Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Paulus57 napisał:

A nie kupiłeś sobie już wcześniej? 

 

No właśnie nie gmt na jubilee (chyba, że mówimy o vintage) 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Vonziej napisał:

 

Rolex 6538 miał takie wskazówki. Ten SM nie ma w bezelu czerwonego trójkąta jak to miał Sean Connery w swoim. Czy przytule na dłużej to się okaże. Na razie nie potrzebuję wyciągać pieniążków z pudełka, więc testuję powolutku wszystkie. Każdy z tych 3 był zakupem instynktownym - a w życiu ostatnio instynktu w ogóle nie słuchałem i wyprowadziło mnie to w pole. ;) A to co robię słuchając instynktu zawsze okazuje się pozytywne, tak też jest z tą trójką. Wybrałem coś tylko dla siebie, co mi się podoba, a nie "bo ma wszystko, ło matko to i tamo") końcu zegarki mają się podobać nam noszącym, bo i tak nikt nie zwróci na nie uwagi nigdzie.

 

Na razie pudło zegarków mam pełne (zegarki współczesne i nie pamiątkowe - tylko moje). Aktualnie nie byłbym w stanie wybrać czegoś na wylot :(

 

Co do SM to mam wrażenie, że ten pasek tak średnio siedzi.??? Czy to tylko moje wrażeni?

I tu się moim zdniem mylisz. Pasek całkiem dobrze pasuje! Te jasne kreski na pasku dają wrażenie przedłużenia pionowych indeksów! No ale to moje wrażenie. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, w szoku jestem

Dokopali się do mojego kontenera w Belgii, paczka leżąca tam od 06.01 ruszyła dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zdjecie grupowe w pudle z kolegami z JP

 

23.thumb.jpg.a83ce0981e31baf9a0c322609c483643.jpg

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Vonziej napisał:

Dzisiaj zdjecie grupowe w pudle z kolegami z JP

 

23.thumb.jpg.a83ce0981e31baf9a0c322609c483643.jpg

 

Czekam na resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał:

Czekam na resztę.

 

Reszty ni mo, znaczy jest, ale nic z CHRLD :) 8 sztuk w innym pudełku zapasowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał:

 

Reszty ni mo, znaczy jest, ale nic z CHRLD :) 8 sztuk w innym pudełku zapasowym

No to przemieliłeś tych chinoli trochę ;) 

Ja rzadko pozbywam się swoich. Jak podliczyłem mam 22 od naszych żółtych braci. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paulus57 napisał:

No to przemieliłeś tych chinoli trochę ;) 

Ja rzadko pozbywam się swoich. Jak podliczyłem mam 22 od naszych żółtych braci. 

 

Nie aż tak dużo chińszczyzny może, ale prawda. Tak jak ostatnio pisałem, tamte brałem, bo moda i dobre, a teraz mam pudło zegarków tylko branych bo mi sie podoba. W końcu nie myśle o sprzedaży i kupnie - czyli błędnym kole :D Teraz na celowniku jest hulk San Martina i 1963. To do wakacji chce dodać do kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał:

 

Nie aż tak dużo chińszczyzny może, ale prawda. Tak jak ostatnio pisałem, tamte brałem, bo moda i dobre, a teraz mam pudło zegarków tylko branych bo mi sie podoba. W końcu nie myśle o sprzedaży i kupnie - czyli błędnym kole :D Teraz na celowniku jest hulk San Martina i 1963. To do wakacji chce dodać do kolekcji

Hulka mam i polecam. Ale bransoleta nieco ostra, uprzedzam. 1963 kusi, ale chyba nie ten najpopularniejszy na forum. Poczekaj na Seagulla w marcu. Cena raz zeszła z kuponami do 293 USD. Myślę, że to ciekawsze od popularnej masówki niby-Seagulli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał:

Hulka mam i polecam. Ale bransoleta nieco ostra, uprzedzam. 1963 kusi, ale chyba nie ten najpopularniejszy na forum. Poczekaj na Seagulla w marcu. Cena raz zeszła z kuponami do 293 USD. Myślę, że to ciekawsze od popularnej masówki niby-Seagulli. 

