Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo budżetowy Shark na gumce. 

 

P.S. Shanghaj kolegi z wpisu wyżej jak milion 💲 

 

shark new.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem 3 miesiace na moja mewe. Na zdjeciu Seagull Ocean Star, po drobnej modyfikacji ;)

P1050693.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny i bardzo fajnie wykonany - miałem w ręku, byłem pod wrażeniem. Niech się nosi!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jmac napisał:

Czekalem 3 miesiace na moja mewe. Na zdjeciu Seagull Ocean Star, po drobnej modyfikacji ;)

 

Całkiem fajna propozycja. Mnie się podoba. 👍

No i drugiego takiego, to w okolicy pewnie nie spotkasz. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Pagani siedzi głównie w skrzyneczce. Kupiłem trochę eksperymentalnie, żeby zobaczyć czy zegarek za dwie stówy z chrono na meca-quartz może być przyzwoity jakościowo. Trochę musiałem na początku pogmerać przy bransolecie i jak już to zrobiłem, to okazało się, że może.

 

DSC01338_3000_2000.thumb.JPG.c33c4393b1b5ba298e4c05c442899b8d.JPG

 

DSC01336_3000_2000.thumb.JPG.621b4bddfdbcda01a90a3fa2fd196de0.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest fajne, dość rzeczowe porównanie San Martina vs poganin Sub. Niby to samo (specyfikacja) ale jednak różnice są zauważalne:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2020 o 17:12, tomaliusz napisał:

Batman :)

 

 

IMG_20201106_165131.jpg

IMG_20201106_164757.jpg

Bardzo fajny ten poganin mimo 40 mm. Dotąd nosliem min 42 mm a ten wygląda też super. Kolego ile masz  w nadgarstku bo może i ja jednak podobny sobie  sprawie (coca-cola mi chodzi po głowie) i czy podzielisz się sprawdzonym linkiem do aukcji? Dzieki. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzieki. P.s. Czy to prawda że clo itp przy zakupach na ali to ruletka czy bardziej wersja ze od 300 zł jest gwarantowane?. Dotąd kupowałem rzeczy tańsze. Choćby pagani design ale nie gmt tylko zwykły pd1639.

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem za ponad 3 stówy, nigdy mi na cle nie zatrzymali. Więc gwarantowane nie jest. Chyba, że ostatnio docisnęli, bo dość dawno nic nie brałem.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mayfrienda żeby zadeklarował wartość 20$. Mi jeszcze żadnego zakupu z Ali na cle nie zatrzymali, ale za każdym razem kupując coś droższego się z tym liczę. 

Z zegarkami jest zazwyczaj tak źe nie sprawdzają ile dany egzemplarz kosztował w rzeczywistości, tak przynajmniej wnioskuję opierając się na doświadczeniu ze swoich zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzìekuje Kolegom za info. Zegarek mi sie podoba, ale już wiem czemu u Kolegi  "tomaliusza" wyglada lepiej. Mam nadgarstek bliżej 19.5 cm i na takim moja Invicta z 42-43 mm wydawała mi się minimum (wg mojego gustu oczywiscie). Pomyślę, zobaczę. Ewentualnie jak żona kupi nowy ciuch to i ja kupię ekspertmentalnie w ciemno zegarek z rozgrzeszeniem 😉

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując z oficjalnego sklepu Pagani, można często wybrać dostawę z magazynu w Czechach. Wtedy opłat na 100% nie będzie.

Ja jeszcze nigdy nie miałem żadnych opłat przy zakupach na Ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego brałem z Hiszpanii, trzeba szukać.

Druga sprawa, zegarek pomimo 40mm ma dość szeroko rozstawione end linki (widać to na wcześniejszym filmie), co powoduje że nawet na szerokim nadgarstku wcale nie leży idealnie,  a raczej jakby miał 43 lub więcej mm szerokości.

Tak więc odległość w end linkach i ich pochylenie względem płaszczyzny koperty ma dużo większe znaczenie niż szerokość koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pięć zegarków zaciąganych bezpośrednio z chin raz musiałem opłacić UC i Pocztę Polską.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tomaliusz napisał:

IMG_20201108_120823.jpg

Bardzo fajny i wg mnie rozmiar idealny. Niedawno kupiłem Paganiego Sub-a w rozmiarze 43 mm i zupełnie mi nie leżał, głównie poprzez zaburzone proporcje tj. zejście z bransy z 22 do 16 mm. Do tego L2L 52 mm.  Ten wydaje się super! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem tego 43 mm. i to nieporozumienie, nawet jak Ktoś ma grabę na taki zegarek to są zaburzone proporcje wskazówek bo są za krótkie wtedy bo są takie same jak w wersji koperty 40 mm. gdzie leżą idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poganina, wszystko pokazane w teście to prawda. Co mnie rozczarowuje:

- szkło bez AR, słabo czytelne i zawsze je widać

- bransoleta jest dość ostra i sztywna

- zapięcie wymaga siły i paznokci

- koronka obraca się mało przyjemnie

 

Ale jak na te pieniądze to rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.