Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

A widzieliście jak ceny skoczyły przed tymi "promocjami"?

Chciałem dobrać PD GMT, a on nagle skoczył do 100$...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Chorwat napisał:

To fakt, mój nadgarstek to raptem 17cm, ale chyba dość płaski, bo 48mm b/k i 51mm L2L nie robią na nim masakry ;)

 

1610365287276.jpg

 

 

Fajny model "lustrzanki" :) 

Teraz, Vonziej napisał:

A widzieliście jak ceny skoczyły przed tymi "promocjami"?

Chciałem dobrać PD GMT, a on nagle skoczył do 100$...

Bo ceny trzeba pamiętać i dobierać właściwie. I nie dać się podpuszczać! Najlepiej notować w "kajeciku" ceny namierzanych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał:

Fajny model "lustrzanki" :) 

Bo ceny trzeba pamiętać i dobierać właściwie. I nie dać się podpuszczać! Najlepiej notować w "kajeciku" ceny namierzanych .

 

prawda, prawda... No cóż, nie pali mi się... Najbardziej czekam na moje 2 paczki z AliX z zegarkami ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Vonziej napisał:

 

Zerknij na film Jody'ego, jest na yt recenzja.

 

Jarek, pytanie z innej beczki, bo nie chce mi się wysyłać specjalnie po to priva - czy mogę do pudełka drewnianego zamiast Magika użyć kleju na gorąco czy to będzie miało zły efekt ?

 

Ja użyłem Magica, 5 zł plus pędzelek. Nie wiem jak to się uda z klejem na gorąco ale magicem udało mi się spokojnie pokryć równo całą powierznie klejenia, czy udało by sie to na gorąco? Śmiem wątpić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vonziej napisał:

A widzieliście jak ceny skoczyły przed tymi "promocjami"?

Chciałem dobrać PD GMT, a on nagle skoczył do 100$...

 

a to "cfaniaczki" 

 

ja się czaję na chrono od escapement i tu widzę porządna firma, cena bez zmian w porównaniu z wczoraj 😉

 

upolowaliście coś ciekawego na wyprzedaży?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał:

 

Ja użyłem Magica, 5 zł plus pędzelek. Nie wiem jak to się uda z klejem na gorąco ale magicem udało mi się spokojnie pokryć równo całą powierznie klejenia, czy udało by sie to na gorąco? Śmiem wątpić.

 

 

No tak, masz rację. Ciężko będzie pokryć całą powierzchnię. Zamówiłem materiał z Allegro, bo robię też poduszki. Zobaczymy jak wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2021 o 10:51, michszy napisał:

😉

 

20210110_104519 (1).jpg

Co to za model? Świetny jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno się polubiliśmy, a na tym gumiaku od fifty four to już w ogóle jest bajka.d5f79e92af95e3d6c97dbd8ae6cda1c1.jpgd7854f5b022f7d8c6b7143d36b342789.jpgeca7cb1b7a0ce3a131dfc5c54859c53b.jpgbaa1c2348d75d131e2e7f77a2783af57.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piotrekndm napisał:

 

a to "cfaniaczki" 

 

ja się czaję na chrono od escapement i tu widzę porządna firma, cena bez zmian w porównaniu z wczoraj 😉

 

upolowaliście coś ciekawego na wyprzedaży?

 

Ta porządna firma podniosła wcześniej cenę wersji z automatem z 90 na 96 USD. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie niecałe 500zł za potwora to dobra cena ???
monster.thumb.jpg.620dd007bf8ee46b26496b1b15d1661d.jpg
Raczej dobra. Ja jeszcze tak niskiej za niego nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał:

Ta porządna firma podniosła wcześniej cenę wersji z automatem z 90 na 96 USD. :) 

 

Tylko wcześniej było 5$ wysyłka, czyli realnie o 1$ podnieśli cenę, bo wysyłka jest aktualnie darmowa

 

59 minut temu, karloss napisał:

Panowie niecałe 500zł za potwora to dobra cena ???

 

 

Kilka stron temu było o tym. Ten sklep zwodzi, że ma zegarki, a potem tygodniami Ci mówi, że niedługo wysyłka. Ja kupiłem tam (jeszcze taniej) i na tydzień zamroziłem pieniądze - po wypowiedzi kolegów z naszego forum zrezygnowałem szybciutko z zakupu.

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, karloss napisał:

Panowie niecałe 500zł za potwora to dobra cena ???

monster.jpg

Jak mają i wyślą, to dobra. Ja kupiłem miesiąc temu za jeszcze lepszą (120 USD), ale dotąd nie wysłali, więc trudno powiedzieć czy to była okazja, czy też za kilka dni zażądam zwrotu. Kilka dni temu obiecali wysyłać po 10 stycznia. Dziś jeszcze nie wysłali, więc zaraz grzecznie wyślę zapytanie. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, chyba tak cierpliwy nie jestem i dam sobie narazie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.01.2021 o 13:13, Paulus57 napisał:

Fajny model "lustrzanki" :) 

Bo ceny trzeba pamiętać i dobierać właściwie. I nie dać się podpuszczać! Najlepiej notować w "kajeciku" ceny namierzanych .

