Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

nie pokarze Wam mojego nowego chińskiego zegarka bo nie działa Facebook a ja loguję się na Alli przez FB właśnie i nie mogę nic kupić ........P O M O C Y   a, i     R A T U N K U ........... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2021 o 08:01, Paulus57 napisał(-a):

No to już jest druga chińska piątka: 

 

 

oie_kGOO6nnfAQqn.jpg

no i widzisz, według niektórych na tym forum, za tą "zbieraninę" juz mógłbyś kupić sobie jeden ale za to bardzo porządny zegarek....  :) :) :), gdyż zegary na Twojej focie nie latają po max 1000 złotych :) :) :)    ludzie tego nie zrozumieją, że zakładam na łape to co chcę a nie to co komu się podoba, a tak ogólnie to zazdraszczam i dzięki za foto, gdyż i tak miałem do Ciebie pisać abyś pyknął fotkę SM willarda w brązie i tego perłowego SM, ale teraz widzę, że jest faktycznie mniejszy, dzięki za rozjaśnienie umysłu... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

no i widzisz, według niektórych na tym forum, za tą "zbieraninę" juz mógłbyś kupić sobie jeden ale za to bardzo porządny zegarek....  :) :) :), gdyż zegary na Twojej focie nie latają po max 1000 złotych :) :) :)    ludzie tego nie zrozumieją, że zakładam na łape to co chcę a nie to co komu się podoba, a tak ogólnie to zazdraszczam i dzięki za foto, gdyż i tak miałem do Ciebie pisać abyś pyknął fotkę SM willarda w brązie i tego perłowego SM, ale teraz widzę, że jest faktycznie mniejszy, dzięki za rozjaśnienie umysłu... :) 

Tak przeliczając mógłby za to być na przykład Alpinist z nowej serii, ale po co skoro mam SARBa 017 (dużo lepszego)? Kupuję te co mi się podobają i ich zakup nie powoduje wyrzutów sumienia, że "po co tyle wydałem". ;) 

Dzięki za miłe słowa. Na Twoją rękę pasowałyby bez wątpienia sumo i tuna, największe z tej piątki.

 

 

 

Homar Mondaine - Berny na mechanizmie Miyoty. Jeden z zegarków, które zaprzeczają tezie, że za porządny zegarek trzeba dużo zapłacić. Ten kosztował trochę ponad 120zł (dawniej), teraz droższy, ale i tak wart każdej złotówki - polecam. 

 

 

IMG_20211006_083933.jpg

 

IMG_20211006_084035.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2021 o 08:01, Paulus57 napisał(-a):

No to już jest druga chińska piątka: 

 

 

oie_kGOO6nnfAQqn.jpg

Na luzaku byś kupił tego Citizena, na którego w temacie Citizena żałujesz pieniędzy, zamiast hurtowo kupować chińskie wytwory miałbyś jeden porządny ;) a nadgarstek ma się jeden :P Jeżeli chodzi o zakupoholizm to od tego są terapie uzależnień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Admof napisał(-a):

nadgarstek ma się jeden

Ja mam dwa. Czy coś ze mną nie tak? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Admof napisał(-a):

Na luzaku byś kupił tego Citizena, na którego w temacie Citizena żałujesz pieniędzy, zamiast hurtowo kupować chińskie wytwory miałbyś jeden porządny ;) a nadgarstek ma się jeden :P Jeżeli chodzi o zakupoholizm to od tego są terapie uzależnień :P

Może to i zakupoholizm a może zwyczajnie budowanie kolekcji na miarę swoich upodobań i możliwości? Zawsze mnie zastanawia dlaczego chińska "obudowa" dyskwalifikuje w oczach wielu japońskie mechanizmy wewnątrz? Oczywiście znowu powraca temat "poważnych kolekcjonerów" (dorobek historyczny, kto był pierwszy, etc.), dla mnie to sprawa drugorzędna. Jak mam do wyboru kilka zegarków, które mi się podobają, zwykle wybieram ten w najlepszej cenie (nie zawsze najtańszy, mam i takie których cena przekracza 2k zł). Czy na Citizena żałuję pieniędzy? Mam cztery (warte łącznie ok. 6k zł) i będzie więcej. Idąc Twoim tokiem myślenia powinienem ich nie kupować a zamiast tego kupić Rado Hooka (podoba mi się) itd. Koncepcja by posiadać mało zegarków droższych, to nie dla mnie. Z biegiem czasu będą zegarki z nieco wyższej półki, mam konkretne plany. Nadgarstki mam co prawda dwa, ale posiadam pudełka (cztery) i z przyjemnością oglądam swoje zegarki. Bawiąc się nieco w polityczne prognozowanie, radzę by chińszczyzną nie pogardzać, to może niedługo stać się karalne ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś co mogę polecić najbardziej oszczędnym. ;) 

 

 

IMG_20211007_104132.jpg

 

IMG_20211007_104247.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, tkpoz napisał(-a):

Podrzucisz jakiś link.