 

ostra bransoleta mi nie przeszkadza, ważne, ze jest bardzo dobra :) Co do 1963 wiadomo, że fajnie byłoby tego za 300$ ale to za dużo dla mnie na zegarek czasem noszony. Miałem już tą masówkę i była super, tylko połasiłem się na coś innego i sprzedałem po taniości... Całkowicie wystarczy mi ta opcja. A jak myślisz do ilu Hulk zejdzie w marcu? + czy z Belgii od leci już bez VAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Vonziej napisał:

 

ostra bransoleta mi nie przeszkadza, ważne, ze jest bardzo dobra :) Co do 1963 wiadomo, że fajnie byłoby tego za 300$ ale to za dużo dla mnie na zegarek czasem noszony. Miałem już tą masówkę i była super, tylko połasiłem się na coś innego i sprzedałem po taniości... Całkowicie wystarczy mi ta opcja. A jak myślisz do ilu Hulk zejdzie w marcu? + czy z Belgii od leci już bez VAT?

Wysyłka z EU jest bez VAT. Zwykle to kwota około 170 USD. Pomyśl o Sugessie, który wg mnie jest znacznie atrakcyjniejszy, albo wariacja na temat Merkur. Sugess w promocji jest za nieco pow. 150 USD, Merkur chyba około 190 USD. 

https://pl.aliexpress.com/item/4001293251140.html?spm=a2g0o.cart.0.0.43443c00Kc4odH&mp=1  

 

To ten Merkur!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na ręce. Po zamianie błyszczącego mesha, omyłkowy egzemplarz coraz bardziej mi się podoba. Pasek za "drobne" 60 USD zaczyna dowodzić swojej wartości. Po dwóch dniach układa się idealnie na przegubie. To chyba ta mała różnica między paskami tanimi a droższymi. 

oie_BtCjcqfNutXD.jpg

oie_192228253ZjtUkR3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ostatnio nic tu nie dzieje. To wrzucam zdjęcie fragmentu mojej "chińskiej kolekcji" ;) . Za jakość przepraszam, ale sprzęt jest jaki jest a przecież ważne co w pudełku (na ręce). Nieprawdaż? 

oie_dEnk9ZgvXYaU.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
31 minut temu, Paulus57 napisał:

Coś się ostatnio nic tu nie dzieje. 

oie_dEnk9ZgvXYaU.jpg

No zobacz, a właśnie zastanawiałem się, jak tu nie wychodząc na kompletnego marudę i monotematycznego świra poprosić Cię o zdjęcie porównawcze czerwonego San Martina i czerwonego Heimdallra. Dasz się namówić na jeszcze jedno, tylko tych dwóch, jak najwierniej oddające kolory? Obiecuję, że na tym koniec mojej kolorystycznej manii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Tytus de ZOO napisał:

No zobacz, a właśnie zastanawiałem się, jak tu nie wychodząc na kompletnego marudę i monotematycznego świra poprosić Cię o zdjęcie porównawcze czerwonego San Martina i czerwonego Heimdallra. Dasz się namówić na jeszcze jedno, tylko tych dwóch, jak najwierniej oddające kolory? Obiecuję, że na tym koniec mojej kolorystycznej manii. 

Za "lajka" zrobię wszystko ;) . Zaraz zrobię fotkę, ale to będzie smartfonem, więc się rewelacji nie spodziewaj. Słowami opisując kolorystykę, to SM ma jaśniejszy odcień od Heimdalrra, który jest bardziej krwisty. \\\\Absolutnie nie wierz temu co pokazują na stronie SM. Lipnie podrasowana barwa. Mnie nabrali, ale w gruncie rzeczy to i tak świetny zegarek. Oba!! :) 

Oto kilka ujęć.

 

Co do SM to cały czas się zastanawiam jaki on ma rzeczywiście kolor. Na zdjęciu wygląda jak pomarańczowy a na żywo raczej coś w rodzaju różu albo jasnej czerwieni. Tu zdjęcie nie oddaje rzeczywistości.

oie_111289Ln2NREZf.jpg

oie_ZdB0IeQakSx3.jpg

oie_1112948se1TSYxq.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to cisza, a proszę bardzo - dzisiaj taki Pajlot u mnie. Mam problem bo nie wiem co nosić - wszystkie są piękne. Chyba zacznę po 2 nosić na nadgarstkach ;)

IMG_20210201_080508.jpg.01f161740a277b151c5384cabae59199.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vonziej napisał:

Jak to cisza, a proszę bardzo - dzisiaj taki Pajlot u mnie. Mam problem bo nie wiem co nosić - wszystkie są piękne. Chyba zacznę po 2 nosić na nadgarstkach ;)

IMG_20210201_080508.jpg.01f161740a277b151c5384cabae59199.jpg

Plusik. Także za fotkę czarno-białą, zawsze miałem sentyment do takich zdjęć :) .

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał:

Plusik. Także za fotkę czarno-białą, zawsze miałem sentyment do takich zdjęć :) .

