Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Phylida w plenerze. 

 

 

IMG_20210621_131830.jpg

 

IMG_20210621_131851.jpg

 

IMG_20210621_131909.jpg

 

IMG_20210621_132000.jpg

 

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2021 o 12:33, Paulus57 napisał(-a):

Homarek Blancpaina. Od poniedziałku dobry moment, by kupić coś z Reef Tigera. Dużo zniżek i przy dobrym pokombinowaniu ceny tego producenta bardziej "chińskie". 

 

 

IMG_20210617_130623.jpg

 

IMG_20210617_130701.jpg

 

IMG_20210617_130703.jpg

 

IMG_20210617_130730.jpg

 

IMG_20210617_130740.jpg

 

 

 

Zamowilem dzis niebieski na kajdanie. Wyszedl okolo 150 euro z dostawa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Trojin napisał(-a):

 

 

Zamowilem dzis niebieski na kajdanie. Wyszedl okolo 150 euro z dostawa

 

 

Z którego sklepu i jaki dokładnie model? Ja mam jeszcze podobny Seawolf, ten z niebieską tarczą i dziurą w tarczy z niebieskim nylonowym paskiem i złotym meshem (na specjalne okazje ;) ). Właściwie to rose-gold mesh i koperta, ale dokupiłem jeszcze pasek z nylonu, żeby można było go nosić normalnie. :) 

 

Cena jaką zapłaciłeś jest całkiem niezła. Brałeś zegarek z jakimiś innymi przedmiotami, żeby zbić cenę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Z którego sklepu i jaki dokładnie model? Ja mam jeszcze podobny Seawolf, ten z niebieską tarczą i dziurą w tarczy z niebieskim nylonowym paskiem i złotym meshem (na specjalne okazje ;) ). Właściwie to rose-gold mesh i koperta, ale dokupiłem jeszcze pasek z nylonu, żeby można było go nosić normalnie. :) 

 

Cena jaką zapłaciłeś jest całkiem niezła. Brałeś zegarek z jakimiś innymi przedmiotami, żeby zbić cenę? 

 

Mam pytanie z innej beczki, a nawet dwa. Od czasu jak mi podrzuciłeś ten zegarek:

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001587051618.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.15f21de1DwIwpg&mp=1

 

to go obserwuję, ale nie zapisałem ceny sprzed wyprzedaży... Pokazuje mi, że mogę go z kodem mieć za 141 $ - czy to dobra cena? A jeżeli nie to jak bardziej zbić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Mam pytanie z innej beczki, a nawet dwa. Od czasu jak mi podrzuciłeś ten zegarek:

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001587051618.html?spm=a2g0o.placeorder.0.0.15f21de1DwIwpg&mp=1

 

to go obserwuję, ale nie zapisałem ceny sprzed wyprzedaży... Pokazuje mi, że mogę go z kodem mieć za 141 $ - czy to dobra cena? A jeżeli nie to jak bardziej zbić?

 

 

Obecna cena wyjściowa, bo zakładam, że poprawisz ją jeszcze jakimiś kuponami, jest dobra. Najczęściej oscylowała między 155 a 165 USD, może nawet koło 170. Zegarek fajny, więc warto skorzystać, choć ja trafiłem na dwie znacznie mocniejsze zniżki. Szczególnie San Martin Turtle MOP za 115 USD, to mocna rzecz. A i Pagani za około 75 USD też daje sporą zniżkę. No ale przecież nie tylko cena, ale i własny gust ma znaczenie. Na szczęście moja ponadnormatywnie długa lista pozwala mi korzystać z najniższych cen i największych okazji. 

 

Tu linki: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001054353898.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1aeb5c0frkZir2  (pozostał tylko model z Kanagawą) ten ma ten plus, że z Belgii i VAT-u nie będzie, no i tylko kilka dni czekania. Mimo wszystko wolałem MOP, bo takiego jeszcze nie mam w kolekcji. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002322507795.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1aeb5c0frkZir2 (z białą tarczą) 

 

Masz aplikację Ali na smartfonie?

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

 

Obecna cena wyjściowa, bo zakładam, że poprawisz ją jeszcze jakimiś kuponami, jest dobra. Najczęściej oscylowała między 155 a 165 USD, może nawet koło 170. Zegarek fajny, więc warto skorzystać, choć ja trafiłem na dwie znacznie mocniejsze zniżki. Szczególnie San Martin Turtle MOP za 115 USD, to mocna rzecz. A i Pagani za około 75 USD też daje sporą zniżkę. No ale przecież nie tylko cena, ale i własny gust ma znaczenie. Na szczęście moja ponadnormatywnie długa lista pozwala mi korzystać z najniższych cen i największych okazji. 

 

Tu linki: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001054353898.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1aeb5c0frkZir2  (pozostał tylko model z Kanagawą) ten ma ten plus, że z Belgii i VAT-u nie będzie, no i tylko kilka dni czekania. Mimo wszystko wolałem MOP, bo takiego jeszcze nie mam w kolekcji. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002322507795.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1aeb5c0frkZir2 (z białą tarczą) 

 

Mam kod na 13 dolków - da sie coś więcej urwać?

