Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest loginald

Zegarek CASIO EFA-119BK 1AV

Recommended Posts

Guest loginald

Witam. Jakiś czas temu zakupiłem zegarek CASIO EFA-119BK 1AV http://www.zegarki-casio.pl/product_info.php?products_id=489 , a że lubie się pobawić w Airsoft zdarzyło się tak, że postrzelono mnie w zegarek. Szybka na 100% do wymiany bo pajenczynka. Otórz z wymianą nie ma problemu ale chciałbym, żeby nadal był wodoodporny. Pierwszy z zegarmistrzów (ładny duży salon z markowymi zegarkami), którego odwiedziłem powiedział, że nie ma problemu, wstawi nowe szkiełko i sprawdzi na "jakieś maszynce" , nie powiedział na jakiej. Gwarancji, że nie nałyka się wody nie dawał. Cena usługi 35zł. Inny zegarmistrz (mały zakład z jedną gablotą)powiedział, że nie istnieje taka maszyna, nie da się tak zrobić i że nie będzie już wodoodporny a cena usługi u niegoi to 15zł. No i moje pytanie brzmi, kto z nich robi mnie w balona? Czy drugi zegarmistrz nie ma wiedzy po prostu o takich możliwościach? Jest taka maszynka? Da się naprawić by dalej był wodoodporny (100m)? Nie chce by facet wzioł ode mnie 35zł a zrobił to samo co ten drugi za 15zł. Serdecznie pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taka maszynka i po wymianie szkla da sie sprawdzic szczelnosc zegarka lecz nie wszystkie zaklady takowa maja. Po sprawdzeniu powinienes dostac gwarancje szczelnosci


Liszewski Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.