Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mnie oświecić, co to za cudo ? Fotka nie moja, ale mam dokładnie TO:

post-107946-0-01870600-1548097175_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie o nim zapomniałem, leżał od dawna w pudełku.

Dziś ktoś przypomniał mi o nim i już spakowany czeka na podróż. 

post-57470-0-75850600-1548610772_thumb.jpg

Edytowane przez bumelant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Zupełnie o nim zapomniałem, leżał od dawna w pudełku.

Dziś ktoś przypomniał mi o nim i już spakowany czeka na podróż. 

attachicon.gifDSCN0041.JPG

 

jest boski :D jakbym znalazł takiego biorę z miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobre zdjęcia! Nawet ciekawy ten Railmaster :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdjęcia! Nawet ciekawy ten Railmaster :)

Następny specjalista od zdjęć :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, po lewej jakiś Louie Louie, a po prawej prawdziwy Zwycięzca ;D ten kunszt w szkieletowaniu, wysoka półka, jakiś kolega w innym temacie pytał czy jakiś zegarmistrz nie naprawi mu zegarka Tevise - już chciałem mu pisać żeby go wyrzucił do kosza i nie zawracał fachowcom gitary bo szkoda zachodu na naprawę automatu, który po całym dniu nie jest w stanie się nakręcić tak żeby chodzić całą noc do rana - i to nie jest jakaś wada jednego egzemplarza - tylko tak jest zaprojektowany, no ale kosztuje 70 złotych na Gearbest ;D

 

No ale tu raczej pojawiają się Parnisy na Seagullach, Miyotach czy tam Cadiseny z automatami Seiko i tego typu wynalazki - to już trochę inna liga niż Winner i Tevise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy to Seagull na zamówienie firemki z Portugalii. A Winner...jest uroczy. Dostałem go w prezencie i sprawił mi dużo przyjemności, aczkolwiek staram się go nie przemęczać.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroczo. Prawie tak samo jak usunięcie swojej ostatniej działalności w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroczo. Prawie tak samo jak usunięcie swojej ostatniej działalności w tym dziale.

 

 

hrabia, dnia 04 Lut 2019 - 20:21, napisał: snapback.png

No cóż, zamknięcia tematu o nowych chinolach nie rozumiem. Za grosz. Moderowałem ostatnio ~10 lat temu, może to były inne czasy, ale ja bym wywalił offtop, pogroził palcem... no i tyle.

 

Zgodnie z Pańskim życzeniem - spełniam je. Do zobaczenia (lub nie) za 2 tygodnie :)

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zgrzeszyłem ale nie mogłem się powstrzymać :rolleyes:

ile zdrowasiek mam odmówić ?

post-93236-0-47907700-1549754822_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegi Tevise to ciekawa maszynka. Na tarczy ma 100m szczelności a w opisie jednego z ogłoszeń 30m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak, tylko ten sam zegarek pojawiał się z opisem 100m/330ft ;-) taką ciekawostka bo w opisie nadal było do 30m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża "cebula" - ale bardzo fajnie się nosi...

 

                                                                         post-94065-0-53831800-1550400367_thumb.jpg

 

                                                                         post-94065-0-41379800-1550400399_thumb.jpg

 

                                                                         post-94065-0-51482700-1550400479_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak, tylko ten sam zegarek pojawiał się z opisem 100m/330ft ;-) taką ciekawostka bo w opisie nadal było do 30m.

Ja ten zegarek traktuję z pewnym przymrużeniem oka... Ale, po dziesięciu mniej więcej dniach od kupna chodzi w miarę punktualnie- tak circa plus 30 sek/ 24h; naciąg po ok. 10 godzinach noszenia, tak do 16- 17, wytrzymuje do rana. Czego chcieć od ceronometru w tej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też pasuje, to wklejam ;)

bPg6vBNh.jpg

 

w21lSIlh.jpg

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.