 

Polecam aplikację "AliPrice", pokazuje wykres cenowy do pół roku wstecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darek p napisał:

Mam starszy model, praktycznie taki sam, tylko wskazówki inne (wg mnie fajniejsze -cienkie). Wskaźnik rezerwy oczywiście działa, nigdy poza skalę nie wychodził. Ja z mojego jestem zadowolony, choć ostatnio noszę rzadko. W moim tarcza jest gładka a stan zero energii jest na zerze a nie poniżej jak na fotce z aukcji. 

 

To jest taki jak ten. Ta wskazówka poza skalą w tym co pokazałeś to straszna niedoróbka, w tym moim chyba we wszystkich jest inaczej. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000299338127.html?spm=a2g0o.detail.1000014.13.1ebb2dd50KTGdN&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.189932.0&scm_id=1007.13338.189932.0&scm-url=1007.13338.189932.0&pvid=2f4d7c9a-bcd1-4b01-98df-d7c23424481b&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.13338.189932.0,pvid:2f4d7c9a-bcd1-4b01-98df-d7c23424481b,tpp_buckets:668%230%23131923%2355_668%23888%233325%2313_3338%230%23189932%230_3338%233142%239890%234_668%232846%238115%232000_668%232717%237567%23964_668%231000022185%231000066059%230_668%233422%2315392%2391 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, słyszałem, że sporo jest przypadków dziwnych wskazań rezerwy stąd chciałem spytać na forum. To dobrze, że u Ciebie działa.
Ciekawostka - Ten sam sprzedawca (mój link z posta wyżej) ma ten sam zegarek w ofercie w różnych cenach... ale na obu aukcjach na zdjęciach rezerwa jest poza zakresem... w sumie u innych sprzedawców też.. wadliwy projekt? 


a tu jest podobny model do Twojego i recenzent mówi o haczeniu małej sekundy z wskazówką godziny - nie masz tak?

 

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Darek p napisał:

Dzięki, słyszałem, że sporo jest przypadków dziwnych wskazań rezerwy stąd chciałem spytać na forum. To dobrze, że u Ciebie działa.
Ciekawostka - Ten sam sprzedawca (mój link z posta wyżej) ma ten sam zegarek w ofercie w różnych cenach... ale na obu aukcjach na zdjęciach rezerwa jest poza zakresem... w sumie u innych sprzedawców też.. wadliwy projekt? 


a tu jest podobny model do Twojego i recenzent mówi o haczeniu małej sekundy z wskazówką godziny - nie masz tak?

 

 

U mnie działa wszystko bez zarzutu a mam go prawie trzy lata. Wiesz jak to jest z kontrolą jakości, na podstawie jednego trudno coś gwarantować. Szczególnie gdy zegarek za 300 zł "udaje" inny za sporo więcej. ;) 

 

Widzę, że w filmiku też ta wskazówka poza skalą. Zadaj pytanie sprzedawcy przed zakupem. Ten z filmu to ordynarna podróba. Nic dziwnego że zapłacił 39 USD. :) 

Dopatrzyłem, że w filmiku indeksy na tarczy są drukowane a nie nakładane jak w moim. Nie sugeruj się tym filmem. 

 

 

Porównaj z tym filmami a zobaczysz różnice. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego od chyba 3-4 lat (starszy model z kremową tarczą) Obecnie czeka na nowy mechanizm, u zegarmistrza :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ma ktoś sprawdzony sklep na Ali z steeldive tuńczyk na bransolecie. 

 

W sensie zamawiał i doszlo bez problemu.. bez przyciągania wysylki, czy innych forteli.

 

I czy obyło się bez biurokracji na granicy? Choć to akurat tyko z ciekawości pytam, bo to żadna przeszkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2021 o 13:26, Darek p napisał:

Dzięki, słyszałem, że sporo jest przypadków dziwnych wskazań rezerwy stąd chciałem spytać na forum. To dobrze, że u Ciebie działa.
Ciekawostka - Ten sam sprzedawca (mój link z posta wyżej) ma ten sam zegarek w ofercie w różnych cenach... ale na obu aukcjach na zdjęciach rezerwa jest poza zakresem... w sumie u innych sprzedawców też.. wadliwy projekt? 


a tu jest podobny model do Twojego i recenzent mówi o haczeniu małej sekundy z wskazówką godziny - nie masz tak?

 

 

Dodam na koniec, że rzekomy ekspert kasuje niewygodne dla siebie komentarze. To tak przy okazji. Lubi mieć ostatnie słowo. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.