Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy jest możliwość kupić SD 1970 z wysyłką na Paczkomat. Kupowałem tak Corgeut'a ( najwygodniejszy odbiór w moim przypadku) a teraz nie widzę takich opcji. Czy coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, marekvegas napisał(-a):

Koledzy czy jest możliwość kupić SD 1970 z wysyłką na Paczkomat. Kupowałem tak Corgeut'a ( najwygodniejszy odbiór w moim przypadku) a teraz nie widzę takich opcji. Czy coś się zmieniło?

To chyba zależy od sklepu na Ali. Wysyłka do paczkomatu, to ryzyko, że się przegapi. Sam tak miałem i potem musiałem prosić o ponowną wysyłkę z Chin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego pilota z firmy zniszczonej przez makaroniarzy. ;) 

 

oie_SwZRd9umMoPH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w nowościach cisza. Poczekam na opinie Kolegów co do nowych tuńczyków od SD w papuzich kolorach tarcz.

Na ręku natomiast ostatni nabytek i chyba faworyt z pudełka.

 

parn 13.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam, rozglądam się za Subem 40mm. Jakie opcje poza Poganinem w tej samej półce? Widzę że Phylida jest trochę droższa, ale jeszcze akceptowalna. Warto dopłacać? Z kolei Steeldive chyba tylko w 41. 

 

Jeszcze chciałbym wiedzieć kiedy najbliższa wieksza wyprzedaż. Rozumiem że największe zniżki są na 11.11, ale nie chcę tyle czekać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Accoun napisał(-a):

Tak spytam, rozglądam się za Subem 40mm. Jakie opcje poza Poganinem w tej samej półce? Widzę że Phylida jest trochę droższa, ale jeszcze akceptowalna. Warto dopłacać? Z kolei Steeldive chyba tylko w 41. 

 

Jeszcze chciałbym wiedzieć kiedy najbliższa wieksza wyprzedaż. Rozumiem że największe zniżki są na 11.11, ale nie chcę tyle czekać 😉

O ile mnie pamięć nie myli to w czerwcu będą zniżki. Bierz Phylidę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

O ile mnie pamięć nie myli to w czerwcu będą zniżki. Bierz Phylidę. 

 

Dzięki. Jeszcze jedna rzecz - orientujesz się czy bransolety od np. PD pasują na Phylidę? Dokupiłbym jubilee dla przetestowania z czym to się je. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Accoun napisał(-a):

 

Dzięki. Jeszcze jedna rzecz - orientujesz się czy bransolety od np. PD pasują na Phylidę? Dokupiłbym jubilee dla przetestowania z czym to się je. 

Tego niestety nie wiem. Mam Phylide NTTD i PD GMT i jako homary innych firm pewnie nie pasują. Nie mogę tego teraz sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jakby co to jest do wzięcia nowy. Na dniach będę wrzucał na bazar ale może ktoś będzie chciał?a41263f1ee3f2a7e09ed37653c6c3939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Accoun, ja ze swojego Panganiego jestem bardziej niż zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić. Jedyny minus to zapięcie bardzo ostre na krawędziach, ale z tym można sobie poradzić chałupniczymi metodami w kilka chwil. :)

 

Co do ich jubilee, to bym uważał. Jeśli dobrze widziałem na fotkach, to to nawet do ich zegarków niespecjalnie pasuje, bo endlinki są wyprofilowane zupełnie inaczej niż ucha kopert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

O ile mnie pamięć nie myli to w czerwcu będą zniżki. Bierz Phylidę. 


Jeszcze jedno, bo dopiero zwróciłem uwagę że Phylida ma trzy różne wersje. Patrzyłem na Miyotę i nie wiem czy chcę podciągać budżet jeszcze wyżej, do NH35. Jak te dwa werki stoją względem siebie? Wiem tylko tyle, że oba to typowe budżetowe woły robocze i że przynajmniej Pagani (o Phylidzie nie wiem, ale zakładam, że też?) przyzwoicie reguluje je z fabryki.
 

10 godzin temu, brz napisał(-a):

Co do ich jubilee, to bym uważał. Jeśli dobrze widziałem na fotkach, to to nawet do ich zegarków niespecjalnie pasuje, bo endlinki są wyprofilowane zupełnie inaczej niż ucha kopert.


Nie wiem. Ważne żeby profil i dziurki pasowały. Na tym zdjęciu z jednej recenzji wygląda jakby przylegał OK, a różnica endlinków i uszu wygląda... akceptowalnie? Pewnie bym zaryzykował. Pagani ma też wysyłkę z Polski, więc może byłoby łatwiej ze zwrotem?
spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wygląda to dziwnie, ale co kto lubi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.05.2021 o 22:28, Paulus57 napisał(-a):

Mam nowego pilota z firmy zniszczonej przez makaroniarzy. ;) 

 

oie_SwZRd9umMoPH.jpg

Ładny ten pilocik 😀 Powiedz plis jak z jakością wykonania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dante100 napisał(-a):

Ładny ten pilocik 😀 Powiedz plis jak z jakością wykonania? 

