Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Dziś na pomarańczowym pasku. Kurcze zdjęcia z telefonu nie oddają piękna tego koloru :(

IMG20210521160059.jpg

 

Pasek czerwony ew. Żółty bym włożył, ale tarcza super!!!!! Kolor genialny. Kurczę boję się że się nie powstrzymam przed zakupem... a miałem zbierać na turbinke....

 

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

Pasek czerwony ew. Żółty bym włożył, ale tarcza super!!!!! Kolor genialny. Kurczę boję się że się nie powstrzymam przed zakupem... a miałem zbierać na turbinke....

 

 

Paska nie mam czerwonego. Wiem że niektóre z zestawienia kolorów nie pasują, ale mi się podobają. W zanadrzu jeszcze jeden kolor czeka :)

 

 

edit.

 

Widzę że ceny strasznie skaczą. Ja swój kupowałem ponad dwa tygodnie temu za 423 zł, teraz stoi po 410, a kilka dni temu cena była 380 zł. I to u tego samego sprzedawcy takie wąchania.

Edytowane przez Emil/efa116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Paska nie mam czerwonego. Wiem że niektóre z zestawienia kolorów nie pasują, ale mi się podobają. W zanadrzu jeszcze jeden kolor czeka :)

 

 

edit.

 

Widzę że ceny strasznie skaczą. Ja swój kupowałem ponad dwa tygodnie temu za 423 zł, teraz stoi po 410, a kilka dni temu cena była 380 zł. I to u tego samego sprzedawcy takie wąchania.

 

Bardziej chodziło mi że ja bym włożył taki pasek. Tobie ma się podobać Twój zegarek i ja nic do tego nie miałem. 

Niech się nosi 🙂 i cieszy oczy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Paska nie mam czerwonego. Wiem że niektóre z zestawienia kolorów nie pasują, ale mi się podobają. W zanadrzu jeszcze jeden kolor czeka :)

 

 

edit.

 

Widzę że ceny strasznie skaczą. Ja swój kupowałem ponad dwa tygodnie temu za 423 zł, teraz stoi po 410, a kilka dni temu cena była 380 zł. I to u tego samego sprzedawcy takie wąchania.

 

Bo cenę trzeba zawsze dobrze obwąchać ;) . Przed zakupem, potem lepiej nie, bo jak zejdzie bardziej w dół, to smutno się robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Bo cenę trzeba zawsze dobrze obwąchać ;) . Przed zakupem, potem lepiej nie, bo jak zejdzie bardziej w dół, to smutno się robi...

A już się nauczyłem że lubię ceny obserwować. :) I nawet jak kilka dni po zakupie danej rzeczy, ta stanieje, nie przejmuje się, bo kupiłem go w cenie najniższej z dostępnych w momencie zakupu :) kto wie może za kilka dni będzie kosztował on 500 zł ;) nie ma co żałować :)

Cytat

Bardziej chodziło mi że ja bym włożył taki pasek. Tobie ma się podobać Twój zegarek i ja nic do tego nie miałem. 

 

Niech się nosi 🙂 i cieszy oczy.

Spoko. Nic się nie stało :) w końcu od tego jest forum, żeby forumowicze wyrażali swoje zdanie, a jeżeli ktoś nie potrafi się pogodzić z tym że inni uważają inaczej, to już jego problem. ;) Czerwony pasek z czasem też zawita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hulk San Martina - ostry zawodnik ;) 

IMG_20210523_113838.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Hulk San Martina - ostry zawodnik ;) 

IMG_20210523_113838.jpg

Moj nie tylko ostry ale i dokładny, od czwartku na ręce, stracił 3 sekundy do Citizena radio controlled. 

Sprawdzałeś swój egzemplarz? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomo_s napisał(-a):

Moj nie tylko ostry ale i dokładny, od czwartku na ręce, stracił 3 sekundy do Citizena radio controlled. 

Sprawdzałeś swój egzemplarz? 

 

 

Dokładności swoich zegarków w zasadzie nie sprawdzam, bo rzadko który noszę dłużej niż dzień a to jak sam widzisz tylko w ekstremalnych wypadkach dokładność może być kłopotem (przy takim trybie używania). Zegarek mi się podoba ale mam zastrzeżenia do ostrości krawędzi bezela i koperty, Swoją drogą gratuluję dokładności Twojego egzemplarza. Muszę się jednak pochwalić, że mam Starkinga za niecałe 40 USD, który zaraz po zakupie miał idealną dokładność 0s/24h (8 godzin leżał, 16 godzin noszony). Jak kupię sobie timegraphera to znowu będę sprawdzał ;) . 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Dokładności swoich zegarków w zasadzie nie sprawdzam, bo rzadko który noszę dłużej niż dzień a to jak sam widzisz tylko w ekstremalnych wypadkach dokładność może być kłopotem (przy takim trybie używania). Zegarek mi się podoba ale mam zastrzeżenia do ostrości krawędzi bezela i koperty, Swoją drogą gratuluję dokładności Twojego egzemplarza. Muszę się jednak pochwalić, że mam Starkinga za niecałe 40 USD, który zaraz po zakupie miał idealną dokładność 0s/24h (8 godzin leżał, 16 godzin noszony). Jak kupię sobie timegraphera to znowu będę sprawdzał ;) . 

