Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczycy są w takich zbitkach dobrzy. Miałem kiedyś zegarek marki aokulasic. Straszny dziad, tak przy okazji, w porównaniu do LGXIGE.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doczekałem się swojej Ome... ekhem Corgeuta. Jak on mi się podoba! Screenshot-20200127-144433-01.png

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć go bardziej szczegółowo to też nagrałem film. Tylko uprzedzam że to nie kanał o zegarkach a ja się na nich zabardzo nie znam, tylko przybliżam chińskie dobra. ;) Ale gdybyście na przyszłość zechcieli napisać o czym nie wspomniałem a warto przy recenzji zegarka to będę wdzięczny. https://youtu.be/KKB2yI7oxGU

Edytowane przez Franek Baranek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doczekałem się swojej Ome... ekhem Corgeuta. Jak on mi się podoba!

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć go bardziej szczegółowo to też nagrałem film. Tylko uprzedzam że to nie kanał o zegarkach a ja się na nich zabardzo nie znam, tylko przybliżam chińskie dobra. ;) Ale gdybyście na przyszłość zechcieli napisać o czym nie wspomniałem a warto przy recenzji zegarka to będę wdzięczny.

 

Recka super ale czy tam jest Miyota 8215, chyba nie. Poniżej fotka jak wygląda. Zespoł balansu, mosty, rotor - wszystko inne. Mi to wygląda na Sea Gulla ale tu jestem marnym ekspertem 

post-110586-0-04037800-1580157612_thumb.jpg


📷Instagram

Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie każdy chińczyk pisał że tam jest Miyota a mi zdjęcia Miyoty nie pasowały, ale pomyślałem że jakaś nowa wersja czy ki diabeł. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze wypusty tego Corgeuta miały Miyote, podobnie jak piloty z tarczą typu A, do których teraz również ładują St 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem... Zżynka... Ale taki ładny kolorek... No i bezel centruje i wskazówki... Czego w ponad 4 razy droższym Seiko nie uświadczysz...

 

I na pasku mu ładnieea714e21f0dfedebf68329d4b8c96d8a.jpg177a813de28a2e7bb2920244d4f74d2a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego przyleciało, prosto z Krainy koronowirusa :). Akurat nie jest to kotek :Pdb7b42956b12d1595549c753363d570c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem miło zaskoczony jakością "dodatków" do zegarka. Wszystkie Cadiseny itp. mają pudelka nędznej jakości, a tutaj naprawdę dobrze prezentujący sie zestaw.

 

Zegarek swoją stylistykę czerpie z Coruma bubble, lecz tarcza jest chyba autorskim pomysłem Chińczyków, nie udało mi się znaleźć identycznej. Ten Reef Tiger jest olbrzymi- 45mm średnicy i 55mm l2l (!), ale przez swoje zakrzywienia zaskakująco dobrze układa się na moim 17mm nadgarstku. Nosi się go bardzo wygodnie, bardzo dobra klamra i pasek o jakości niespotykanej w chińskich zegarkach za taka cenę. PVD jest nałożone dobrze, nie widać żadnych ubytków czy niedoróbek. Szkło szafirowe (sprawdzone diamond selectorem) robi olbrzymie wrażenie na żywo, zegarek na pewno wzbudza zainteresowanie. Mechanizm to NH35, ot standard.

 

Czy można go nazwać obiektywnie ładnym? ;) Na pewno nie, za to jest bardzo ciekawy i jako n-ty zegarek w kolekcji stanowi bardzo dobre uzupełnienie zbioru. post-70494-1580982808,6033_thumb.jpg3563613a8aa25a361baedb76d1f44003.jpgpost-70494-1580982836,4599_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogactwo!

 

szmatek.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mó najnowszy nabytek...niby nic szczególnego ale jestem bardzo zadowolony. Jak na zegarek za stówkę, to nie ma się do czego przyczepić.

post-79124-0-16533800-1582181951_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio nabyłem marynę od getata i powiem, że wykonanie pierwsza klasa. Bardzo dobre szkło, wykończenie koperty, luma, wskazówki. Miałem Parnisa Ultimate i tu jest lepiej, a w przypadku lumy to rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho o zmierzchu...więc dla ożywienia tematu :

 

 

                                          post-94065-0-85540200-1582475860_thumb.jpg

 

 

                                          post-94065-0-49606300-1582475917_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny dziurbilion, milordzie! ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ostatnia przesyłka z Chin to wprawdzie nie zegarek - ale się pochwalę. Nowe stalowe ubranko dla mojej kostki Casio :-)

 

post-97447-0-17142900-1582534852_thumb.jpg

 

post-97447-0-49529100-1582534975_thumb.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Bardziej atrapa niż nuras ale póki co chodzi i się nie rozleciał :D 

post-108913-0-40820000-1582626326_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy "poważny" zegarek chiński...kupiony już kilka lat temu - ale nadal noszony na zmianę z innymi - nadal cieszy  :)

 

                            post-94065-0-37646700-1583066783_thumb.jpg

 

 

                            post-94065-0-97413600-1583066812_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lupo.jpg

nadal żyje. ostatnio zaparował i po wyschnięciu odpadły mu te sreberka z dwóch indeksów, więc je wywaliłem. a że zaczyna się sezon prac w ogrodzie, to jeszcze wiele prób przed tym cudeńkiem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dajver watch też daje rade. Na razie bez żadnego uszczerbku

post-67969-0-22269400-1585922493_thumb.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinobi to dwie półki wyżej ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.