Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

Ja nigdy nie zrozumiem tego w chińczykach. Dlaczego do cholery one mają BGW na bezelu i zwykłe słabe C3 na tarczy.!!!!

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie zrozumiem tego w chińczykach. Dlaczego do cholery one mają BGW na bezelu i zwykłe słabe C3 na tarczy.!!!!
Rozwiń proszę tę myśl :)

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

WTF?

 

Godzinę temu, Szymon. napisał(-a):

Rozwiń proszę tę myśl :)

 

Jak miałem jakiś czas temu Homara Willarda to to było właśnie coś co mnie przekonało do sprzedaży. Bezel świecił ZNACZNIE dłużej niż wskazówki i indeksy. No po co mi świecący bezel jak nie widzę nic na tarczy?

 

2021 STEELDIVE 'Captain Willard' SD1970, 6105 Homage *FREE STEELDIVE STRAP*  | eBay

 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam SD i SM i obydwa świecą całą noc, bezel innym światłem niż wskazówki i indeksy ale cała noc i można godzinę odczytać, to nie wiem Kolego co Ty miałeś za model ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

mam SD i SM i obydwa świecą całą noc, bezel innym światłem niż wskazówki i indeksy ale cała noc i można godzinę odczytać, to nie wiem Kolego co Ty miałeś za model ;) 

Lepiej niż Seiko? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SM tak i to dużo a SD również nie daje  sobie w kaszę napluć i naprawdę daje radę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fota w realu wygląda? 

Tak przyzwoicie jak fota podkręcona, 😉😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Jak fota w realu wygląda? 

Tak przyzwoicie jak fota podkręcona, 😉😉😉

Nie wiem dlatego pytam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Nie wiem dlatego pytam ;)

Pagan miał jakość dobra zawsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Jak fota w realu wygląda? 

Tak przyzwoicie jak fota podkręcona, 😉😉😉

 

To nawet nie ich fota, tylko podpier... zdjęcie Omegi i podmieniona tarcza w fotosklepie (między innymi) 🤦‍♂️

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Szymon. napisał(-a):

 

To nawet nie ich fota, tylko podpier... zdjęcie Omegi i podmieniona tarcza w fotosklepie (między innymi) 🤦‍♂️

No ale jeszcze trochę podkręcili, napis na tarczy zmienili ... znaczy jakiś wysiłek i trud trzeba docenić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szymon. napisał(-a):

 

To nawet nie ich fota, tylko podpier... zdjęcie Omegi i podmieniona tarcza w fotosklepie (między innymi) 🤦‍♂️

 

 

 

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭O już grubo poszli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało to Heimdallr wypuścił nowego monstera w wersji zimowej:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bonthyc napisał(-a):

Gdyby kogoś interesowało to Heimdallr wypuścił nowego monstera w wersji zimowej:

 

No i w sklepie dają 20 USD zniżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bonthyc napisał(-a):

Gdyby kogoś interesowało to Heimdallr wypuścił nowego monstera w wersji zimowej:

 

Lubię i noszę homary ale w wypadku Monstera to już burak się odzywa i zaczyna lekko parzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

No i w sklepie dają 20 USD zniżki. 

 

Dodatkowo autor filmu podaje w pierwszym komentarzu, że za kod "WATCHER" jest 25$ zniżki. :)

 

Btw.

Osobiście bardziej pasowałyby mi wskazówki z czarną obwódką. O ile wersja "mrożona" jeszcze daje radę to wersja "śnieżna" jest IMHO mało czytelna. Chyba, żeby zrobić moda... 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bonthyc napisał(-a):

 

Dodatkowo autor filmu podaje w pierwszym komentarzu, że za kod "WATCHER" jest 25$ zniżki. :)

 

Btw.

Osobiście bardziej pasowałyby mi wskazówki z czarną obwódką. O ile wersja "mrożona" jeszcze daje radę to wersja "śnieżna" jest IMHO mało czytelna. Chyba, żeby zrobić moda... 🤔

Pewnie się łączyć nie da. Ja mam Seiko Ice Baby Monster i trochę za blisko kolory bym kupił "mrożonego", ale ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.08.2021 o 10:27, tomaliusz napisał(-a):

Co myślicie o takiej Omeżce?

