Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Satanic

 

Jakbyś gonił Maraneza daj cynk z łaski swej :)

 

Możesz korumpować na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ma naprawdę starannie wykonane detale tarczy. I nawet tył jak na Parniaka jest bardzo dopracowany.

post-46051-0-00432700-1484321573_thumb.jpg

post-46051-0-67112000-1484321578_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Ale Corgeut to chyba ~100 dolców, nie 50 ;). Napisz jak wrażenia, jak dojdzie. Sam noszę się z zakupem, ale jak raz kupiłem coś niby porządniejszego (czyt. droższego) z Chin, to był lekki problem ;)

Napisze ależ owszem :) ten model jest droższy z wysyłka "szybszą niby " 150 :)

A w odpowiedzi na inne pytania nie ma przeszklonego dekla i niby chińczyk a w środku miyota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miyotka nawet w lepszym wykończeniu nie za ładna, więc może lepiej, że dekielek "cały" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lamhub

Dobre słowa @hrabia ale jakoś zawsze wole paskudną miyotkę niż chińskie wynalazki , myślałem żeby samemu złożyć corgeuta z podzespołów i włożyć ete ze swatcha ale stwierdziłem że nie warta skórka wyprawki , tym bardziej że brąza będę musiał się pozbyć ;/ bo zakupiłem kupkę innych zegarków :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nosze mojego Forsining. Nosi sie go swietnie czy to na bransolecie z Coca Coli czy na roznych paskach.

 

94c206141d98b853med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie zegarek sportowy. Wybór padł na SMEI.

post-61474-0-32798400-1484478643_thumb.jpg

post-61474-0-97697600-1484478743_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad tym wynalazkiem. Napisz jak wrażenia w codziennym użytkowaniu i jakość wykonania tego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Skmei. Ma ktoś może któryś z tych zegarków? Potrzebuję tani i czytelny. Jak to się spisuje?

4ef033856f8c0135med.jpg
 
bc26501902021151med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego SKMEI od piątku i cały czas go używam. Solidny, dobrze wykonany. Plastik przyjemny w dotyku, pasek fajnie się układa na nadgarstka. Przyciski ładnie spasowane, nic nie lata. Podświetlenie ładnie działa, luma na wskazówkach świeci. Ustawianie godziny, daty, alarmu łatwe.

Co dalej czas pokaże.

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego SKMEI od piątku i cały czas go używam. Solidny, dobrze wykonany. Plastik przyjemny w dotyku, pasek fajnie się układa na nadgarstka. Przyciski ładnie spasowane, nic nie lata. Podświetlenie ładnie działa, luma na wskazówkach świeci. Ustawianie godziny, daty, alarmu łatwe.

Co dalej czas pokaże.

Tez mnie się ten zegarek podoba...odstrasza mnie tylko to logo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie się ten zegarek podoba...odstrasza mnie tylko to logo...

 

Popatrz na zegarki SANDA, też fajne a bez tak widocznego logo.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre słowa @hrabia ale jakoś zawsze wole paskudną miyotkę niż chińskie wynalazki , myślałem żeby samemu złożyć corgeuta z podzespołów i włożyć ete ze swatcha ale stwierdziłem że nie warta skórka wyprawki , tym bardziej że brąza będę musiał się pozbyć ;/ bo zakupiłem kupkę innych zegarków :)

dobry chińczyk będzie lepszy od odchudzonej Eci ze Swatcha, myślę. ale czy jakiegoś dziada by pod dekiel bez szkła by nie wsadzili, to pewności nie ma ;)

A Miyotka jest dobra, wiadomo, porządny werk, no i kontrolę jakości raczej przechodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meehoo jak sprawuje Ci się ten model? Licytowalem taki zegarek dwa dni temu na eBay, ale poleglem :(

Szkło szafirowe daje radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, szkło wypukły szafir, szkoda że bez AR. Przepiękna tarcza w ciemnoniebieskim kolorze. Mogli tylko sobie darować te 7 dni :) A no i chwali się ludzki rozmiar 42mm, w końcu chińczyki zrozumieli że więcej nie zawsze znaczy lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajny ten Debert - co w środku siedzi?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne chód, przy całkowitym nakręceniu sprężyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.