 

 

Dziękuję serdecznie. Ogólnie nie sprawdzam zbytnio chodu tych moich automatów nowych, ale mam wrażenie z obserwacji, że lecą jakieś 4-9 s/d. Muszę zacząć kontrolować to, żeby wiedzieć do recenzji. Problem natomiast pozostaje bo chyba muszę zacząć ruletkę jakąś używać pt. "co dziś założyć", ale i tak będę marudził, że nie ten inny jednak. 🤣

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał:

 

Dziękuję serdecznie. Ogólnie nie sprawdzam zbytnio chodu tych moich automatów nowych, ale mam wrażenie z obserwacji, że lecą jakieś 4-9 s/d. Muszę zacząć kontrolować to, żeby wiedzieć do recenzji. Problem natomiast pozostaje bo chyba muszę zacząć ruletkę jakąś używać pt. "co dziś założyć", ale i tak będę marudził, że nie ten inny jednak. 🤣

 

Ja ostatnio noszę dwa. Na prawej ukryty pod mankietem a w domu oficjalnie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał:

Ja ostatnio noszę dwa. Na prawej ukryty pod mankietem a w domu oficjalnie :) .

 

Kurcze, jutro tak zrobie! :D Ale serio, no problem mam... Aczkolwiek jestem z siebie dumny, bo dzięki zakupom z AliX nauczyłem się trochę cierpliwości i przeszedłem na odwyk zegarkowy. Już od 1 miesiąca nic nie kupiłem. Dokładnie za 2 dni minie miesiąc od ostatniego zakupu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
44 minuty temu, Paulus57 napisał:

Za "lajka" zrobię wszystko ;) .

J bym Ci dał i 100  plusików, ale nie wiem, jak to się robi.  Skaza nowicjusza :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Vonziej napisał:

 

.... i przeszedłem na odwyk zegarkowy. Już od 1 miesiąca nic nie kupiłem. Dokładnie za 2 dni minie miesiąc od ostatniego zakupu!

 

oj brzmi niepokojąco... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Vonziej napisał:

 

Kurcze, jutro tak zrobie! :D Ale serio, no problem mam... Aczkolwiek jestem z siebie dumny, bo dzięki zakupom z AliX nauczyłem się trochę cierpliwości i przeszedłem na odwyk zegarkowy. Już od 1 miesiąca nic nie kupiłem. Dokładnie za 2 dni minie miesiąc od ostatniego zakupu!

Ja trochę ostatnio przesadziłem. I postaram się wytrwać do urodzin Alix. :) Zestaw na dziś - FIRMOWY-REEF TIGER: lewa-Sea Wolf, prawa-garniturowiec "open heart"!!

To ten lewo dół. 

oie_AxXagqoJQ6qx.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Darek p napisał:

 

oj brzmi niepokojąco... 😉

 

Niepokojąco, bo za mało zakupów? Ja to wiem jak na forum jest - wzmagamy swoje uzależnienia zegarkowe ;)

 

21 minut temu, Paulus57 napisał:

Ja trochę ostatnio przesadziłem. I postaram się wytrwać do urodzin Alix. :) Zestaw na dziś - FIRMOWY-REEF TIGER: lewa-Sea Wolf, prawa-garniturowiec "open heart"!!

To ten lewo dół. 

 

 

Jeszcze miesiąc z kawałkiem trzeba dotrwać, ja też mam taki zamiar - wtedy zakupki jakieś dopiero. 


Zestaw zacny. Nie masz problemów z tym, że 2 na raz nosisz jak chcesz np coś zrobić - mówię np o tym, że ktoś nosi od lat na jednej ręce i nagle ma coś na drugiej 😁

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Tytus de ZOO napisał:

J bym Ci dał i 100  plusików, ale nie wiem, jak to się robi.  Skaza nowicjusza :) 

No to ja Ci dam, ale nie podpowiem ;) 

2 minuty temu, Vonziej napisał:

 

Niepokojąco, bo za mało zakupów? Ja to wiem jak na forum jest - wzmagamy swoje uzależnienia zegarkowe ;)

 

 

Jeszcze miesiąc z kawałkiem trzeba dotrwać, ja też mam taki zamiar - wtedy zakupki jakieś dopiero. 


Zestaw zacny. Nie masz problemów z tym, że 2 na raz nosisz jak chcesz np coś zrobić - mówię np o tym, że ktoś nosi od lat na jednej ręce i nagle ma coś na drugiej 😁

Na prawej pod mankietem :) .Odsłaniam tylko w samotności albo zaufanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.