Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie po to "ekspert" opublikował filmy, na których dzieli się swoją fachową wiedzą.... by ktoś wytykał mu błędy i bużyl idyllę. 

 

Ja tego o czym piszesz nie zauważyłem. Poza tym gość mówił chyba że parokrotnie grzebał w zegarku by ustawić wskazanie rezerwy. Ja automatu Jeszce jakoś nie rozbebeszalem a czynniki 1sze stąd przyjąłem że skoro to dla niego taki pikóś to ogólnie wie o czym mówi.

 

Często Youtube jest do pokazania a na merytoryczną dyskusję już się nie decydują eksperci. Szkoda, bo z właśnie z wymiany argumentów ci początkujący najwięcej czerpią meritum, ale może to obawa przed kompromitacją albo zwykła arogancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mikas napisał:

4fd08561336ff727b484459375d3afb3.jpg

Jeszcze lepiej wygląda z drugiej strony.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2020 o 15:18, Vonziej napisał:

Dzisiaj słoneczko wyszło to trzeba było wykorzystać na spacer ;)

 

 

IMG_20201220_121702.jpg

Wiem Wiem, że stary temat, ale Kolego jak toświeci, bo to ma podobno lume C3 i jestem ciekaw czy długo... ????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KobyS0 napisał:

Wiem Wiem, że stary temat, ale Kolego jak toświeci, bo to ma podobno lume C3 i jestem ciekaw czy długo... ????????????????????

 

tak no 3+. Bezel super jest 5/5 luma, ale tarcza to no niezbyt na dłuższą metę. Rano rozczytasz bezel ale reszty nie. Inna luma jest tu i tu niestety 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szczera odp.... :) a tak je reklamują, że świecą jak żaróweczki na fotkach.. haha dzięi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KobyS0 napisał:

dzięki za szczera odp.... :) a tak je reklamują, że świecą jak żaróweczki na fotkach.. haha dzięi 

 

Jak chcesz lumę to bierz San Martina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie drogę oświetlać tymi zegarkami ? ;)

Mój świeci lepiej niż okrzyczany Citizen. Fakt na tarczy jest inna luma (słabsza i zielona) niż na bezelu (turkusowa), ale i tak daje radę.

Noszę i cieszę się nim jak narazie.

stel.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Wieniek1410 napisał:

Chcecie drogę oświetlać tymi zegarkami ? ;)

Mój świeci lepiej niż okrzyczany Citizen. Fakt na tarczy jest inna luma (słabsza i zielona) niż na bezelu (turkusowa), ale i tak daje radę.

Noszę i cieszę się nim jak narazie.

 

 

Tu raczej chodzi o to, żeby była jedna luma wszędzie a nie BGW, C1 i C3 w jednym zegarku w złych miejscach :) Lepiej użyć dobrej mieszanki na tarcze a nie kurde na bezel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak Luma w Waszych Phylidach? Widziałem gdzieś skrajnie odmienne opinie, co prawda dotyczyły różnych modeli, no i teraz nic nie wiem... 😕

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem amfibii więc nie odpowiem Ci na to pytanie.

Świeci ok, dobra średnia. Ale na pewno nie jest to poziom San Martina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dzyndzl napisał:

Panowie, a jak Luma w Waszych Phylidach? Widziałem gdzieś skrajnie odmienne opinie, co prawda dotyczyły różnych modeli, no i teraz nic nie wiem... 😕

Przy tanich chińskich zegarkach optymalnym rozwiązaniem jest dokupienie latarki ledowej ;) . Dobra luma pojawia się przy półce cenowej od około 200 USD (czytaj - San Martin). Moja Phylida jest tak ładna, że świecić nie musi. Luma co najwyżej średnia, ale chyba lepsza, niż w Pagani Design.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto mój nowy nabytek! Niby nic a cieszy :) w sumie tak wiele za tak niewiele.. macie jakieś spostrzeżenia co do dłuższego użytkowania tego maluszka?? Czy ktoś może coś doradzić w kwestii wymiany w nim szkła na takie z AR?

C27EAFCC-1800-44B2-92AC-2F7105622688.jpeg

FB0D3DA4-E322-454A-9D11-6F409A67FA5D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

929df8550bdcfe32e435bd00ee09c1c9.jpg&key=576dbfc5e605c33c36c20651b6d485cd5836217378dd27b92c24e7b0cfe57f06

Dopiero zauważyłem, że wszystkie wskazówki na zdjęciu się pokryły. Straszna lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikas napisał:



Dopiero zauważyłem, że wszystkie wskazówki na zdjęciu się pokryły. Straszna lipa...

 

Zaczynam żałować, że wziąłem Type A 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vonziej napisał:

 

Zaczynam żałować, że wziąłem Type A 🙃

Coś mi się wydaje, że zaraz pojawi się na bazarku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Paulus57 napisał:

Coś mi się wydaje, że zaraz pojawi się na bazarku ;) 

 

Ale najpierw koniecznie serwis gwarancyjny 🤔 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał:

Coś mi się wydaje, że zaraz pojawi się na bazarku ;) 

 

Za tą cenę + to jak te piloty są popularne to nie ma szans na razie 🤣 Szybciej dokupię Type B do zestawu. Swoją drogą mam 3 zegarki z Chin w drodze.... Najdłużej idzie na razie San Martin, bo 20 dni. Cierpliwość w zakupach z AliX na prawdę to jest ważna cecha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał:

 

Za tą cenę + to jak te piloty są popularne to nie ma szans na razie 🤣 Szybciej dokupię Type B do zestawu. Swoją drogą mam 3 zegarki z Chin w drodze.... Najdłużej idzie na razie San Martin, bo 20 dni. Cierpliwość w zakupach z AliX na prawdę to jest ważna cecha :D

20 dni i narzeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał:

20 dni i narzeka...

 

Jeszcze nie 😇 Ćwiczę cierpliwość. Bardzo dobra sprawa przy zakupie z Dalekiego Wschodu. Miały być szybciej - to inna sprawa... Mają numery nadane na Poczcie, ale 2 z 3 są "w trasie" w Polsce już i jadą i jadą 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał:

 

Jeszcze nie 😇 Ćwiczę cierpliwość. Bardzo dobra sprawa przy zakupie z Dalekiego Wschodu. Miały być szybciej - to inna sprawa... Mają numery nadane na Poczcie, ale 2 z 3 są "w trasie" w Polsce już i jadą i jadą 🤣

Jedna moja przesyłka jest w posiadaniu "lokalnej firmy przewozowej" od 11 grudnia inna od 30 grudnia. W drugim przypadku państwu na "vaciki" trzeba będzie "beknąć". 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.