Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Recommended Posts

Tylko jeszcze jedno uważaj bo tulejka może być w zewnętrznej części segmentu (np w Żółwiu ) jak i wewnętrznej. Nie wiem jak jest w samuraju.

@NoodlesBo Pani w TT nie jest od zmieniania bateryjek, tylko serwis ;) Skracać, jak jej nikt nie nauczył to nie umie i nic w tym dziwnego. Słabe, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz :D

Wracając jednak do tych bransolet Seikowych pin & collar to ja sam ich nie ciepię skracać. Nie mogli zrobić jak wszyscy tulejki w środku ogniwa tylko na krańcu bolca. Dla mnie tylko utrudniają ludziom życie. Z resztą zobaczcie na filmiku jak po operacji przez tego pana wyglądają boczne polerowane elementy ogniw.

Edited by Jash

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Ach, już wiem o co biega, kiedyś w innym zegarku, nie Seiko miałem coś bardzo podobnego i ogarnąłem, fakt, że element boczny po tej operacji był mocno zaorany, dzisiaj już się tego nie podejmę, dostałem info, że w Sosnowcu w Time Trend jest miłośnik Seiko i zobaczymy czy ogarnie wyzwanie :D 

pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za przybliżenie tematu :) dobrego dnia życzę.

8 minut temu, Jash napisał:

@NoodlesBo Pani w TT nie jest od zmieniania bateryjek, tylko serwis ;) Skracać, jak jej nikt nie nauczył to nie umie i nic w tym dziwnego. Słabe, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz :D

Wracając jednak do tych bransolet Seikowych pin & collar to ja sam ich nie ciepię skracać. Nie mogli zrobić jak wszyscy tulejki w środku ogniwa tylko na krańcu bolca. Dla mnie tylko utrudniają ludziom życie. Z resztą zobaczcie na filmiku jak po operacji przez tego pana wyglądają boczne polerowane elementy ogniw.

Pani rozebrała branse, ale mówi, że za cholere nie może jej złożyc i musi wyslac zegarek do Sochaczewa do serwisu :D to jej podpowiedziałem, aby się tym pobawiła, a nóż się nauczy :)

@Marcin_1978

ehhh datego ja wolę to robić samemu. Bo takie wysyłanki to niemal gwarancja porysowanej koperty i zmasakrowanej bransy oraz zgubienie tulejek w gratisie :P Jak "za cholerę nie może jej złożyć" to rysy niemal pewne :P Ja bym takiego porysowanego nie przyjął tylko zwrócił, zamówił sobie nowy z netu i skrócił sam :) 

@Jash poorane bo przed kamerą to ciężko zrobić. Na żywo jest chwila zabawy, ale raz zrobisz i potem nie trzeba do tego wracać. Jasne, wole, jak tulejka jest w środku wtedy najlepiej :) Wgl pewnie jestem w mniejszości ale ja nawet wolę pin&collar niż śrubki. Śrubki zdarzało mi się, że same się wykręcały.

Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Weięcej optymizmu Bart :D poza tym, to nie mój tylko ten który sobie wzięła z wystawy w sklepie, ja niezbyt jestem chętny na wysyłanie, niech mi zrobią na miejcu ;) 

a co z tym Sochaczewem jest nie tak???

1 minutę temu, Noodles napisał:

ehhh datego ja wolę to robić samemu. Bo takie wysyłanki to niemal gwarancja porysowanej koperty i zmasakrowanej bransy oraz zgubienie tulejek w gratisie :P 

@Jash poorane bo przed kamerąto ciężko zrobić. Na żywo jest chwila zabawy, ale raz zrobisz i potem nie trzeba do tego wracać. Jasne, wole, jak tulejka jest w środku wtedy najlepiej :) Wgl pewnie jestem w mniejszości ale ja nawet wolę pin&collar niż śrubki. Śrubki zdarzało mi się, że same się wykręcały.

to podjadę do Ciebie na skrócenie :)

Jak ma się wprawę to profesjonalny sprzęt wygląda tak (tylko trzeba pamiętać, żeby nie zgubić tulejek):

eeae322847229975c9ef7769d047.jpeg.jpg

img_8602.jpg

VniycIk.gif

Profesjonalne forum, to i sprzęt profesjonalny :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

4 godziny temu, surovy77 napisał:

Jednozegarkowcem da się być

New Girl GIF

Edited by Noodles

Panowie,

Sprzedaję Baby Tuna SRP637, może któryś chętny? Ewentualnie zamienię na Żółwia :).

Guest maritimeeng
14 minut temu, darmar41 napisał:

Panowie,

Sprzedaję Baby Tuna SRP637, może któryś chętny? Ewentualnie zamienię na Żółwia :).

Jeszcze rok temu wciągnąłbym jak kierowca autobusu krechę ale teraz mam zmianę priorytetów.

Sikor świetny, cena OK, więc długo na bazarku nie powisi.

Powodzenia.

24 minuty temu, maritimeeng napisał:

wciągnąłbym jak kierowca autobusu krechę

zapierdala.jpg

Przepraszam za offtop, ale musiałem ;) 

Edited by Noodles

32 minuty temu, maritimeeng napisał:

Sikor świetny, cena OK, więc długo na bazarku nie powisi.

Powodzenia.

Oby, bo chcialbym sprawnie ogarnac temat :). Dzieki!

A moze ktos chetny na waffle strapa 22mm od Uncle Seiko? Przepraszam, ze tak tutaj, ale naprawde nie chce mi sie go wystawiac.

Witam, no piękny jest :) ale powłoka to jego zmora 😕 Seiko night monster.seiko_nightmonster.thumb.jpg.8be494b182ae8df78cc2efd210f78c27.jpg

16 godzin temu, darmar41 napisał:

Ten tuńczyk do wzięcia jeszcze??

2 godziny temu, SEI_pat_KO napisał:

Witam, no piękny jest :) ale powłoka to jego zmora 😕 Seiko night monster.

Hej, a propos pytania o Tunczyka - sprawdz PW.

Pzdr

Darek