 

MOP fajny, ale nie ma go już :(

 

Edit// tak mam apkę oczywiście

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

Mam kod na 13 dolków - da sie coś więcej urwać?

 

MOP fajny, ale nie ma go już :(

 

Myślę, że kanagawa turtle SM za taką kasę to też super okazja. Ja MOP-a kupiłem równo o 9.00, bo wiedziałem, że ilość egzemplarzy była malutka. Już podobno wysłali, może dojdzie przed VAT-em? ;) 

 

Najlepiej kupować teraz z tych ofert gdzie dają 3 USD zniżki za każde wydane 30. Potem kupon 20/200 albo 7/70. 6/60. 5/50 itd. a jak cena wyjściowa jeszcze dodatkowo zniżona, to cieszyć się i brać a nie czekać aż inni kupią. Ja bym Cię namawiał na żółwia SM z Kanagawą, to cenowo najlepsza aktualna okazja na Ali. Za 7 dni masz w domu i cieszysz oczy i przegub a koledzy "zazdraszczają" ;) . W tej wyprzedaży to chyba najkorzystniejszy zakup, bo za MOP-a przyjdzie pewnie dopłata (Chiny, nie Belgia). 

Apka daje punkty, które można zamieniać na kupony w czasie promocji, ale to pewnie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Z którego sklepu i jaki dokładnie model? Ja mam jeszcze podobny Seawolf, ten z niebieską tarczą i dziurą w tarczy z niebieskim nylonowym paskiem i złotym meshem (na specjalne okazje ;) ). Właściwie to rose-gold mesh i koperta, ale dokupiłem jeszcze pasek z nylonu, żeby można było go nosić normalnie. :) 

 

Cena jaką zapłaciłeś jest całkiem niezła. Brałeś zegarek z jakimiś innymi przedmiotami, żeby zbić cenę? 

 

https://www.aliexpress.com/item/1005002523084149.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.54a34c4dy1PgLt

teraz jest znizka na 222euro + 20% za wisiorki (7 euro kazdy) +3$ off z kazdych 30$ + extra znizki od sprzedawcy. Razem z wisiorkami wyszedl 168 euro

Edytowane przez Trojin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Trojin napisał(-a):

 

https://www.aliexpress.com/item/1005002523084149.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.54a34c4dy1PgLt

teraz jest znizka na 222euro + 20% za wisiorki (7 euro kazdy) +3$ off z kazdych 30$ + extra znizki od sprzedawcy. Razem z wisiorkami wyszedl 168 euro

 

Handlowo - optymalnie. Jakbym sam kombinował ;) . Ciekaw jestem jakości bransolety, gdy ja kupowałem był tylko mesh i paski nylonowo skórzane. Fajnie, że kupiłeś. Jakoś RF słabo jest popularny na naszym forum a robią sporo rzadko spotykanych wzorów. Gratuluję wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Handlowo - optymalnie. Jakbym sam kombinował ;) . Ciekaw jestem jakości bransolety, gdy ja kupowałem był tylko mesh i paski nylonowo skórzane. Fajnie, że kupiłeś. Jakoś RF słabo jest popularny na naszym forum a robią sporo rzadko spotykanych wzorów. Gratuluję wyboru. 

 

Dziekuje. Dawno juz polowalem na niego. Jest malo popularny bo wyjsciowa cena jest wysoka, ale za takie pieniadze to bedzie "good value". Niebieski jest mniej populany ale mam juz 2 z czarna tarcza, no i mniej przypomina pierwowzor. 

A co do znizek to przeczytalem dokladnie Twoj post ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trojin napisał(-a):

 

Dziekuje. Dawno juz polowalem na niego. Jest malo popularny bo wyjsciowa cena jest wysoka, ale za takie pieniadze to bedzie "good value". Niebieski jest mniej populany ale mam juz 2 z czarna tarcza, no i mniej przypomina pierwowzor. 

A co do znizek to przeczytalem dokladnie Twoj post ;) 

 

Miło, że nie zatraciłem zdolności zawodowych i moja podpowiedź Ci się przydała ;) .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza taka w temacie chińskich. Spodziewałem się wysypu nowych zakupów na letniej wyprzedaży z ali, a tu nic😉

20210623_081735.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, incubus05 napisał(-a):

Coś cisza taka w temacie chińskich. Spodziewałem się wysypu nowych zakupów na letniej wyprzedaży z ali, a tu nic😉

20210623_081735.jpg

 

Jak to nic? A moje dwa zakupy? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Jak to nic? A moje dwa zakupy? ;) 

W rzeczy samej, oddaje sprawiedliwosc - ale Ty kupujesz w takim tempie, ze nie nadazam tego w ogole zarejestrowac haha. Gratki szczegolnie tego San Martin, piekna sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłem zdecydować się między SD Tuńczykiem, a SM Kanagawa.... Ostatecznie wybrałem tego drugiego. Co myślicie? Kierowałem się głównie wygodą na 17 cm nadgarstku, ale też tym, że mam dużo ciemnych zegarków, a Kanagawa to coś zupełnie innego na tarczy. Dałem 440 PLN za niego.

