Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, tomo_s napisał(-a):

 

Czego homarem jest Shark Army? Sam posiadam takiego szarego, ale nie wiem na czym jest wzorowany. 

Hexa. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tomo_s napisał(-a):

 

Czego homarem jest Shark Army? Sam posiadam takiego szarego, ale nie wiem na czym jest wzorowany. 

 

Hej, też nie widziałem, ale na forum wyczytałem, że Hexa Q500

 

Zdjęcie poglądowe: 

 

https://www.google.com/search?q=Hexa+Q500&rlz=1C1DIMA_enPL895PL895&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=2kUDqoy-6g2-XM%2CrWg09lhyphxm8M%2C_&vet=1&usg=AI4_-kTWkzv-K5uQkhVSIltQRejOhtdboQ&sa=X&ved=2ahUKEwigkZ6d_pPwAhXjsIsKHRf1CIYQ9QF6BAgaEAE&biw=1600&bih=757#imgrc=P0RUqxn1jpz9hM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Darek p napisał(-a):

Grzebiąc dalej to HEXA zapożyczyła z Sinn U1. Co dalej nie wiem ;) . Nie jestem dziennikarzem śledczym. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespecjalnie widzę podobieństwo między Hexą a U1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, brz napisał(-a):

Niespecjalnie widzę podobieństwo między Hexą a U1.

Zgadza się nieco tylko widać nawiązania w kształcie bezela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, brz napisał(-a):

Bo oba są okrągłe? :D

Jak tak to widzisz... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Grzebiąc dalej to HEXA zapożyczyła z Sinn U1. Co dalej nie wiem ;) . Nie jestem dziennikarzem śledczym. :) 

a szkoda................ :) może byś jakis układ wykrył hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem że kilka osób miało tu escapement time w pilocie. Powiedzcie jak to jest o wykonaniem? Jaki ma L2L? Na mój skromny 17 cm nadgarstek się nada czy nie bardzo? Jak w porównaniu do Tisella b-uhr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Panowie wiem że kilka osób miało tu escapement time w pilocie. Powiedzcie jak to jest o wykonaniem? Jaki ma L2L? Na mój skromny 17 cm nadgarstek się nada czy nie bardzo? Jak w porównaniu do Tisella b-uhr?

Wykonanie bardzo fajne, ładnie szczotkowana koperta, zakrecana koronka. Zakręcanym dekiel z  grawerem. Mój jest dosyć "głośny". Pasek ładny ale materialy lipne. Na plus klamerka, ja już sobie szyję pasek skórzany bo ten niespecjalnie fajnie się nosi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Panowie wiem że kilka osób miało tu escapement time w pilocie. Powiedzcie jak to jest o wykonaniem? Jaki ma L2L? Na mój skromny 17 cm nadgarstek się nada czy nie bardzo? Jak w porównaniu do Tisella b-uhr?

Nie miałem nigdy Kisiela ale jakościowo te ET to sztos w odniesieniu do ceny. Ltl mierzone po teleskopach to 49mm więc powinien dać radę. Jest jeszcze ciut mniejszy pilot chrono 40mm też świetny. Wiem bo mam oba i polecam. 

IMG_20210425_150646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Panowie wiem że kilka osób miało tu escapement time w pilocie. Powiedzcie jak to jest o wykonaniem? Jaki ma L2L? Na mój skromny 17 cm nadgarstek się nada czy nie bardzo? Jak w porównaniu do Tisella b-uhr?

 

Za duży na 17 cm do wygodnego noszenia :) Miałem, sprzedałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Ile ma między uszami?

Oba piloty mają 20mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Panowie wiem że kilka osób miało tu escapement time w pilocie. Powiedzcie jak to jest o wykonaniem? Jaki ma L2L? Na mój skromny 17 cm nadgarstek się nada czy nie bardzo? Jak w porównaniu do Tisella b-uhr?

