Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Chorwat napisał:

Dam znać, jak dojdzie 👍

 

Zdziwilbym się jakbyś był niezadowolony mam czarna wersję 40mm trudno wzrok oderwać

Edytowane przez krywoj75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testujemy SM. Dokladnosc jest świetna. Dobrze +14 sekund w 3 dni, więc wychodzi około 4.5 s/d.
IMG_20210129_105255.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vonziej napisał:

Dzisiaj testujemy SM. Dokladnosc jest świetna. Dobrze +14 sekund w 3 dni, więc wychodzi około 4.5 s/d.
IMG_20210129_105255.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

To pewnie jeden z nielicznych, który przytulisz na dłużej? ;) . Jak tak to pomyśl o modyfikacji, czyli zmianie wskazówek na te bliższe pierwotnej wersji. Ja chyba bym tak zrobił. Mnie ten model trochę kusi, ale jest jeszcze wersja GMT (niestety znacznie droższa). Jak na tą chwilę muszę wstrzymać się z zakupami, bo trzy jeszcze w drodze a było tego trochę zbyt dużo w ostatnich miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał:

To pewnie jeden z nielicznych, który przytulisz na dłużej? ;) . Jak tak to pomyśl o modyfikacji, czyli zmianie wskazówek na te bliższe pierwotnej wersji. Ja chyba bym tak zrobił. Mnie ten model trochę kusi, ale jest jeszcze wersja GMT (niestety znacznie droższa). Jak na tą chwilę muszę wstrzymać się z zakupami, bo trzy jeszcze w drodze a było tego trochę zbyt dużo w ostatnich miesiącach.

 

Rolex 6538 miał takie wskazówki. Ten SM nie ma w bezelu czerwonego trójkąta jak to miał Sean Connery w swoim. Czy przytule na dłużej to się okaże. Na razie nie potrzebuję wyciągać pieniążków z pudełka, więc testuję powolutku wszystkie. Każdy z tych 3 był zakupem instynktownym - a w życiu ostatnio instynktu w ogóle nie słuchałem i wyprowadziło mnie to w pole. ;) A to co robię słuchając instynktu zawsze okazuje się pozytywne, tak też jest z tą trójką. Wybrałem coś tylko dla siebie, co mi się podoba, a nie "bo ma wszystko, ło matko to i tamo") końcu zegarki mają się podobać nam noszącym, bo i tak nikt nie zwróci na nie uwagi nigdzie.

 

Na razie pudło zegarków mam pełne (zegarki współczesne i nie pamiątkowe - tylko moje). Aktualnie nie byłbym w stanie wybrać czegoś na wylot :(

 

Co do SM to mam wrażenie, że ten pasek tak średnio siedzi.??? Czy to tylko moje wrażeni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał:

 

Rolex 6538 miał takie wskazówki. Ten SM nie ma w bezelu czerwonego trójkąta jak to miał Sean Connery w swoim. Czy przytule na dłużej to się okaże. Na razie nie potrzebuję wyciągać pieniążków z pudełka, więc testuję powolutku wszystkie. Każdy z tych 3 był zakupem instynktownym - a w życiu ostatnio instynktu w ogóle nie słuchałem i wyprowadziło mnie to w pole. ;) A to co robię słuchając instynktu zawsze okazuje się pozytywne, tak też jest z tą trójką. Wybrałem coś tylko dla siebie, co mi się podoba, a nie "bo ma wszystko, ło matko to i tamo") końcu zegarki mają się podobać nam noszącym, bo i tak nikt nie zwróci na nie uwagi nigdzie.

 

Na razie pudło zegarków mam pełne (zegarki współczesne i nie pamiątkowe - tylko moje). Aktualnie nie byłbym w stanie wybrać czegoś na wylot :(

 

Co do SM to mam wrażenie, że ten pasek tak średnio siedzi.??? Czy to tylko moje wrażeni?

Myślałem o takim. 

1-Rolex-Submariner-6204-Marktplatz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał:

Myślałem o takim. 