To by trzeba na żywo zobaczyć - na zdjęciu to "walenia" można zrobić na 90-60-90 ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nie. Po prostu to jest dla mnie nie do przeskoczenia. Pod wpływem dyskusji na forum w klimacie "po co przepłacać za Seiko, homary lepsze i taniej" postanowiłem wykopać takiego jednego chinola, którego Bóg raczy wiedzieć po co kupiłem. Nie działał, więc wymieniłem mu baterię. Ożył ale uszczelka nie przeżyła wciskania dekla. Cienka i tandetna. Na nadgarstku przede wszystkim przeszkadza poczucie TANIOCHY. Taniego, chińskiego szajsu. Praca bezela to totalne nieporozumienie. Klika owszem ale ma ogromne luzy a same kliknięcia brzmią jakby bezel miał zaraz odpaść. trafianie sekundnika między indeksy... to jestem w stanie wybaczyć. Ale tego, że zegarka nie da się prawidłowo ustawić bo wskazówki po wciśnięciu koronki zawsze przeskakują albo w lewo albo w prawo już nie.  Luma długością świecenia przypomina zapał do zabrania się za uczciwą pracę beneficjentów programu 500+. Gaśnie raz dwa. Brrrr.  Na cholerę taki paździeż w ogóle produkować? Serio pytam? Wytłumaczy mi ktoś?

 

Podsumowując - od chińszczyzny wolę zdecydowanie Casio bądź Vostoka. Homary dla mnie to zwykłe zrzyny i tragiczna jakość wykonania....

 

homar.thumb.jpg.dad5029dd49e3e7d3d376df0dfbf46d4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Noodles napisał(-a):

Nie. Po prostu to jest dla mnie nie do przeskoczenia. Pod wpływem dyskusji na forum w klimacie "po co przepłacać za Seiko, homary lepsze i taniej" postanowiłem wykopać takiego jednego chinola, którego Bóg raczy wiedzieć po co kupiłem. Nie działał, więc wymieniłem mu baterię. Ożył ale uszczelka nie przeżyła wciskania dekla. Cienka i tandetna. Na nadgarstku przede wszystkim przeszkadza poczucie TANIOCHY. Taniego, chińskiego szajsu. Praca bezela to totalne nieporozumienie. Klika owszem ale ma ogromne luzy a same kliknięcia brzmią jakby bezel miał zaraz odpaść. trafianie sekundnika między indeksy... to jestem w stanie wybaczyć. Ale tego, że zegarka nie da się prawidłowo ustawić bo wskazówki po wciśnięciu koronki zawsze przeskakują albo w lewo albo w prawo już nie.  Luma długością świecenia przypomina zapał do zabrania się za uczciwą pracę beneficjentów programu 500+. Gaśnie raz dwa. Brrrr.  Na cholerę taki paździeż w ogóle produkować? Serio pytam? Wytłumaczy mi ktoś?

 

Podsumowując - od chińszczyzny wolę zdecydowanie Casio bądź Vostoka. Homary dla mnie to zwykłe zrzyny i tragiczna jakość wykonania....

 

homar.thumb.jpg.dad5029dd49e3e7d3d376df0dfbf46d4.jpg

Nie ma jak wybrać tandetnego chinola za 20 USD i wrzucić razem do piekielnego kotła razem z San Martinem, Hruodlandem, Phylidą etc. Jak chciałeś sobie obrzydzić, to poszedłeś mocno na łatwiznę. ;) 

Jak chcesz oceniać choćby z odrobiną obiektywizmu, to sprawdź np. homara Mondaine z firmy Berny (cena poniżej 40 USD za automat), albo zegarek firmy Gladster (podobny do Certiny) za około 60 USD. 

Tu podaję linki: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32796450384.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.726810301bSpLT&algo_pvid=eaa298d8-f04f-45b8-8616-5fefbb4c3524&algo_exp_id=eaa298d8-f04f-45b8-8616-5fefbb4c3524-33 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32922665226.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.299f5c0fBO8vli 

 

Oba mam, wykonanie bez zarzutu, za śmieszne pieniądze. W Berny'm nawet pasek jest dobrej jakości, co na przykład standardem dla Seiko nie jest. Co do Vostoków, to nie ma jeszcze żadnego, ale te najtańsze to raczej kultowa tandeta a nie "zegar-mistrzostwo". 

Generalizowanie całej produkcji MADE IN CHINA, jest bez sensu. Tym bardziej na podstawie czegoś takiego jak Ben Nevis. Mogłeś kupić też SOKI za 1 USD i znęcać się na "żółtkach" do oporu. ;) 

 

Chcesz kupić coś dobrego z Chin popytaj na Forum. Chętnie doradzę, bo jakieś tam doświadczenie mam. 

Żeby nie wyjść na krytykanta, to podoba mi się Twoje powiedzenie, że "luma długością świecenia przypomina zapał do zabrania się za uczciwą pracę beneficjentów programu 500+". Dobre :) .

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.