Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Guest fidelio

Pasek bardzo ciekawy, ale moim zdaniem nie pasuje do Alpinista. W tym momencie za dużo się już dzieje. Zielona tarcza, złote indeksy, pomarańczowe dodatki... Ale co się komu podoba  :)

To w dużej mierze rzecz gustu  ;) Mnie właśnie bardzo zależało na dodatkowych kolorch na pasku, które miały sprawić, że dzięki temu nie będzie za dużo "zieleni w zieleni"  :D

No i gitara  :)

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Przesyłka dotarła dziś ;)

cc2f4af7c43648a5.jpg

tarcza powala B)

e562a55a6e214d05.jpg

ec9d439f8c126fc5.jpg

4e7e102cea03832f.jpg

Zegarek piękny, ale przyznam, że do rozmiaru koperty muszę się jeszcze przyzwyczaić. Do tej pory miałem max. 36 mm ;)

Edited by furraan

Dojechał dziś do mnie SARB035. Robi bardzo pozytywne wrażenie. Tylko ta branza której nie idzie dopasować... albo za luźna albo ciaśni  :wacko:

Środa z gs.

Fajny zegar, ale maluszek niestety i świetna płyta w tle. RIP Guru

Time matters

Seiko 5

post-90102-0-21094300-1517469352_thumb.jpg

"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Dojechał dziś do mnie SARB035. Robi bardzo pozytywne wrażenie. Tylko ta branza której nie idzie dopasować... albo za luźna albo ciaśni  :wacko:

No to jest właśnie problem o którym czytałem, sam czekam na sarba 033, a znając moje szczęście pewnie go na pasku będę nosił. Jaki to problem zrobić jakąś większą regulację :angry:

Bransoletę da się dopasować, nie marudźcie.

Ale co z tego jak on (SARB035) na niej wygląda kiepsko ;)

Może z czarnym jest lepiej - musiałbym na żywo zobaczyć.

Ja się nie mogłem przez kilka dni przełamać bo mnie to zestawienie strasznie kłuło w oczy.

Ale na dobrym pasku to świetny zegarek.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Guest fidelio

Bransoletę da się dopasować, nie marudźcie.

Ale co z tego jak on (SARB035) na niej wygląda kiepsko ;)

Może z czarnym jest lepiej - musiałbym na żywo zobaczyć.

Ja się nie mogłem przez kilka dni przełamać bo mnie to zestawienie strasznie kłuło w oczy.

Ale na dobrym pasku to świetny zegarek.

Stąd właśnie, jak tylko pojawił się u mnie SARB 033, bransoletę zdjąłem o sprzedałem  ;) Ale u mnie też jest tak, że ja w ogóle nie lubię bransolet  :)

Edited by fidelio

Ja kiedyś też nie lubiłem, ale do nurka, zwłaszcza latem, nie ma nic lepszego. Przekonałem się :)

SARB to, dla mnie, zegarek bardziej elegancki, klasyczny niż sportowy.

Ale fajnie mu nawet na nato :)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Guest fidelio

Już zdążyłem się zorientować, że SARBy są bardzo wdzięcznym tematem, gdy chodzi o zabawy paskami  :) Z Alpinistem zaszalałem, dzięki Filipowi, a SARBa 033 odziałem w aligatora od Hirscha i tym samym postawiłem bardziej na elegancję  ;)

Czy Seiko SRPC03J1 i SARY089 różnią się jedynie paskiem?

P.S. Skąd w ogóle biorą się te oznaczenia modeli Seiko i gdzie znaleźć jakiś klucz? Wiem, że są różne linie modeli (np. Prospex, Brightz, Presage i inne), ale same już  oznaczenia (SARB, SARX, SRPC itd.) nie podpowiadają za wiele.

No nic zobaczymy, przerabiałem do w Mido i była lipa, w Vicu i była lipa, tylko w Tagu jakoś się udało. Też nie lubiłem bransolet, ale się przekonałem, że lepiej mieć niż nie mieć  :P