 

Przede wszystkim polecam przeczekać tzw. normalną cenę jaka jest chociażby teraz a bywa nawet i 10 USD wyżej. Ja kupiłem swój za około 145 USD. Wizualnie bez zarzutu. Chodzi dosyć punktualnie (nie rzuca się nic złego w oczy a timegraphera nie mam jeszcze). Dosyć ciężko zapina się zapięcie paska, ale teraz się dotarło po kilku dniach. Tarcza mieni się pięknie, trudno to pokazać na zdjęciu. Rezerwa chodu to nie 80 godzin jakby sugerowała skala, tak na moje oko raczej około 48 godzin. Jedyny mankament istotny to ciężko i niepewnie działająca szybka zmiana daty (nietypowo nie koronką ale za pomocą przycisku z lewej strony tarczy. Po prawej strony tarczy też jest taki przycisk, ale on zupełnie nie działa (pewnie jakaś funkcja działająca w IWC). 

Podsumowując, biorąc pod uwagę, że jest on homarem IWC Schaffhausen i kosztuje w dobrym momencie około 550 zł, to może zadowolić właściciela, bo wizualnie wykończenie cieszy oko. Sprzedawca dodaje gratis też drugi pasek w kolorze czarnym, ten założony jest ciemno brązowy. Koronka nie jest zakręcana, ma stop sekundę i dokręcanie (bardzo szybkie). 

Jeżeli jesteś człowiekiem pedantycznym, to może będziesz narzekał. Ja raczej szybko godzę się z niedogodnościami, więc polecam, uwzględniając powyższe spostrzeżone minusy. 

 

Byłbym zapomniał, superancki samolocik zamiast trójkąta (na godzinie 12) robi robotę. Fajny patent. Inna sprawa, że nie mam pewności co do jego oryginalności znaczka, nie zegarka. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Przede wszystkim polecam przeczekać tzw. normalną cenę jaka jest chociażby teraz a bywa nawet i 10 USD wyżej. Ja kupiłem swój za około 145 USD. Wizualnie bez zarzutu. Chodzi dosyć punktualnie (nie rzuca się nic złego w oczy a timegraphera nie mam jeszcze). Dosyć ciężko zapina się zapięcie paska, ale teraz się dotarło po kilku dniach. Tarcza mieni się pięknie, trudno to pokazać na zdjęciu. Rezerwa chodu to nie 80 godzin jakby sugerowała skala, tak na moje oko raczej około 48 godzin. Jedyny mankament istotny to ciężko i niepewnie działająca szybka zmiana daty (nietypowo nie koronką ale za pomocą przycisku z lewej strony tarczy. Po prawej strony tarczy też jest taki przycisk, ale on zupełnie nie działa (pewnie jakaś funkcja działająca w IWC). 

Podsumowując, biorąc pod uwagę, że jest on homarem IWC Schaffhausen i kosztuje w dobrym momencie około 550 zł, to może zadowolić właściciela, bo wizualnie wykończenie cieszy oko. Sprzedawca dodaje gratis też drugi pasek w kolorze czarnym, ten założony jest ciemno brązowy. Koronka nie jest zakręcana, ma stop sekundę i dokręcanie (bardzo szybkie). 

Jeżeli jesteś człowiekiem pedantycznym, to może będziesz narzekał. Ja raczej szybko godzę się z niedogodnościami, więc polecam, uwzględniając powyższe spostrzeżone minusy. 

 

Byłbym zapomniał, superancki samolocik zamiast trójkąta (na godzinie 12) robi robotę. Fajny patent. Inna sprawa, że nie mam pewności co do jego oryginalności. 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź 😀 Gratki, niech się dobrze nosi. Będę chyba o nim myślał 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reef Tiger Sea Wolf 

 

 

IMG_20210517_091018.jpg

 

IMG_20210517_092209.jpg

 

IMG_20210517_091337.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mój jedyny chińczyk, ale na dniach dojedzie zamówiony z Ali SD1954. Teraz poluję na homarka Seiko Willard lub coś podobnego. Przypomnę że gdyby komuś się coś takiego znudziło to proszę o PW.

Screenshot_2021-05-18-21-04-11-337_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, marekvegas napisał(-a):

Obecnie mój jedyny chińczyk, ale na dniach dojedzie zamówiony z Ali SD1954. Teraz poluję na homarka Seiko Willard lub coś podobnego. Przypomnę że gdyby komuś się coś takiego znudziło to proszę o PW.

Screenshot_2021-05-18-21-04-11-337_com.miui.gallery.jpg

Willard od Steeldive w wyjątkowo niskiej cenie na alie (68,54$ po zniżkach) 

 

edit: ta cena w wersji czarny bez logo i gumowy czarny pasek

za niebieskiego na bransolecie z logo 72$ 

Edytowane przez tomo_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami trzeba oglądać zegarki od rufy😉🤣😁

IMG_20210517_122412-01.jpeg

IMG_20210517_122336-01.jpeg

Edytowane przez svedos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, svedos napisał(-a):

Czasami trzeba oglądać zegarki od rufy😉🤣😁

IMG_20210517_122412-01.jpeg

IMG_20210517_122336-01.jpeg

 

Nareszcie ktoś się odważył kupić Lobbiini'ego i to chyba najciekawszy model. Gratuluję. W czołówce mojej listy, ale ciągle coś się przed niego pcha. I pokaż z tej słabszej strony ;) . Z jakiego sklepu kupiłeś i czy szybko dotarł? Cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Nareszcie ktoś się odważył kupić Lobbiini'ego i to chyba najciekawszy model. Gratuluję. W czołówce mojej listy, ale ciągle coś się przed niego pcha. I pokaż z tej słabszej strony ;) . Z jakiego sklepu kupiłeś i czy szybko dotarł? Cena?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.