Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że czasem fajnie może sobie ściągnąć jakiegoś chińczyka typu Parnis czy Cadisen bo tanie jak proste Casio, ale czy te dwa ostatnie - Sinobi i to czerwone diver monstrum to nie jest już lekka przesada? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć trochę racji ale człowiek to istota ciekawska z natury. Jestem pozytywnie zaskoczony tym Synobim, a przerobiłem już trochę zegarków, w tym chińskich mechaników klasy Parnisa. Co więcej mogę powiedzieć, że to jeden z najwygodniejszych w codziennym użytkowaniu czasomierzy z uwagi na krótkie uszy, jakość bransy i niewielka grubość zegarka. Jako sprzęt do ciorania nadaje się idealnie, a do tego CCC????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ciekawość. Kupiłem czerwonego potworka z ciekawości, bo to najtańsze, co udaje suba. A że nadal działa, to go zakładam do robót przy remoncie / w ogrodzie. Po co niszczyć ładnego dżiszoka, skoro można ciorać zegarek w cenie paczki fajek.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Ja wiem, że czasem fajnie może sobie ściągnąć jakiegoś chińczyka typu Parnis czy Cadisen bo tanie jak proste Casio, ale czy te dwa ostatnie - Sinobi i to czerwone diver monstrum to nie jest już lekka przesada? :D

Przesada? Przecież to jest dalej ten sam chiński szajs tyle że koperta nie jest z gównostopu tylko z czegoś co odrobinę bardziej przypomina stal. Obok divera te zegarki nie stały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nikt nie kupuje chińskich zegarków, żeby w nich nurkować/pływać. (legitne dajwery też zresztą nurkują głównie pod prysznicem, myślę).


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były mocno chwalone te Koguty na forum. Też kiedyś się zastanawiałem, teraz czekam na Hulka w wersji oszczędnościowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajny. I przypomina pewien zegarek ;)

I prawie tyle kosztował  :P

A ten? :D

1.jpg

Też może być :) I nawet mocno podobny do pewnego zegarka. Edytowane przez BAT123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może się wypowiecie w którym wygląda lepiej ? 
Zamówiłem pasek nowy od Pana z dalekiego wschodu . 
Jak to bywa miał być czarny wysłał brązowy ehhh .

post-54817-0-65151700-1586956348_thumb.jpg

post-54817-0-06806300-1586956381_thumb.jpg

post-54817-0-16170900-1586956392_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek z podkładką to moim zdaniem w ogóle nie pasuje do tego zegara, i nie chodzi o jego kolor

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć go na jakieś nato... skóra z podkładką do divera... no gryzie się. na dodatek ten zegarek jest sam w sobie wielki, a tym go jeszcze optycznie powiększasz.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładkowy MZ nie jest do tego typu zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek jest mały w porównaniu do tego co nosiłem wcześniej . Preferuję duże zegarki bo nie znoszę gdy zegarek chowa się pod rękawem . Dostałem go na bransolecie ale ona się średnio układała na ręce . A na tym jest mega wygodnie a to dla mnie dość istotny temat . Pracuje " manualnie " i nie lubię jak coś mnie gniecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Na nadgarstkowym wygląda na potwora. Jak Ci wygodnie - noś tak. Wcześniej nosiłeś Diesla? ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie . Wcześniej nosiłem g-shocki . Mam gprb1000 on jest trochę większy . Do automatu się długo przymierzałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź już z tym Heimdallrem kurcze no... Łamię się aktualnie między Heimdallrem albo Alphą Daytona (mechanik). Jeden homarek może być maksymalnie w moim stadku (takie zboczenie). Decyzje, decyzje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.