Do niedawna też nie sprawdzałem dokładności, sporo używałem zegarków bez stop sekundy. Ostatnio mnie wzięło na takie pomiary 😅

Berny przez tydzień zrobił +1.5 minuty

Seiko samurai +56s, pilot od escapement time +40s

 

San Martin idzie na rekord jak narazie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomo_s napisał(-a):

Do niedawna też nie sprawdzałem dokładności, sporo używałem zegarków bez stop sekundy. Ostatnio mnie wzięło na takie pomiary 😅

Berny przez tydzień zrobił +1.5 minuty

Seiko samurai +56s, pilot od escapement time +40s

 

San Martin idzie na rekord jak narazie

 

 

 

Z zegarkami jak z samochodzikami w dzieciństwie, każdy z nas cieszy (bawi) się na swój sposób :) . Polecam Ci zakup Timegraphera, jeden zegarek z Chin mniej a urządzenie bardzo przydatne. 

 

A jak już wspominasz pilota ET, to ten akurat najgorzej mi się sprawuje co do dokładności. Na rotomacie odstaje (spóźnia się) wyraźnie od 3 innych towarzyszy. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aproos pomiaru dokładności jeśli nie macie tego urządzenia to jakich apek używacie? Ja amatorsko mam watch accuracy Mettler i ma w sumie powtarzalne wyniki dla różnych zegarków. Wiem że to nie to ale zawsze jakąś namiastkąa i za Free. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Darek p napisał(-a):

Aproos pomiaru dokładności jeśli nie macie tego urządzenia to jakich apek używacie? Ja amatorsko mam watch accuracy Mettler i ma w sumie powtarzalne wyniki dla różnych zegarków. Wiem że to nie to ale zawsze jakąś namiastkąa i za Free. 

 

Też mam dobre doświadczenia z tą apką, brak jej jedynie beaterror'a, ale chyba żadna darmowa tego nie oferuje, a płatne są nieadekwatnie drogie, biorąc pod uwagę dokładność watch accuracy metter.

 

Nie ma też aplitudy w sumie...ale do domowego użytku w mojej ocenie wystarczy, oczywiście timegrafer nawet ten najtańszy za ok. 450 PLN da więcej parametrów (beat error i amplituda).

 

Jeśli ktoś zna apke mająca te wszystkie parametry i nie kosztujacej połowy ceny timegrafera to też chętnie spróbuję.

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Darek p napisał(-a):

Aproos pomiaru dokładności jeśli nie macie tego urządzenia to jakich apek używacie? Ja amatorsko mam watch accuracy Mettler i ma w sumie powtarzalne wyniki dla różnych zegarków. Wiem że to nie to ale zawsze jakąś namiastkąa i za Free. 

 

ja ustawiam czas taki sam jaki jest na citizenie z radiem i po tygodniu sprawdzam różnicę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rzadko spotykany garniturowiec firmy Reef Tiger na mechanizmie Seiko NH39. Kupowanie produktów tego producenta, to prawdziwa żonglerka. kto ciekaw jak zyskać znaczące upusty, podpowiem na pw. :) 

 

 

IMG_20210524_104510.jpg

 

oie_vO93E5erIEa2 (1).jpg

 

IMG_20210524_104544.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, żeby ta luma na PD trzymała chociaż z 15 minut, to byłoby klawo. Ale i tak go lubię.

IMG_20210521_174650.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś homarek Blancpaina. Kupiony trochę nieplanowany, ale cieszy oko i bardzo dobrze wykonany. Ma niezłą lumę, także na bezelu. 

 

 

IMG_20210525_110933.jpg

 

IMG_20210525_110939.jpg

 

IMG_20210525_111034.jpg

 

1 godzinę temu, jacek17 napisał(-a):

Ech, żeby ta luma na PD trzymała chociaż z 15 minut, to byłoby klawo. Ale i tak go lubię.

IMG_20210521_174650.jpg

 

Mam takiego w zieleni i wiem do czego jest zdolny :) ,

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najładniejsza wersja homara Seiko Cocktail :) . 

 

 

IMG_20210526_074739.jpg

 

IMG_20210526_074653.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny Ten Poganin koktajlowy ale z tego co pamiętam to całkiem słusznych rozmiarów? U mnie od tygodnia Kogut Railmaster na seagull i z przykrością zauważam, że to najdokładniejszy mechaniczny zegarek. Od ustawienia w zeszłym tygodniu zrobił in plus 9 sek/tydzień. Toż to prawie niewiarygodne🤔

IMG_20210526_083951.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Ładny Ten Poganin koktajlowy ale z tego co pamiętam to całkiem słusznych rozmiarów? U mnie od tygodnia Kogut Railmaster na seagull i z przykrością zauważam, że to najdokładniejszy mechaniczny zegarek. Od ustawienia w zeszłym tygodniu zrobił in plus 9 sek/tydzień. Toż to prawie niewiarygodne🤔

IMG_20210526_083951.jpg

 

Jest większy od Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.05.2021 o 09:55, jacek17 napisał(-a):

Ech, żeby ta luma na PD trzymała chociaż z 15 minut, to byłoby klawo. Ale i tak go lubię.

IMG_20210521_174650.jpg

 

pewnie można podrasować- tylko przy PD koszt u fachowca może być zbliżony do wartości zegarka.....

 

Lubie zegarki PD, ale faktycznie luma to ich najsłabsza strona

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z fajniejszych zegarków dostępnych od pewnego czasu na Aliexpressie. Na dodatek w cenie co najmniej przyjaznej :) . 

 

 

IMG_20210527_100730.jpg

 

IMG_20210527_100657.jpg

 

IMG_20210527_100643.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ciężkiego i ostrego :) 

 

 

IMG_20210527_100404.jpg

 

IMG_20210527_100431.jpg

 

IMG_20210527_100443.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne południe na łonie natury...

A wiernym kompanem chińska pucha 😁

IMG_20210530_120503.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niedzieli 41ce1ea174e300e4cf6a71f8e0dc48b4.jpg
3567848bd20ce3c51cf27abc8d417c7f.jpg
c39bdd0c9662462c252f0d9ca09b3796.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.