena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna polityka firmy - wprowadzają do oferty jakieś dziwolągi (ktoś kiedyś pokazywał na forum nową kolekcję), a nie mają nic do zaoferowania z ręcznych garniturowców. To już nawet Orient na tym polu lepiej wypada. Z taką historią produkcji tego typu zegarków (lata 60-te) naprawdę nie trzeba wiele wysiłku, ale może kiedyś się doczekamy czegoś na wzór LM czy Sea Horse'a w nowym wydaniu.

Mają serię SBGW, podstawowy 031 ok. 3,3k$ + opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie ma,

 

niedawno kupiłem Seiko SNZF17 - chcę dokupić pasek kauczukowy/gumowy.

Macie jakiś fajny sklep z takim gadżetami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że planuje zakup swojego pierwszego (lepszego) zegarka, chciałem się zapytać Was o mój wybór. Podoba mi się bardzo breitling navitimer, jednak wiadomo że jego cena jest dość wysoka i na razie nie mogę sobie na niego pozwolić, chciałem zapytać o zegarek Seiko Flightmaster SNAB71P1 i jeszcze przyrównanie go do zegarka innej marki o podobnej stylistyce a mianowicie poljota blueangels 3133. Wiem, że to dwa inne zegarki ponieważ seiko to kwarc, ale nie znam się na tyle żeby je bardziej porównać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z żalem serca, ale pokazane dwa modele Seiko nie mają startu do Poljota

jeżeli zostaniesz przy Seiko wolałbym ten zaprezentowany przez Pawła, ale niekoniecznie biało-niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z żalem serca, ale pokazane dwa modele Seiko nie mają startu do Poljota

jeżeli zostaniesz przy Seiko wolałbym ten zaprezentowany przez Pawła, ale niekoniecznie biało-niebieski

Wybór kolorów jest spory np. http://watchhubs.com/en/pilot-s-watches/135-seiko-pilot-s-chronograph-flight-master-mens-sna411p1-sna411.html

Lub http://watchhubs.com/en/pilot-s-watches/137-seiko-pilot-s-chronograph-flight-master-mens-sna414p1-sna414.html

Ten jest niezły :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na ebay kupiłem Seiko SNK. Przesyłka z Singapuru. Ogólnie nie zapłaciłem nic za przesyłkę i własnie miałem zamawiać SKX007 również z darmową przesyłka z tej aukcji http://www.ebay.pl/itm/Seiko-Automatic-Divers-SKX007K2-SKX007K-Mens-Watch-/280993225234?pt=Wristwatches&hash=item416c805a12#ht_3391wt_1139 ale w miedzy czasie naczytałem się o cle itp. Czy sprzedawcy jakoś to obchodzą wysyłając jako "gift"?? Zamawiać bez obaw czy sprzedawca faktycznie zapewnia brak dodatkowych kosztów czy jednak jest jakieś ryzyko??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z przepisami to nie ryzyko a obowiązek, niektórzy o tym piszą wprost pod hasłem duty - w tej aukcji tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z przepisami to nie ryzyko a obowiązek, niektórzy o tym piszą wprost pod hasłem duty - w tej aukcji tego nie ma

Aha..czyli lepiej poszukać innej aukcji?? Tutaj doliczą jakieś koszta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś.

Sprowadzanie czegokolwiek o wartości powyżej mniej więcej 30 dolarów spoza UE powinno skutkować narzuceniem vatu w wysokości 23% oraz cła (co jest akurat wartością niewielką w przypadku zegarków).

Zgodnie z tym, co piszą forumowicze, zdarza się czasem, że celnik przeoczy wyższą wartość paczki i szczęśliwie nie załapie się ona na dodatkowe opłaty.

Dodatkowo, jeżeli przesyłka jest wysyłana kurierem, to przewoźnik policzy sobie koszty załatwiania za Ciebie spraw papierkowych i będzie to co najmniej kilkadziesiąt zł.

 

Jeżeli chcesz mieć 100% pewności, że nie poniesiesz jakiś niespodziewanych dodatkowych kosztów, szukaj ofert w granicach Unii Europejskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.