Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

zastanowię sie, na chwile obecna lezy i jeść nie woła :)  dzięki WIELKIE za radę :)  niech poczeka 

danke

Może jak już kupię wszystkie chińczyki z mojej listy i w międzyczasie żona mnie nie zamorduje, to odkupię od Ciebie tego Seikacza, ale to długo potrwa, więc masz czas się zastanowić ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda Żony, 15 lat w afekcie i za dobre sprawowanie :) 

5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Może jak już kupię wszystkie chińczyki z mojej listy i w międzyczasie żona mnie nie zamorduje, to odkupię od Ciebie tego Seikacza, ale to długo potrwa, więc masz czas się zastanowić ;) . 

czyli nie dasz rady odkupić, może Twoja Żonka :) pooooooooczekam, ale ten seikacz to już zabytek bedzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Darek p napisał(-a):

 

 Wcześniej były czarne, zielone i niebieskie 

A żółty pomarańcz i czerwień to nowość.

 

Ja poczekam. Sceptycznie podchodzę do nowości od sd.

Mam czarnego starego  tuńczyka i jest baaardzo  okej ale z tzw. Poprawiona nowe wersja willard miala wtopę i nie tylko u mnie...

 

P.s. Ja poczekam, ale mam na liście pomarańczowy lub żółty. 

A co było nie tak z pierwszymi wersjami, że wolisz unikać? Cóż. Będę betatesterem :) najwyżej wniosek o zwrot pewnej kwoty. W ogóle na początku chciałem czarną tarcze bez logo, później pomarańczowy, ale jednak wygrał czerwony;) zobaczymy za miesiąc (mam nadzieję że w takim czasie dojdzie) jak to się przedstawia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Emil/efa116 napisał(-a):

A co było nie tak z pierwszymi wersjami, że wolisz unikać? Cóż. Będę betatesterem :) najwyżej wniosek o zwrot pewnej kwoty. W ogóle na początku chciałem czarną tarcze bez logo, później pomarańczowy, ale jednak wygrał czerwony;) zobaczymy za miesiąc (mam nadzieję że w takim czasie dojdzie) jak to się przedstawia ;)

 

Z pierwszymi wersjami i tuńczyka i willarda było okej. Potem pojawiła się nowa "poprawiona" wersja willard i były przypadki wad bransolety. Myślałem że to fake, ale też miałem odpryski/wyzlobienia na niej. Obejrzyj dobrze po zakupie. Zegarek fajny to zostawiłem ale za branse zwrócili. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Darek p napisał(-a):

 

Z pierwszymi wersjami i tuńczyka i willarda było okej. Potem pojawiła się nowa "poprawiona" wersja willard i były przypadki wad bransolety. Myślałem że to fake, ale też miałem odpryski/wyzlobienia na niej. Obejrzyj dobrze po zakupie. Zegarek fajny to zostawiłem ale za branse zwrócili. 

Dzięki. Zwrócę uwagę jak jest ona zrobiona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś smerfastycznie :)

 

 

will.jpg

 

16 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Czasami to mam wrażenie, że mówimy to samo ;) . 

 

ok, to po namyśle ja wolę jednak pomarańczowy niżli żółty 😉 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś przymiarka tematu i namiastka namiastki skeletona Eposa... ehhhh....

Jak świnka skarbonka podoła i powstrzymam się przed paroma kolejnymi chinolami kto wie....

 

edit / (taka przymiarka skeletona w cenie 2,4% docelowego 😉), ale i tak go kiedyś kupię 🙂 jak żona nie będzie widziała he, he  

 

pd-2.jpg

pd-1.jpg

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darek p napisał(-a):

Dziś przymiarka tematu i namiastka namiastki skeletona Eposa... ehhhh....

Jak świnka skarbonka podoła i powstrzymam się przed paroma kolejnymi chinolami kto wie....