 

 

A to nie jest ten przypadkiem? 

James-Bond-Watches.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał:

 

A to nie jest ten przypadkiem? 

James-Bond-Watches.jpg

Pod Bonda się nie podszywaj ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vonziej kurczę tak patrzę na Twojego SM i nie mogę doczekać się swojej paczki...

 

19.01 wysłana z Den Haag i cisza w temacie.. a później zamówiony Escapement dojechał w 13dni 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotrekndm napisał:

@Vonziej kurczę tak patrzę na Twojego SM i nie mogę doczekać się swojej paczki...

 

19.01 wysłana z Den Haag i cisza w temacie.. a później zamówiony Escapement dojechał w 13dni 😉 

 

Moja z Hagi szła 14-15 dni do mnie. Jak wpadnie na Vat to wtedy dłużej może iść. Także jeżeli wysłana 19.01 to licz się z tym, że w przyszłym tygodniu będzie w PL :)

 

Escapementy szybciej przychodzą bo inaczej są wysyłane. Chociaż to też różnie, bo Pilota zamówiłem 3 stycznia, a Kinga 9 stycznia. Ten drugi był 2 dni wcześniej !!

7 minut temu, Paulus57 napisał:

Pod Bonda się nie podszywaj ;) 

 

Ależ będę. Czekam od 30 dni na pasek z AliX. Mam nadzieje, ze kolor dobry zamówiłem, bo na fotce jakoś dziwnie wyglądał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał:

 

Moja z Hagi szła 14-15 dni do mnie. Jak wpadnie na Vat to wtedy dłużej może iść. Także jeżeli wysłana 19.01 to licz się z tym, że w przyszłym tygodniu będzie w PL :)

 

Escapementy szybciej przychodzą bo inaczej są wysyłane. Chociaż to też różnie, bo Pilota zamówiłem 3 stycznia, a Kinga 9 stycznia. Ten drugi był 2 dni wcześniej !!

 

Ależ będę. Czekam od 30 dni na pasek z AliX. Mam nadzieje, ze kolor dobry zamówiłem, bo na fotce jakoś dziwnie wyglądał :D

Ja jak wybrałem San Martina z kolorem "marzeniem" tarczy, to dostałem wersję soft, tzn. kolorki jakby bledsze. Może Twoja metoda lepsza? Wybrać coś niefajnego i dostać extra? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał:

 

Moja z Hagi szła 14-15 dni do mnie. Jak wpadnie na Vat to wtedy dłużej może iść. Także jeżeli wysłana 19.01 to licz się z tym, że w przyszłym tygodniu będzie w PL :)

 

Escapementy szybciej przychodzą bo inaczej są wysyłane. Chociaż to też różnie, bo Pilota zamówiłem 3 stycznia, a Kinga 9 stycznia. Ten drugi był 2 dni wcześniej !!

 

Ależ będę. Czekam od 30 dni na pasek z AliX. Mam nadzieje, ze kolor dobry zamówiłem, bo na fotce jakoś dziwnie wyglądał :D

 

widziałem właśnie Twój screen z PP i tak chyba po 6 dniach z Holandii do Polski wpadł, u mnie już 10 a na innych trackingach 14dni bez zmiany statusu 😉 Ali uczy cierpliwości 😉

 

 

Edytowane przez piotrekndm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tego Reef Tigers - z czego tam jest bezel? Jest w necie test wersji bez dziury i z tego co pamiętam jest tam info że wkładka bezela jest to akryl, a w opisach sklepów bywa, że to szafir. Niby tylko szczegół ale jednak...

 

Co do homarów FF to robi je chociażby Borealis i Helson. 

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, qbapiasek napisał:

Mam pytanie do tego Reef Tigers - z czego tam jest bezel? Jest w necie test wersji bez dziury i z tego co pamiętam jest tam info że wkładka bezela jest to akryl, a w opisach sklepów bywa, że to szafir. Niby tylko szczegół ale jednak...

