Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie coraz więcej jest zegarków z tym "fantazyjnym" logo. Przez chwilę myślałam, że może te Parnisy to jakieś "lewe", ale jednak nie na szczęście. Mimo wszystko wcześniejsza wersja bardziej mi podchodziła. Nie ma to jednak znacznia w ogólnej ocenie zegarka. Na zdjęciach podobał mi się bardzo a w rzeczywistości - jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny chyba jest z żółtymi indeksami i wskazówkami, zastanawiam się nad nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jest wersja z zółtymi ale też niebieskimi indeksami.

de806b2a78298ffc782ba304526f03b9.jpg

Jest jednak chyba najmniej czytelna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie to robota jednego z kolegów z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, jest wersja z zółtymi ale też niebieskimi indeksami.

 

Jest jednak chyba najmniej czytelna.

 

Ale ma klimat nocnego lotu samolotem :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym? Według mnie ciekawe wzornictwo...Uwaga, to nie jest drewno!

Ponieważ nie umiem wklejać zdjęć, daję linka:

 

https://www.aliexpress.com/item/DIDUN-Mens-Luxury-Watches-Brand-Quartz-watches-Men-Fashion-Casual-Watch-Luminous-Full-Steel-Wristwatches-Water/32755751674.html?scm=1007.13446.47369.0&pvid=d12cfed3-9d08-4346-a292-9caaf5dd6172&tpp=1

Edytowane przez Jasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Chińskie zegarki potrafią być fajne ten wygląda całkiem spoko a quarza bym nie kupił z chin za 50 dolarów za tyle mechaniki są :)

ja zamówiłem corgeuta model tudor 2016 :)

Zobaczymy co przyjdzie :)

post-70585-0-29129100-1483882407_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzornictwo tak jakby minimalnie zbieżne z zegarkami Audemars Piguet. Tej marki nie kojarzę, ale jest tego trochę pod innymi logotypami na Ali. Ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińskie zegarki potrafią być fajne ten wygląda całkiem spoko a quarza bym nie kupił z chin za 50 dolarów za tyle mechaniki są :)

ja zamówiłem corgeuta model tudor 2016 :)

Zobaczymy co przyjdzie :)

Ale Corgeut to chyba ~100 dolców, nie 50 ;). Napisz jak wrażenia, jak dojdzie. Sam noszę się z zakupem, ale jak raz kupiłem coś niby porządniejszego (czyt. droższego) z Chin, to był lekki problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzornictwo tak jakby minimalnie zbieżne z zegarkami Audemars Piguet. Tej marki nie kojarzę, ale jest tego trochę pod innymi logotypami na Ali. Ładny.

 

Dzięki! Fajnie wyglądają zdjęcia nadgarstkowe w necie tych oryginałów. A już myślałem, że Chińczycy wymyślili coś swojego :huh: Bardzo odpowiada mi ten kształt, poza tym ma szafir (ponoć). Chyba dam za niego te 58 dolców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińskie zegarki potrafią być fajne ten wygląda całkiem spoko a quarza bym nie kupił z chin za 50 dolarów za tyle mechaniki są :)

ja zamówiłem corgeuta model tudor 2016 :)

Zobaczymy co przyjdzie :)

 

Fajny ten Tudor :) Myślałem kiedyś o niebieskim ale ten bardziej mi się podoba. Co do mechanizmów, to jeśli nie ma szklanego dekla to w sumie jest mi obojętne co siedzi w środku, kwarc czy mechanik. Mechanik ma jedną tylko przewagę nad kwarcem, jest ładniejszy - miło na niego popatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy

 

no i jeszcze taką, że sekunda w nim tak paskudnie nie skacze...

 

Czy ja wiem? Ruch sekundnika w kwarcu i jego tykanie po przyłożeniu do ucha(jeśli je słychać - bywa różnie) bardziej przypominają rytm starych zegarów, sekunda - pyk, sekunda - pyk  :)   Kiedyś nawet ostrzegano przed wpływem głośnych ruskich budzików które tykały w wariackim tempie, na rytm serca przebywających w ich pobliżu ludzi  :)  Mnie co sekundowy ruch wydaje się bardziej naturalny, choć płynący sekundnik w dobrych mechanikach też ma swój urok.

Edytowane przez Jasny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, wiadomo. ja lubię jak cyka często, a wskazówka sekundowa płynie (albo jest w miarę bliska płynięcia). w końcu były i mechaniki z martwą sekundą , które skakały jak późniejsze kwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze taką, że sekunda w nim tak paskudnie nie skacze...

 

A jak JLC wypuścił Geophysics ze skaczącą sekundą, to oświadczyli, że to TrueSecond i że to komplikacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że w kwarcach to brzydko skacząca sekunda, a w mechanicznych to komplikacja - taka lekka ironia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.