Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Yogi777 napisał(-a):

A jak z jakością bransy w tej Phylidze. Bo w moim poganinie to tak średnio na luzie. 😏

 

skręcana, good quality 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

Wziąłem z ich oficjalnego sklepu. Miyota w moim przypadku, bo 50$ taniej czyli prawie 1/3. Phylida bardzo jest limitowana, nie tworzą jej dużo - brałem ostatnią sztukę z Miyotą. Dlatego też mam nadzieję, że jeżeli mi nie podejdzie to łatwo znajdzie nowego właściciela.

Dzięki. No to mam zagryzkę. Czy czekać na Ali czy na Twoją decyzję.😀

Godzinę temu, michszy napisał(-a):

skręcana, good quality 😉

Super. Przydatne info dla mnie jako zwolennika kajdana. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Yogi777 napisał(-a):

Dzięki. No to mam zagryzkę. Czy czekać na Ali czy na Twoją decyzję.😀

 

 

No jeżeli chcesz z tym mocniejszym mechanizmem to odpowiedz jest prosta. Jeżeli z Miyotą to czekać. Z tego co się dowiadywaliśmy już wcześniej, Phylida potrafi dostarczyć w 8-12 dni paczkę, więc tydzień wstrzymania dasz radę, a jeszcze będzie recenzja i fotki konkretnego egzemplarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

No jeżeli chcesz z tym mocniejszym mechanizmem to odpowiedz jest prosta. Jeżeli z Miyotą to czekać. Z tego co się dowiadywaliśmy już wcześniej, Phylida potrafi dostarczyć w 8-12 dni paczkę, więc tydzień wstrzymania dasz radę, a jeszcze będzie recenzja i fotki konkretnego egzemplarza :)

Dam radę.☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawimy się, Shark Army to to już nie jest

 

119c8b16b1950fcamed.jpg

 

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bawimy się, Shark Army to to już nie jest
 
119c8b16b1950fcamed.jpg&key=333b8b8749cba8369897490975cea31fc06deed5b090c87b74050bd35af9f17b
 
A to to co to??? Położyłeś lume na całość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, yacajackowski napisał(-a):

Bawimy się, Shark Army to to już nie jest

 

119c8b16b1950fcamed.jpg

 

 

Indiglo he he 

 

A poważniej to fajowo wyszlo. 

 

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, yacajackowski napisał(-a):

Bawimy się, Shark Army to to już nie jest

 

 

 

 

Ja mam inne pytanie - dlaczego ta tarcza jest do góry nogami? :D czy ja widzę datownik na godz 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja mam inne pytanie - dlaczego ta tarcza jest do góry nogami?  czy ja widzę datownik na godz 10?
Może koronka teraz ma być na 11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mikas napisał(-a):
28 minut temu, Vonziej napisał(-a):
 
Ja mam inne pytanie - dlaczego ta tarcza jest do góry nogami? emoji3.png czy ja widzę datownik na godz 10?

Może koronka teraz ma być na 11?

 

Hmm, no właśnie! Co tu się stało? Czyżby też zmiana orientacji całego zegarka? 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, koronka jest na 11 jak w oryginalnym Hexa. Tylko trzymam odwrotnie na zdjęciu :) Ogólnie jest work in progress więc nie jest to ostateczna wersja. Czekam jeszcze na wskazówki z kraju który robi wszystko

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś podpowiedziała mi recenzja na YT. Chińczyk,o dziwo, nie z AE. ale https://www.watchshop.pl/zegarki/depth-charge/meski/db106611

Coś dla zmęczonych kopiowaniem Rolexa ale ceniących jego formalną prostotę i uniwersalność. Tutaj ktoś wziął na warsztat Suba i pobawił się detalami. Wyszło ciekawie. W zestawie oczywiście NH35, szafir i ceramiczny bezel.

 

 

 

face2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, sielwolf napisał(-a):

Takie coś podpowiedziała mi recenzja na YT. Chińczyk,o dziwo, nie z AE. ale https://www.watchshop.pl/zegarki/depth-charge/meski/db106611

Coś dla zmęczonych kopiowaniem Rolexa ale ceniących jego formalną prostotę i uniwersalność. Tutaj ktoś wziął na warsztat Suba i pobawił się detalami. Wyszło ciekawie. W zestawie oczywiście NH35, szafir i ceramiczny bezel.

 

 

 

face2.jpg

Prezentuje się korzystnie, ale cena na poziomie Cronosa z PT 5000. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, chyba jednak wybrałbym tego drugiego. 

Jak doczytałem, to jeszcze za wysyłkę ponad 150 zł. To już zaczyna być nieciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale pewnie jak zdarzy się promocja zegarek jest propozycją do rozważenia. Osobiście lubię NH. Twardy zawodnik. Trochę traktowany po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sielwolf napisał(-a):

Tak. Ale pewnie jak zdarzy się promocja zegarek jest propozycją do rozważenia. Osobiście lubię NH. Twardy zawodnik. Trochę traktowany po macoszemu.

Kto lubi solidne i niedrogie zegarki i narzeka na NH 35 ten sam sobie szkodzi, ale PT 5000 to jednak wyższa półka. A promocje na Ali też istnieją ;) . Jeszcze 5 tygodni... i za 150 USD znajdziesz homara Suba z PT 5000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tym Tudorze od SM ale to trochę wbrew rozsądkowi. Mam ich oba homary Rolków, których ten jest wypadkową. 

 

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sielwolf napisał(-a):

Myślę o tym Tudorze od SM ale to trochę wbrew rozsądkowi. Mam ich oba homary Rolków, których ten jest wypadkową. 

Myślę o tym Tudorze od SM ale to trochę wbrew rozsądkowi. Mam ich oba homary Rolków, których ten jest wypadkową. 

Świetna bransoleta a i wygląd super. Ale cena trochę wysoka. Mnie kusi coś tańszego z Corgueta. a z SM wybrałbym tańszego o 100 USD też klasyk i taka sama bransa, tylko o 2 mm mniejszy. Jak się doda to masz dwa w cenie jednego  :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego vintage. świetny zegarek.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, sielwolf napisał(-a):

Mam tego vintage. świetny zegarek.

Tak to moja koncepcja w Twoim przypadku już się zdezaktualizowała. Gratuluję vintage. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, sielwolf napisał(-a):

Taki zestaw.

IMG_20210213_062836050~2.jpg

To ta klasa premium😉

IMG_20201218_140444.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, sielwolf napisał(-a):

Wrzuć jeszcze raz.

Coś mi chyba fon szwankuje. Zestaw premium odnosił się do zawartości Twojego pudełka. A ta dupka steeldive wskoczyła nie wiem skąd🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.