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Ja nie mogłem zdecydować się między SD Tuńczykiem, a SM Kanagawa.... Ostatecznie wybrałem tego drugiego. Co myślicie? Kierowałem się głównie wygodą na 17 cm nadgarstku, ale też tym, że mam dużo ciemnych zegarków, a Kanagawa to coś zupełnie innego na tarczy. Dałem 440 PLN za niego.

Ja wybrałem MOP, ale oba fajne. Wybrałeś wersję day-date? Co do Kanagawy to chyba wybiorę 62MAS. 

 

7 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Ja nie mogłem zdecydować się między SD Tuńczykiem, a SM Kanagawa.... Ostatecznie wybrałem tego drugiego. Co myślicie? Kierowałem się głównie wygodą na 17 cm nadgarstku, ale też tym, że mam dużo ciemnych zegarków, a Kanagawa to coś zupełnie innego na tarczy. Dałem 440 PLN za niego.

Ja wybrałem MOP, ale oba fajne. Wybrałeś wersję day-date? Co do Kanagawy to chyba wybiorę 62MAS. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałem MOP, ale oba fajne. Wybrałeś wersję day-date? Co do Kanagawy to chyba wybiorę 62MAS. 
 
Mop było kilka sztuk i jesteś szczęśliwcem, że kupiłeś. Widziałem jak na WUS było smutni, że 20 sztuk było. Ja wybrałem datę msc tylko, bo nie lubię komplikacji dnia tygodnia za bardzo. 62mas już jest droższy a nie chciałem przekroczyć 440 PLN już

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się tnie i powtarza..

 

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Mop było kilka sztuk i jesteś szczęśliwcem, że kupiłeś. Widziałem jak na WUS było smutni, że 20 sztuk było. Ja wybrałem datę msc tylko, bo nie lubię komplikacji dnia tygodnia za bardzo. 62mas już jest droższy a nie chciałem przekroczyć 440 PLN już

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

 

Wiedziałem, że taka okazja będzie kusić tysiące chętnych. Siedziałem ze stoperem w smartfonie z otwartą apką i liczyłem na to, że nie zamuli na starcie. O dziwo tym razem poszło błyskawicznie (nigdy wcześniej tak mi się nie udało). Wcześniejsze wyprzedaże i próby wejścia płynnego w okazje, to było zwykle rozczarowanie. Apka nie działała albo strasznie wolno reagowała i najlepsze okazje przechodziły koło nosa. Twój wybór ma ten plus, że nic nie dopłacisz i w następnym tygodniu będziesz miał radochę. Ja pewnie poczekam z miesiąc i wacik też zaboli, ale i tak nie zamieniłbym się ;) . 

Ten MOP, to chyba pierwszy mop który będzie mi się podobał i dobrze kojarzył :) . 

62 MAS-a jeszcze nie mam i jest na liście, ale to za jakiś czas, chyba że znowu jakaś okazja będzie taka jak z tymi żółwikami SM. Ali jak za dawnych czasów, zniżka na poziomie 40% może znacząco wpłynąć na kolejność i wybór. 

Jaką wersję kupiłeś day-date, czy tylko date? Te pierwsze też już wyprzedane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wiedziałem, że taka okazja będzie kusić tysiące chętnych. Siedziałem ze stoperem w smartfonie z otwartą apką i liczyłem na to, że nie zamuli na starcie. O dziwo tym razem poszło błyskawicznie (nigdy wcześniej tak mi się nie udało). Wcześniejsze wyprzedaże i próby wejścia płynnego w okazje, to było zwykle rozczarowanie. Apka nie działała albo strasznie wolno reagowała i najlepsze okazje przechodziły koło nosa. Twój wybór ma ten plus, że nic nie dopłacisz i w następnym tygodniu będziesz miał radochę. Ja pewnie poczekam z miesiąc i wacik też zaboli, ale i tak nie zamieniłbym się  . 
Ten MOP, to chyba pierwszy mop który będzie mi się podobał i dobrze kojarzył  . 
62 MAS-a jeszcze nie mam i jest na liście, ale to za jakiś czas, chyba że znowu jakaś okazja będzie taka jak z tymi żółwikami SM. Ali jak za dawnych czasów, zniżka na poziomie 40% może znacząco wpłynąć na kolejność i wybór. 
Jaką wersję kupiłeś day-date, czy tylko date? Te pierwsze też już wyprzedane. 
Tylko data, bo nie lubię podwójnej.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

Tylko data, bo nie lubię podwójnej. emoji16.png

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

 

No i przynajmniej zakup bez stresu. W przypadku Kanagawy, to chyba lepiej jak obraz ma jak najmniej wycięć i tak jest w Twoim. :) 

 

Swoją drogą nie doczytałem wcześniejszej odpowiedzi o wybór wersji. Przepraszam za powtórkę.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.