 

edit / (taka przymiarka skeletona w cenie 2,4% docelowego 😉), ale i tak go kiedyś kupię 🙂 jak żona nie będzie widziała he, he  

 

pd-2.jpg

pd-1.jpg

 

Całkiem ciekawy ten poganin, jakby mu wybarwić np. na czerwono wskazówki to mógłby być dość czytelny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Całkiem ciekawy ten poganin, jakby mu wybarwić np. na czerwono wskazówki to mógłby być dość czytelny. 

 

taka mała pociecha za całe 189,91 zł ;)

to właśnie urok Ali

 

co do wskazówek - fajny pomysł 

Może bardziej bym w niebieski poszedł ale może się da zmienić/zabarwić ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Darek p napisał(-a):

Fajna ta zieleń, ale chyba bym wybrał tańszą konkurencję. (choć tam takiego koloru nie ma). Co barwienia wskazówek, to lepiej brać coś co będzie ostro kontrastować z resztą. Niebieski chyba nie będzie widoczny tak dobrze jak czerwony. 

 

1 godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Całkiem ciekawy ten poganin, jakby mu wybarwić np. na czerwono wskazówki to mógłby być dość czytelny. 

Masz może jakieś doświadczenia z bawieniem wskazówek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale na forum jest cała masa domorosłych majsterkowiczów-artystów. Zapewne najprościej byłoby lakierem do paznokci🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie areograf by sprawę załatwił. Macie rację czerwony jakiś mocny jasny będzie okej. Ciemny będzie się zlewal z różowym złotem koperty.

 

Na razie się chyba nie podejmę samemu. To nie patek, więc finansowo nie strata, ale go po prostu lubię i szkoda mi go schrzanic. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2021 o 15:31, Mikas napisał(-a):

No ładnyemoji3.pngdbced47df8d08ec388c04c04c6520ee0.jpg

Fajny , podaj linka może coś na urodziny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje chińskie skarby. Sinn7 wielkie dzięki za paseczki, są super!

657329F1-973E-4688-8DD8-B4E457AFF1CF.jpeg

B29F16C1-7E99-457A-A9AC-E27E38BBD70E.jpeg

D2D91018-F38C-4771-AB6E-1F8912E4E412.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ma ktoś willard w bronzie żeby wrzucić fotkę w realu? Najlepiej steeldive? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darek p napisał(-a):

Panowie a ma ktoś willard w bronzie żeby wrzucić fotkę w realu? Najlepiej steeldive? 

Poszukaj sobie na YouTube, tam zobaczysz chyba najlepiej. To nie zdjęcia z tzw. poprawiaczami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darek p napisał(-a):

Panowie a ma ktoś willard w bronzie żeby wrzucić fotkę w realu? Najlepiej steeldive? 

San Martinów jest kilka fotek w chińskich i ahci, SD, jeszcze chyba nikt się nie chwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś z was fliegera San Martin w brązie?

Wiem, że dużo kupujecie chińskich wynalazków i ciężko w tym temacie prześledzić wszystko

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela to czas ucieczki ;) .

oie_D66jHIWozhRJ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
W dniu 7.05.2021 o 14:14, Darek p napisał(-a):

 

taka mała pociecha za całe 189,91 zł ;)

to właśnie urok Ali

 

co do wskazówek - fajny pomysł 

Może bardziej bym w niebieski poszedł ale może się da zmienić/zabarwić ...

 

 

Bawiłem się kilka dni temu w którymś programie graficznym w malowanie wskazówek na fotkach zegarków, które mi się podobają, a które są mało czytelne. Wyniki były zaskakujące. Okazało się, że to, co miało być fajne, było tak sobie, mówiąc oględnie. Spróbuj tego samego zanim zrobisz to w realu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

Bawiłem się kilka dni temu w którymś programie graficznym w malowanie wskazówek na fotkach zegarków, które mi się podobają, a które są mało czytelne. Wyniki były zaskakujące. Okazało się, że to, co miało być fajne, było tak sobie, mówiąc oględnie. Spróbuj tego samego zanim zrobisz to w realu. 

 

Nie wpadlem na to. Dobry pomysł. Plusuje :-). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.