Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Kurde ładna ta zielonka, chętnie bym takiego kupił w normalnej cenie. W tej chwili tylko czarne albo niebieskie ale zielonek brak :(

A jaka to jest normalna cena?

Zielonych nie ma, bo to limitaka; https://www.seikowatches.com/global-en/products/prospex/special/1968commemorativeedition/

powiedzmy 10-11k pln, czyli tyle za ile normalnie w PL można w sklepie inne kolory dostać.

Nie miałem na myśli pół darmo, ale 14-15k PLN to za niego nie będę płacił ;)

szczesliwego-nowego-roku-ruchomy-obrazek

Muzeum Seiko w Higashi Mukojima, Sumida-ku w Tokio zamyka się i przenosi się do nowej lokalizacji w Ginza. Muzeum miało swój ostatni dzień otwarty dla publiczności 29 grudnia i jest teraz oficjalnie zamknięte w lokalizacji Sumida.

Dziękuję! Mnie również bardzo się podoba. Zmienię jedynie w nim pasek, nie przepadam za nato.

Podoba mi się ta cała czarna 5, szkoda tylko że prawie nie świeci, no ale w takim kolorze indeksów trzeba iść na kompromis. Można już w Polsce gdzieś znaleźć ten model?Jeszcze niedawno nie był nigdzie dostępny.

Myślałeś dla niego nad takim paskiem: https://youtu.be/QBVAMhLkPkQ?t=8

A u mnie nurek w zupełnie nie-nurkowym otoczeniu:

post-94464-0-79675900-1577932698_thumb.jpg

Edited by krzysiekt

No nawet ciężko mi to skomentować, jak można ukraść w ten sposób projekt  :( to jest akceptowalne tylko z zegarków na R  :P

Guest Tappi

Podoba mi się ta cała czarna 5, szkoda tylko że prawie nie świeci, no ale w takim kolorze indeksów trzeba iść na kompromis. Można już w Polsce gdzieś znaleźć ten model?Jeszcze niedawno nie był nigdzie dostępny.

Myślałeś dla niego nad takim paskiem:

Dzięki! Mnie również się podoba, brak lumy w ogóle mi nie przeszkadza ponieważ jej praktycznie nie używam. A śpię ze smartwatchem ;)

Ja zegarek kupiłem z Polskiej dystrybucji, ale z tego co wiem przyszło tylko kilka sztuk (10 jeśli się nie mylę) to dość poszukiwany model, sam polowałem na niego długo.

Co do paska, to właśnie szukam czegoś ciekawego, ten od Uncle Seiko całkiem fajny.

Ja myślałem też o czymś ze skóry do niego.

I mojej zdjęcie na dziś ;)

mvlkCLj.jpg

Podoba mi się ta cała czarna 5, szkoda tylko że prawie nie świeci, no ale w takim kolorze indeksów trzeba iść na kompromis.

Jakby mu zapodali takie indeksy jak w żółwiu ninja, też wyglądałby kozacko  :)

Edited by clusca

A wie ktoś może, z czego Seiko robi tarcze? To jest pomalowany metal? Aluminium? Np w takim sumo czy innym marinemasterze….

post-108913-0-58897800-1577984230_thumb.png

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Tysiąc razy było.

i tysiąc pięćset razy było, że tą stronę jakiś Gollum prowadzi bo bardzo często jakieś farmazony opowiada !

W sumie, Seiko wypuściło 275 modeli, czyli średnio nowym model co 32h ;)

Mogliby już wyluzować z kolejnymi kolorami tarcz i poświęcić chwilę na zaprojektowanie jakiegoś sensownego zapięcia bransolety z szybką mikroregulacją

I mojej zdjęcie na dziś ;)

No w czerni to całkiem fajnie się prezentuje.. ;)

Hmm, Dlaczego nikt (jeszcze) nie wymyślił czarnej Lumy :-D

Edited by Pi0tr