Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o 200R w tym Parnisie to 100 jest na pewno - czyli możesz się kąpać w nim.

Natomiast 200 nie robiłem testu, ponieważ przewyższyłby wartość zegarka.

W tytule aukcji było 200m, w opisie zegara deklaracja 3Bar... jakby miał zaparować od deszczu albo mycia kubka pod kranem, to wolałem się upewnić póki czas wejść w spór.

Ale wygląda na to, że takie zagrożenia  ;) mu niestraszne. Jeśli poddawałeś swój większym katuszom, to tym bardziej mnie uspokoiłeś, dzięki. :)    

Cytuję Twoje słowa " Nurkiem nie jestem, ale deklaracje WR200 czy 300 na dotychczasowych zegarkach traktowałem jako zapewnienie, że mogę się w zegarku czuć swobodnie... dobrze by było wiedzieć, że z tym chinolkiem jest podobnie.  "

 

Czyli do czego porównujesz tego "chinola" ? 

 

Gwarantuję Ci że w metalurgii liczą się tylko 3 kraje : Chiny, Indie i Belgia - do tego w maszynach jeszcze Włochy.

Chyba mam słabszy dzień, bo nie rozumiem o czym piszesz. Co ma metalurgia do tematu? Tak jak napisałem, miałem seiko, citizeny etc. z deklaracją 200-300WR i z uwagi na renomę tych producentów ufałem, że są one bezpieczne w kontekście kontaktu z wodą. Napisałem "dobrze by było wiedzieć, że z tym chinolkiem jest podobnie", na co odparłeś "na 100% jest lepiej niż z europejskim". I tej wypowiedzi nie rozumiem. Z czym europejskim jest gorzej?   

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta guma. Możesz zdradzić gdzie nabyłeś?

z e-pask'a...kupiłem też nato szaro-pomarańczowe ale nie mam czasu założyć

oba z wysyłką ~85zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie teraz można najkorzystniej Zuana 1963 kupić? Bo mam plan na ten miesiąc. 

Edytowane przez mibartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest najkorzystniej to nie wiem, ale good-stuffs jest stosunkowo bezpieczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jest ta Rodina zastanawiałem się pomiędzy nią a Debertem (ten sam mechanizm) - ale w końcu wybrałem tego drugiego.

 

Czy ona ma giloszowane pole subsekundy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - subsekunda jest o milimetr niżej umieszczona niż reszta tarczy i na foto to wygląda na giloszowanie; może lepiej będzie to widać na tych zdjęciach.

 

post-99046-0-06023700-1507304804_thumb.jpg

post-99046-0-10157100-1507304810_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - subsekunda jest o milimetr niżej umieszczona niż reszta tarczy i na foto to wygląda na giloszowanie; może lepiej będzie to widać na tych zdjęciach.

 

Ok dzięki - czyli dobrze myślałem :)

Głównie z tego powodu wybrałem deberta - spodobał mi się taki delikatny smaczek w postaci giloszowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Klasyka Pilotażu :) Chociaż dla mnie niestety za duży. 44/47 z koronką

742dbb3473e85c7afc5c8f84f6d05e62_big.jpg

Ale, może kiedyś do niego wrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Kupiłem na Ali branzę. Miało być 20mm, a jest 21 na całości i tylko na końcu kawałek 20m. Efekt widać na zdjęciu - da się założyć, ale nie ma swobody ruchu. Myślicie że zegarmistrz to podszlifuje i pomaaluję? I ile za to weźmie?

 

post-94916-0-60685000-1507656735_thumb.jpgpost-94916-0-67892000-1507656798_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powłoka PVD nie jest malowana tylko nanoszona chemicznie (z tego co się orientuję) - więc o tym zapomnij. Niestety takie uroki kupowania u ryżowatych sprzedawców.

 

 

Tutaj też pokażę, chociaż fotka średnia (zrobię lepszą) :) :

a872ba654f3d58ed3692fb5f9e331572_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Chińczyki są w fazie dopracowywania, między innymi pozbawiłem je lupek, które zawsze mnie odpychały.

 

 

a3b4f8791167c9d848d6403d8fc9a3ff_orig.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten prawy, co to za model?


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być, ale z tego kąta wygląda na mniejszy. :huh:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, a już myślałem że jakiegoś pominąłem;)


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.