Mam ET pilot Typ B. Wykonanie bez zarzutu, mój chodzi dokładnie i raczej nie hałasuje, przynajmniej nic takiego nie zauważyłem. Mam nadgarstek 18 cm, wg mnie na 17 za duży nie będzie, ale to już indywidulane odczucia. Według mnie lepszego stosunku ceny do jakości w pilotach nie ma, choć ostatnio nieco zdrożał. Co do oceny Kolegi Vonzieja, to weź pod uwagę, że on często i szybko sprzedaje zakupione zegarki ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam ET pilot Typ B. Wykonanie bez zarzutu, mój chodzi dokładnie i raczej nie hałasuje, przynajmniej nic takiego nie zauważyłem. Mam nadgarstek 18 cm, wg mnie na 17 za duży nie będzie, ale to już indywidulane odczucia. Według mnie lepszego stosunku ceny do jakości w pilotach nie ma, choć ostatnio nieco zdrożał. Co do oceny Kolegi Vonzieja, to weź pod uwagę, że on często i szybko sprzedaje zakupione zegarki ;) . 

 

Prawda, ale te które są wygodne zostają. Ten zegarek wygodny nie był, po 3-4 godzinach w pracy ręka bolała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam ET pilot Typ B. Wykonanie bez zarzutu, mój chodzi dokładnie i raczej nie hałasuje, przynajmniej nic takiego nie zauważyłem. Mam nadgarstek 18 cm, wg mnie na 17 za duży nie będzie, ale to już indywidulane odczucia. Według mnie lepszego stosunku ceny do jakości w pilotach nie ma, choć ostatnio nieco zdrożał. Co do oceny Kolegi Vonzieja, to weź pod uwagę, że on często i szybko sprzedaje zakupione zegarki ;) . 

Mój robi jakieś +6s na dzień. A głośniejszy jest w porównaniu do San Martinow, pewnie przez budowę koperty. Jakościowo bez zarzutów, pomijając pasek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2021 o 21:43, Paulus57 napisał(-a):

jaki to mechanizm?

He6213ff4e3584e8d8c5604a211703af6r.jpg

Nikt nie potrafi rozpoznać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tomo_s napisał(-a):

Wykonanie bardzo fajne, ładnie szczotkowana koperta, zakrecana koronka. Zakręcanym dekiel z  grawerem. Mój jest dosyć "głośny". Pasek ładny ale materialy lipne. Na plus klamerka, ja już sobie szyję pasek skórzany bo ten niespecjalnie fajnie się nosi. 

Ja uważam, że ET jest bardzo wygodny, powiedziałbym że jest na drugim miejscu w mojej skromnej pieciozegarkowej kolekcji, ustępuje tylko kosteczce g-shocka. Mam co prawda nadgarstek 18 cm, ale przy 17 też powinno być ok, kwestia gustu. 

Sam zegarek świetnie wykonany, ciężko uwierzyć że kosztował ok. 370 PLN...

Popłynąłem z nowym paskiem silikonowym z Ali na okres letni. Niby guma do pilota jest bee, ale teraz jest jeszcze wygodniej. 

20210426_072805.jpg

20210426_072749.jpg

20210426_072755.jpg

Edytowane przez incubus05
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, incubus05 napisał(-a):

Ja uważam, że ET jest bardzo wygodny, powiedziałbym że jest na drugim miejscu w mojej skromnej pieciozegarkowej kolekcji, ustępuje tylko kosteczce g-shocka. Mam co prawda nadgarstek 18 cm, ale przy 17 też powinno być ok, kwestia gustu. 

Sam zegarek świetnie wykonany, ciężko uwierzyć że kosztował ok. 370 PLN...

Popłynąłem z nowym paskiem silikonowym z Ali na okres letni. Niby guma do pilota jest bee, ale teraz jest jeszcze wygodniej. 

20210426_072805.jpg

20210426_072749.jpg

20210426_072755.jpg

Plusik za indywidualizm. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, incubus05 napisał(-a):

Ja uważam, że ET jest bardzo wygodny, powiedziałbym że jest na drugim miejscu w mojej skromnej pieciozegarkowej kolekcji, ustępuje tylko kosteczce g-shocka. Mam co prawda nadgarstek 18 cm, ale przy 17 też powinno być ok, kwestia gustu. 

Sam zegarek świetnie wykonany, ciężko uwierzyć że kosztował ok. 370 PLN...

Popłynąłem z nowym paskiem silikonowym z Ali na okres letni. Niby guma do pilota jest bee, ale teraz jest jeszcze wygodniej. 

20210426_072805.jpg

20210426_072749.jpg

20210426_072755.jpg

W końcu ten pilocik to prawie nurek wg deklarowanego wr😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

W końcu ten pilocik to prawie nurek wg deklarowanego wr😉

To projekt dla samolotów podwodnych :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.