Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

To ja spytam Kolegów o willarda, bo też mam w planach tylko niebieskiego. Czy koronka w takiej zabudowie jest wygodna na ręku i czy trudny jest do niej dostęp jak się chce odkręcić by ustawić czas. Wydaje się być mocno zabudowana to dobra ochrona, ale jak dostęp użytkowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Darek p napisał:

To ja spytam Kolegów o willarda, bo też mam w planach tylko niebieskiego. Czy koronka w takiej zabudowie jest wygodna na ręku i czy trudny jest do niej dostęp jak się chce odkręcić by ustawić czas. Wydaje się być mocno zabudowana to dobra ochrona, ale jak dostęp użytkowy?

 

Właśnie ta budowa mnie zmusiła do sprzedaży. Ogólnie warto sprawdzić i w razie czego nie będzie trudno puścić dalej. Nie wszystkim profil podpasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka na ręku nie przeszkadza w żaden sposób ale za to odkręcanie jej z koperty i ponowne zakręcanie to już gorzej. Mam nethunsa w tej kopercie. Myślę że to ta sama jak nie podobna. 

 

 

IMG_20201120_093039-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tofiks_th napisał:

A propos willarda, a może pewnej koncepcji to znalazłem takie cosik. Rozmiar ciut mniejszy niż homary heimdallra, SD i inne, a cena też ciekawa. Co myślicie? 

Może być, ale to nie jest Willard tylko chyba "Żółw", więc całkowicie inny model.

Koperta z tyłu też jest całkiem inna niż w Willardzie.

 

Jak dla mnie to koperta Willarda jest super wygodna, nic nie uwiera przy zginaniu nadgarstka, jest od dołu fajnie podcięta i wypolerowana.

Koronkę, fakt ciężko wykręcić i wkręcić, ale z drugiej strony to ostatni raz ją ruszałem ze dwa tygodnie temu, jak korygowałem czas.

Nakręcać tego zegarka nie trzeba, wystarczy ponosić kilka godzin dziennie (ja noszę około 5 godzin i nie dokręcam), więc i koronki nie trzeba często ruszać (oryginał Seiko w ogóle nie miał dokręcania, możliwe że i stąd takie umiejscowienie koronki)

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja spytam Kolegów o willarda, bo też mam w planach tylko niebieskiego. Czy koronka w takiej zabudowie jest wygodna na ręku i czy trudny jest do niej dostęp jak się chce odkręcić by ustawić czas. Wydaje się być mocno zabudowana to dobra ochrona, ale jak dostęp użytkowy?
Mnie nie sprawia żadnego problemu. Stwierdzam kategorycznie po dobie użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Koledzy zatem wypróbuję i ja willarda. Jak tylko przyjdzie tuńczyk i parnis z wskaźnikiem rezerwy popoluje na niego.

 

P.s. właśnie przyszły gadżety do zegarków. Nawet nieźle jak po kilkadziesiąt groszy za pesetki i kilka zł za zestaw wkretakow do zegarków plus zapasowe ostrza. Jestem mile zaskoczony.

 

Ps2 gratulacje pomarańczowego nethunsa rewelka

 

Screenshot_20210205-223547.png

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, johndeacon napisał:

Dostawa Fedexem 80 pare zł, do tego bardzo prawdopodobny vat przy tego rodzaju przesyłce (jesli wysylaja spoza UE), wyjdzie cena Willarda.

Ta wysyłka mnie wstrzymuje przed kliknieciem, a skrzynka pełna też. Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było tutaj gwiazdy stosunku jakosc cena 🙂

 

 

20210206_101236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to a co to



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka





IMG_20210206_123223.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny Hulk na sprzedaż. Info na PW. 

 

 

 

IMG_20210109_104042-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2021 o 22:42, Darek p napisał:

P.s. właśnie przyszły gadżety do zegarków. Nawet nieźle jak po kilkadziesiąt groszy za pesetki i kilka zł za zestaw wkretakow do zegarków plus zapasowe ostrza. Jestem mile zaskoczony.

