Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kolejny efekt rocznicowych zniżek na Aliexpressie. Po zaskakująco dokładnym Starkingu, przyszła pora na "wojskowego" Seagulla. Tak jak poprzedni zakup, pełna satysfakcja. Załączone zdjęcie nie oddaje nawet ułamka wyglądu, wykonanie rewelacyjne. Piękne nakładane indeksy, świetny choć jak na razie sztywny pasek. Osobom o nadgarstku poniżej 18 cm polecam przymierzyć przed zakupem, ja mam właśnie tyle i jak dla mnie mały nie jest ;) .

Załączone zdjęcie jest tylko potwierdzeniem zakupu, bo jego jakość jest zaprzeczeniem wyglądu zegarka. Zapłaciłem za niego w przeliczeniu około 630 zł, teraz z aktualnymi możliwymi zniżkami kosztować będzie około 50 zł więcej. Mimo atrakcyjnej ceny przegapiłem bonus 10 USD, który był na Ali a dowiedziałem się o nim po fakcie, ale co tam. Mój nowy zegarek jest super i wszystkim polecam. Dodatkowo dostałem zniżkę 3% na kolejny zakup Seagulla i przyda się na pewno, ale teraz pora na coś polskiego - Żabol Gerlacha, albo Xicorr M20. Ten pierwszy ma priorytet, może ktoś już się znudził?

Potwierdzam, że jest super. Jak ktoś zainteresowany to wystawiłem swojego na bazarku - choroba postępuje

 

Wysłane z mojego MS457 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenua.jpg

Original czajnis dizajn ;) (no prawie)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

:) dobra, to się nie będzie zdjęć nowego nabytku

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony dla żartu. Koszt - 25 złotych. Działa i wygląda jak porządny gaciowiec :P

To naruszenie regulaminu. Forum zabrania promocji podróbek czegokolwiek...

Radziłbym szybko usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, przez takie cudne posty jest potem zamykanie tematów na tym forum. Usuń to, Noodles, usuń.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych wcieleniach... Jeszcze ciepłe - ledwie skończyłem6dd9621da1d2ca7b21e13f072f854eee.jpg

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W nowych wcieleniach... Jeszcze ciepłe - ledwie skończyłem

Fajne ciuszki. Gdzie zaopatrujesz się w klamerki? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie Ci którzy wolą zapłacić więcej nie wchodzą :D

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MieszkoMieszko

 

Widzę, że kolega ma Rekina (Heimdallr). Możesz coś więcej napisać na temat tej ,,marki" jakość wykonania itp.? na ich stronie jest sporo fajnych seikopodobnych modeli, w tym w ,,brązie" i nie wiem, czy warto się w nie pchać...

Niby ta sama firma a napisy na tarczy różne:

https://www.heimdallr.watch/dive-watches/73-bronze-sharkmaster-tuna-can.html

 

https://www.ebay.com/itm/273903722081

Edytowane przez genek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z Ori strony Heimdallr. Jeśli chodzi i mój model to jakoś tak samo super jak San Martin. Bezel centruje i nie gra wstecz dokładnosc chodu -1s. Jedyne co to że ich teleskopy są normalne. Węższe nawierty uniemożliwiają umiejscowienie grubego teleskopu Seiko. Szafir wypukły jest i luma naparza mega. Dla mnie lepiej wykonane niż np Seiko skx.

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinię. Jestem na etapie wyboru nowego zegarka, szukałem Seiko a tu takie coś mi zawróciło w głowie :)  

P.S.

Ile czekałeś na dostawę? Cło, VAT pewnie też doliczyli?

Edytowane przez genek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szedł 18 dni... Z chin przez Frankfurt bez dodatkowych opłat

 

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wyjątek, niże reguła? Ale gdyby nawet, fajny zegar za 700-800zł plus opłaty to jakieś 1000-1100. Więc tragedii nie ma. Jeden z modeli które biorę pod uwagę jest z UE więc temat podatków w ogóle odpada. Musze przemyśleć decyzję. W grę wchodzi Seiko Solar Tuńczyk ale najpierw musze go znaleźć w jakimś sklepie celem obmacania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam sie z forum zdjęciem mojego Phoibos PY007B.

 

Jakość tego zegarka jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Nie jestem fanem Miyoty 9015, za to doceniam wykonanie, szczególnie bransoletę i ceramiczny bezel.

 

LU2MU8U.jpg

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się przywitam jako świeżaczek, siemanko. 

Chciałbym przedstawić markę Julius, mam wrażenie że mało znana a szkoda bo wydaje mi się że tak bezczelnie nie kopiuje innych (choć mogę się mylić bo znam się słabo, poprawcie mnie jeśli się mylę) tylko idzie w swoją stronę. Co prawda jest to koreańczyk, ale z ali i cenowo chińczyk. Już za bardzo nie pamiętam czy kosztował koło 70 czy 120 złotych. Mają kilka ładnych modeli, z których jeden już do mnie leci.

 

P1180226.jpg

P1180228.jpg

 

P1180229.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to raczej nie jest niska cena za kwarca (?) w kopercie z szajsmetalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogłeś mi przypomnieć sobie cenę, 72 zł. To był mój pierwszy zegarek i nie zwracałem uwagi na takie rzeczy. Kryteria były dwa, dopasować do koszuli i unikać bezczelnych kopii. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja..., nieśmiało pochwalę się swoim nowym cackiem...:

 

Parnis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You never actually own a Lgxige. You merely look after it for the next generation

lxrgrtth.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You never actually own a Lgxige.

 

Nie, no po prostu nie, to jest niemożliwe.

Czy można wymyślić gorszą zbitkę liter? Chyba tylko "ChrWard" może z tym konkurować.


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.