 

Co do homarów FF to robi je chociażby Borealis i Helson. 

Niestety nie mam jak sprawdzić. Wygląda ładnie, jego powierzchnia nie jest płaska jak w Steeldive. Helsona nie widziałem. Możesz podesłać linka? Może jak w końcu kupię urządzenie do badania szafiru podzielę się tą wiedzą. Nożem sprawdzać nie mam zamiaru ;) . Borealis ma zdecydowanie inny kształt koperty, tylko tarcza i bezel bliskie oryginału. Jest też chyba sporo droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paulus57 napisał:

Niestety nie mam jak sprawdzić. Wygląda ładnie, jego powierzchnia nie jest płaska jak w Steeldive. Helsona nie widziałem. Możesz podesłać linka? Może jak w końcu kupię urządzenie do badania szafiru podzielę się tą wiedzą. Nożem sprawdzać nie mam zamiaru ;) . Borealis ma zdecydowanie inny kształt koperty, tylko tarcza i bezel bliskie oryginału. Jest też chyba sporo droższy.

Borealis do dostania za ok 1200PLN na ebay często bywa, Seastorm chyba się nazywa.

Helson taki Skindiver:

https://wornandwound.com/review/review-helson-skindiver/

były później też nowsze wersje z 9015, chyba nadal dostępne u nich na stronie, chociaż ceny za nowe helsony są "takiese". Miałem na 9015 i świetny był, tylko uszy strasznie długie...

 

Urządzenie do testowania szafiru z chin to koszt kolo 50pln, a daje zabawę ;) raz mnie wsparło w sporze ze sprzedawcą na Ali i w sumie się już dwukrotnie zwróciło ;)

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, qbapiasek napisał:

Borealis do dostania za ok 1200PLN na ebay często bywa, Seastorm chyba się nazywa.

Helson taki Skindiver:

https://wornandwound.com/review/review-helson-skindiver/

były później też nowsze wersje z 9015, chyba nadal dostępne u nich na stronie, chociaż ceny za nowe helsony są "takiese". Miałem na 9015 i świetny był, tylko uszy strasznie długie...

 

Urządzenie do testowania szafiru z chin to koszt kolo 50pln, a daje zabawę ;) raz mnie wsparło w sporze ze sprzedawcą na Ali i w sumie się już dwukrotnie zwróciło ;)

Muszę w końcu kupić. Reef Tiger tańszy i wygląd bliższy oryginału. Mówię tu o Deep Ocean a nie Sea Wolf (z dziurą). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomaliusz napisał:

IMG_20210129_143925.jpg

 

Fajny jest na tej jubilee... A miałem zbierać sobie na San Martina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vonziej napisał:

 

Fajny jest na tej jubilee... A miałem zbierać sobie na San Martina...

A nie kupiłeś sobie już wcześniej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka piłka, bo jesteście obeznani w temacie. 

Do 4 stówek co najlepsze jakościowo z chińczyków diverowato-sportowych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, johndeacon napisał:

Krotka piłka, bo jesteście obeznani w temacie. 

Do 4 stówek co najlepsze jakościowo z chińczyków diverowato-sportowych? 

Dołóż 30 złotych i masz powyżej optymalny wybór. Ale poczekaj na nowe promocje.

 

Zapomniałbym Phylida 007, ceny już od około 350 zł.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Paulus57 napisał:

Dołóż 30 złotych i masz powyżej optymalny wybór. Ale poczekaj na nowe promocje.

 

Zapomniałbym Phylida 007, ceny już od około 350 zł.

Za 450zl to chyba bym musiał czekać na 11.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, johndeacon napisał:

Za 450zl to chyba bym musiał czekać na 11.11

Ja kupiłem na początku grudnia, odczekałem na wysyłkę 3 tygodnie (braki w magazynie) i wysłali miesiąc temu. Poczekaj na urodziny Ali (koniec marca) albo kupuj Phylidę. 

Mamy tyle samo odpowiedzi :) .

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.