Kupiłem ze dwa razy tyle różnych drobiazgów i paczka wsiąkła, 7 grudnia odprawa w Liege, Belgium, 11 grudnia "Przyjazd do kraju docelowego",  i d*pa blada, cisza dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie było tutaj gwiazdy stosunku jakosc cena
 
 
20210206_101236.thumb.jpg.671e387a89e352cad383d2fe1c0b9f28.jpg
Gdyby któryś z kolegów chciał kupić ten model ale z szarą tarczą to zapraszam na PW. Dla mnie trochę za duży jednak

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Wieniek1410 napisał:

Kupiłem ze dwa razy tyle różnych drobiazgów i paczka wsiąkła, 7 grudnia odprawa w Liege, Belgium, 11 grudnia "Przyjazd do kraju docelowego",  i d*pa blada, cisza dalej....

Też mam tak z dwoma drobiazgami w Polsce od 11 grudnia. Sprzedający juz przedłużył ochronę... ale to drobiazgi po parenscie złotych. Zegarek bardziej mi leży na sercu. Poza tym nie wsiakl tylko zatoczył koło i to mnie zaskoczyło.

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Darek p napisał:

Też mam tak z dwoma drobiazgami w Polsce od 11 grudnia. Sprzedający juz przedłużył ochronę.

I u mnie przedłużył ochronę.

Ciekawe, ten 11 grudnia, może im się jakiś TiR rozwalił, albo inny kataklizm mieli ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł w 10 dni i bezpłatną przesyłką. To mój chiński rekord. ;) 

oie_8193111KHO3rFXM.jpg

oie_Xp0axWdZKRqr.jpg

oie_aFpy5AvA2WE3.jpg

oie_CG6ZKI0lPjl8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paulus57 napisał:

Doszedł w 10 dni i bezpłatną przesyłką. To mój chiński rekord. ;) 

 

/.../

Super! Co siedzi w środku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, dzyndzl napisał:

Super! Co siedzi w środku?

Tu jest link.

 

https://www.aliexpress.com/item/32844741050.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.67e14c4dthSxby 

 

 

 

Szczerze to nie wiem, pewnie jakieś Seiko. Reef Tiger stosuje swoje oznaczenia mechanizmów, sugerujące ich oryginalność, ale... nie bardzo bym w to wierzył. To trzeci mój RT w kolekcji. Tzw. normalne ceny są nieco zaporowe, ale w promocjach już do zaakceptowania, biorąc pod uwagę ich wykonanie.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Paulus57 napisał:

Doszedł w 10 dni i bezpłatną przesyłką. To mój chiński rekord. ;) 

oie_8193111KHO3rFXM.jpg

oie_Xp0axWdZKRqr.jpg

oie_aFpy5AvA2WE3.jpg

oie_CG6ZKI0lPjl8.jpg

Mi osobiście z dwóch rt to bardziej ten omylkowy się podobał 😉 ale i się nie znam i gust mam inny he he. Tak czy inaczej - niech się noszą!  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Darek p napisał:

Mi osobiście z dwóch rt to bardziej ten omylkowy się podobał 😉 ale i się nie znam i gust mam inny he he. Tak czy inaczej - niech się noszą!  

Mnie się oba podobają, tylko początkowo planowałem taki jak ten drugi w kolorze tego pierwszego (omyłkowego). Tak, czy inaczej jestem zadowolony. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Wieniek1410 napisał:

Kupiłem ze dwa razy tyle różnych drobiazgów i paczka wsiąkła, 7 grudnia odprawa w Liege, Belgium, 11 grudnia "Przyjazd do kraju docelowego",  i d*pa blada, cisza dalej....

 

 

aż sprawdziłem dokładnie ten nasz zbieg okoliczności  i faktycznie komuś się kontener zgubił chyba....

u mnie tak: 

 

Capture.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualnie ulubiona chińska dwunastka. Po kolei od góry, od lewej: Hruodland, Phoibos, Phylida, Seagull x 3, Heimdallr, San Martin x 2, Escapement Time, Reef Tiger x 2. 

oie_EwUq8ViSmn38 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.