Kolega powyżej już mnie uprzedził. Nie pamiętam, czy z tego sklepu, ale to chyba bez różnicy. Co do ceny, to jak Ci się nie spieszy, poczekaj na 11.11, wtedy będzie sporo taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na 11.11, mam już listę, może coś uda się upolować.

Poradźcie jeszcze gdzie najlepiej szukać kuponów na 11.11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tkpoz napisał(-a):

Poczekam na 11.11, mam już listę, może coś uda się upolować.

Poradźcie jeszcze gdzie najlepiej szukać kuponów na 11.11.

Zacznij od aplikacji na smartfonie a kupony i kody będą się pojawiać tuż przed. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy komuś nie znudził się jakiś homar Seiko? Znów muszę coś kupić a nie chcę mi się czekać.

EDIT dziękuję wszystkim za propozycje, już coś nabyłem.

Edytowane przez marekvegas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, marekvegas napisał(-a):

Koledzy czy komuś nie znudził się jakiś homar Seiko? Znów muszę coś kupić a nie chcę mi się czekać.

Mogę zaproponować takiego gagatka z tarczą perlage na nh35a🤔

IMG_20210516_192717.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój jedyny skeleton o ciekawych parametrach (koperta tytanowa, hi-beat 28.800, rezerwa 72h). Niestety mało czytelny, ale to norma w takich zegarkach. :) 

 

 

IMG_20211008_102005.jpg

 

IMG_20211008_102235.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy u majfrenda można kupić jakieś w miarę niedrogie i nie za duże gmt, które:

a) nie będzie zrzynką,

b) nie będzie potrzebowało baterii? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO

@Paulus57 Cicho jakiś w chińskim kąciu, pokazałbyś zdjęcia swego czerwonego SM, tego nigdy za dużo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, brz napisał(-a):

Panowie, czy u majfrenda można kupić jakieś w miarę niedrogie i nie za duże gmt, które:

a) nie będzie zrzynką,

b) nie będzie potrzebowało baterii? 

Chyba za dużo oczekujesz, ale może te dwa nie są zrzynkami (przynajmniej nie kojarzę z niczym): 

 

Hd0ae952aa9ef461e991d83587a427e7cx.jpg

 

H2f16e948a4ec45458e6c7f91d8feda288.jpg

 

A jakby to Ci było za mało, to ten jest na 100% ORYGINALNY :) . 

 

 

 

H67442afcc1ff49dc8790c71931cfb856x.jpg

 

I jeszcze jeden: 

 

 

H028ca524bea84e37be7990de53ef855fh.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

@Paulus57 Cicho jakiś w chińskim kąciu, pokazałbyś zdjęcia swego czerwonego SM, tego nigdy za dużo :) 

Mówisz i masz - gratis dwa pomidory ;) . 

 

 

IMG_20211011_095439.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO

O, i pasek zmieniłeś :) Czy mi się tylko wydaje, czy tak nie do końca zgrywa się kolorystyczie z tarczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

O, i pasek zmieniłeś :) Czy mi się tylko wydaje, czy tak nie do końca zgrywa się kolorystyczie z tarczą?

Guma jest nieco jaśniejsza, ale nie gryzie się z tarczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, proszę zdejmij tego kondoma 🤦 

:D 

Za dużo cukru w cukrze a zegarek zajebibi!

Czarna guma lub jakiś maratac z czerwonym szyciem to byłaby petarda :)

IMG_20211011_172532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaliusz napisał(-a):

Paweł, proszę zdejmij tego kondoma 🤦 

:D 

Za dużo cukru w cukrze a zegarek zajebibi!

Czarna guma lub jakiś maratac z czerwonym szyciem to byłaby petarda :)

IMG_20211011_172532.jpg

Wiem, że guma ma kolor kontrowersyjny, ale po pierwsze dostałem razem z zegarkiem a po drugie czasami lubię prowokować ;) . Myślę, że optymalna byłaby postarzana bransoleta, ale to wymagałoby obejrzenia czy odcień pasuje do koperty. Póki co nie mam na to czasu i pasuje do... pomidorów. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.