Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie Chińczyk. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na forum przekonali mnie że to jednak Chińczyk ^_^

Mówiłem że Koreańczyk to się śmiali i mówili że to tylko tam siedziba jest, podobnie jak w śfajcarskich  :D

A nawet jeśli jest Korea z krwi i kości to nie ma działu :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas założyć.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samych koreańskich faktur :)

Panie tyle złota za 50$ :)

Patrząc po napisach na tarczy zegarek przygotowany juz pod logo .

Moze być zaskoczenie po otwarciu paczki.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samych koreańskich faktur :)

Panie tyle złota za 50$ :)

Patrząc po napisach na tarczy zegarek przygotowany juz pod logo .

Moze być zaskoczenie po otwarciu paczki.

 

No złoto jest i do tego wyczesane :) 

Ale o co biega z tym logo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dijx

 

a... ok. no tak. w końcu kwarc z płynącą sekundą to z kolei "komplikacja" kwarca ;)

 

@Jasny

z logo biega o to, że misie z Ali czasem dają fotki podróbek bez logo na stronie, a wysłać mogą już z logo podrabianej firmy. ja się na to nie naciąłem, może za mało do nich kupiłem, natomiast widziałem oferty z "rolexami" bez logo, w których w opisie stało jak byk, że nabywca dostanie zegarek z "crown logo" czy coś takiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maryna od Getata szafir, WR 100, wykonanie pierwsza klasa.

 

7095224_DSC04786.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dijx

 

a... ok. no tak. w końcu kwarc z płynącą sekundą to z kolei "komplikacja" kwarca ;)

 

@Jasny

z logo biega o to, że misie z Ali czasem dają fotki podróbek bez logo na stronie, a wysłać mogą już z logo podrabianej firmy. ja się na to nie naciąłem, może za mało do nich kupiłem, natomiast widziałem oferty z "rolexami" bez logo, w których w opisie stało jak byk, że nabywca dostanie zegarek z "crown logo" czy coś takiego ;)

 

To chyba nie ten przypadek. Tu logo jest na zegarku, podobnie oznaczona koronka. można się tylko przyczepić do napisu ,,Swiss made"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dijx

 

a... ok. no tak. w końcu kwarc z płynącą sekundą to z kolei "komplikacja" kwarca ;)

 

@Jasny

z logo biega o to, że misie z Ali czasem dają fotki podróbek bez logo na stronie, a wysłać mogą już z logo podrabianej firmy. ja się na to nie naciąłem, może za mało do nich kupiłem, natomiast widziałem oferty z "rolexami" bez logo, w których w opisie stało jak byk, że nabywca dostanie zegarek z "crown logo" czy coś takiego ;)

O to właśnie chodzi.

 

To chyba nie ten przypadek. Tu logo jest na zegarku, podobnie oznaczona koronka. można się tylko przyczepić do napisu ,,Swiss made"

To o niczym nie świadczy . Najlepiej zapytaj sprzedającego co będzie na tarczy abyś nie miał problemów.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satanic, gratuluję, prosta ponadczasowa forma.

 

IMHO dość karkołomne stwierdzenie. Luminory są na świecie chyba trochę za krótko (od 1993?), żeby szafować takimi określeniami jak "ponadczasowa forma" w stosunku do nich... Jak wszystko, co rozpropagowane przez holywood, mogą spłynąć ze świecznika bardzo szybko - a modę na te zegarki chyba rozpoczął Sylvester Stallone, który praktycznie uratował tym markę Panerai od bankructwa?

 

Osobiście, te zegarki przejadły mi się tak, że patrzeć na nie nie mogę. Ze wszystkich form, jakie ma hologerie, popularności akurat diverów i wyrobów luminoropodobnych zrozumieć nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, te zegarki przejadły mi się tak, że patrzeć na nie nie mogę. Ze wszystkich form, jakie ma hologerie, popularności akurat diverów i wyrobów luminoropodobnych zrozumieć nie mogę...

 

Co do samego Panerai to moim zdaniem jest to najlepszy "trik" marketingu jaki ma/miał miejsce w świecie zegarkowym - zegary mocno "takie sobie" na mechanizmach które nie są niczym nowoczesnym - bo zwiększenie rezerwy chodu to żaden cud w świetle obecnej technologii - w cenie która już "taka sobie" nie jest - główne uzasadnienie ceny to powszechnie używane słowo "prestiż"  które jest tak prawdziwe jak prawdomówność polityków...  :D

Prywatnie lubię homage wszelkie w kopertach 1993 choć wolę 1950.

 

Kwestia popularności automatycznych diver'ów mnie akurat nie dziwi - bo jeśli już mam kupić zegarek za "kilka złotych", to świetnie by było jakby był to solidnie zrobiony zegarek - a WR 200 obliguje producenta do zastosowania rozwiązań które powodują że zegarek jest/musi być szczelny - czego efektem ubocznym jest to że jest bardziej trwały, no i dobrze by było, gdy już wydam sporo kasy na zegarek, żebym go nie musiał ściągać z łapy przy jej myciu :D

 

 

satanic a Ty miałeś Ultimate może?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito nie miałem jeszcze w sumie to kiedyś muszę spróbować, ale wersję w automacie starczy manuali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito nie miałem jeszcze w sumie to kiedyś muszę spróbować, ale wersję w automacie starczy manuali.

No to próbuj bo ciekaw jestem porwania właśnie z automatem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną raczej się nie zanosi, ale kto wie.

Chyba na razie starczy tych maryn :D

 

7101722_DSC04790.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprzystojniej prezentuje się Maranez moim zdaniem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satanic

 

Jakbyś gonił Maraneza daj cynk z łaski swej :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.