Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Można prosić o jakiś link do zegarka?

Na good-stuff.com mają 38mm z szafirem, ale jest też męska wersja z minerałem. Miałem plexi i ciągle się o niego martwiłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz?

Już wiem ze tak .

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na good-stuff.com mają 38mm z szafirem, ale jest też męska wersja z minerałem. Miałem plexi i ciągle się o niego martwiłem ;-)

38 mm na tego typu zegarek jest w porządku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 mm na tego typu zegarek jest w porządku :-)

Kwestia indywidualnych preferencji. Mnie to 38 uwierało. Średnica... no jeszcze, ale ta tasiemka 18... Możliwe, że się kiedyś skuszę na 42, bo zegar jest ładniutki i na niedzielny się bardzo nadaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojechał...28 dni...szkiełko szafir, bezel ceramika, piękna tarcza, automat Miyota - jestem zadowolony:) Bardzo porządnie wykonany zegarek!

 

post-94065-0-99396500-1524138402_thumb.jpg

 

post-94065-0-40995500-1524138438_thumb.jpg

 

post-94065-0-66118700-1524138465_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj dojechał...28 dni...szkiełko szafir, bezel ceramika, piękna tarcza, automat Miyota - jestem zadowolony:) Bardzo porządnie wykonany zegarek!

Przyszedł z takim paskiem jak na zdjęciach? Jak z jakością?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojechał...28 dni...szkiełko szafir, bezel ceramika, piękna tarcza, automat Miyota - jestem zadowolony:) Bardzo porządnie wykonany zegarek!

Przyszedł z takim paskiem jak na zdjęciach? Jak z jakością?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak - przyszedł z takim paskiem - pasek trochę sztywny - ale dobrze uszyty /skóra wewnątrz/  zamiennie zresztą już zamówiłem całkowicie skórzany z końskiej skóry...

A sam zegarek warty swojej ceny.../udało jeszcze się co nieco "urwać" z ceny nominalnej /kupony/  :lol: - więc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie tanie.

Choć mi się udało za ok 1000 zł kupić kiedyś zegarek tej firmy i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

=))

A co tam siedzi za mechanizm i jaka grubość koperty?

 

Bardzo fajny, to homar czegoś?

 

Obecnie to ta firma głównie jakieś skeletony i dziurbiliony trzepie, a przynajmniej to mi się na yt pokazało jak chciałem zobaczyć ten model na video.

 

 

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I obwodu posiadanego nadgarstka  :D

16 i pół, przy czym szerokokątny obiektyw demonizuje zegarek 45/12,7/51. Założysz zegarek z dużą tarczą, ale niski (bo na chudych łapkach źle wyglądają wysokie zegarki, a nie duże średnice) i nie będziesz chciał wrócić do pokurczy 38mm. Przy wyborze zegarka na chudą łapę kluczowy jest L2L i wysokość. Średnica jest na drugim planie. Na mojej chudzinie dobrze wygląda l2l 48-54, przy czym w tym drugim przypadku duże znaczenie ma kształt uszu. Lepiej wyglądają koperty cushion, gorzej okrągłe - zwłaszcza z długimi, zajęczymi uszami. Paskudny SKX 42/13 cos/46 wygląda fatalnie. Lepiej po wykastrowaniu z bezela nurkowego i założeniu milgaussowego od OSC.

 

 

Zdjęcia

 

VIS ma L2L 50mm i z góry wygląda genialnie, ale przy prawie 15mm wysokości wygląda koszmarnie z boku i jest niewygodny w noszeniu - poszedł do ludzi dość szybko

 

Zdjęcia

Edytowane przez nononame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podoba sie :)

 

Wysyp Sea-Gulli ostatnio. Jakieś dobre ceny są?


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były, jest nawet stosowny wątek

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyp Sea-Gulli ostatnio. Jakieś dobre ceny są?

A jaka to niby dobra cena?

Podoba mi się to biorę.

Brałem z naszego bazarku i chyba jeszcze są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 i pół, przy czym szerokokątny obiektyw demonizuje zegarek 45/12,7/51. Założysz zegarek z dużą tarczą, ale niski (bo na chudych łapkach źle wyglądają wysokie zegarki, a nie duże średnice) i nie będziesz chciał wrócić do pokurczy 38mm. Przy wyborze zegarka na chudą łapę kluczowy jest L2L i wysokość. Średnica jest na drugim planie. Na mojej chudzinie dobrze wygląda l2l 48-54, przy czym w tym drugim przypadku duże znaczenie ma kształt uszu. Lepiej wyglądają koperty cushion, gorzej okrągłe - zwłaszcza z długimi, zajęczymi uszami. Paskudny SKX 42/13 cos/46 wygląda fatalnie. Lepiej po wykastrowaniu z bezela nurkowego i założeniu milgaussowego od OSC.

 

 

Zdjęcia

 

VIS ma L2L 50mm i z góry wygląda genialnie, ale przy prawie 15mm wysokości wygląda koszmarnie z boku i jest niewygodny w noszeniu - poszedł do ludzi dość szybko

 

Zdjęcia

I u mnie vis z tych samych powodów nie przetrwał i to Twój vis ;) mamy ten sam nadgarstek i podobne spostrzeżenia, z tą różnicą że w końcu polubiłem się z skx007 mimo podobnego o nim zdania. Ale jeśli jeszcze nie miałeś okazji to spróbuj sumo, zdziwisz się że można tak fajnie zaprojektować kopertę.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I u mnie vis z tych samych powodów nie przetrwał i to Twój vis ;) mamy ten sam nadgarstek i podobne spostrzeżenia, z tą różnicą że w końcu polubiłem się z skx007 mimo podobnego o nim zdania. Ale jeśli jeszcze nie miałeś okazji to spróbuj sumo, zdziwisz się że można tak fajnie zaprojektować kopertę.

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

;-) Sumo przymierzę z ciekawości, ale na pewno nie będę chciał. Zegarki z kręconym bezelem mnie nie kręcą. Nie korzystam, więc nie chcę, bo niepotrzebnie zabierają powierzchnię na tarczę. Lubię duże tarcze i długie wskazówki. Seikowe nurki tego nie maja. SKXa od razu brałem z zamiarem pozbycia się bezela. Jest jego większa i bardziej proporcjonalna wersja, ale bezel ma zaokrąglony, a tarcza ma bardzo dziwne indeksy - Momentum się chyba nazywa. Gdyby nie te dwie wady, to bym go chciał. SKX jest u mnie zegarkiem do prac fizycznych. Ostatnio Parnis Radek 183 nie schodzi z ręki. Jak mi się te druciane uszy podobają... Co do VISa, to strasznie ubolewam, że nie ma 13mm wysokości, bo bardzo bym go takiego chciał. Ma charakteru tyle co PAMy, a może nawet więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bywaja. Trzeba zerkac albo z bazarku

Potwierdzam.

Ten prosto od Davida (wrzucony na pasek oczywiście):

 

post-21240-0-65595600-1524301451_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Ten prosto od Davida (wrzucony na pasek oczywiście):

 

attachicon.gifSeagull.jpg

Oczywiście to moje zdanie, ale bardziej mi pasuje bransoletka do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.