Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

No i lepiej :) 

A derby też oglądam i na razie ŁKS lepiej gra ;)

Ja przy derbach mocno rozdarty jestem. Stara szkoła - kibicuję obu klubom. Właśnie ŁKS dołożył drugą bramkę. Pachnie sensacją. Tak obiektywnie, to chyba lepiej by oni wygrali, Widzew i tak lideruje a ŁKS podskoczy w tabeli. Oby awans był podwójny w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Brzoza2 napisał(-a):

987ce6639583385d76d18c7315724d85.jpg

Jak oceniasz wykonanie? Krawędzie ostre, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak oceniasz wykonanie? Krawędzie ostre, czy nie?

Koperta jest dobrze i ładnie wykonana. Koronka chodzi dobrze. Punktualność dobra bo po 3 dniach niezauważalna różnica. Może ze względu na brak sekundnika. Tarcza jest taka jakaś mało wypukła albo to wina szkła które jest płaskie . Może gdyby było lekko wypukłe odbiór wizualny tarczy byłby inny.
Chciałem zobaczyć jak jest mieć „złoty” zegarek .
Jestem dalej zadowolony z zakupu mimo upływu pół roku od dnia kiedy do mnie dotarł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Brzoza2 napisał(-a):


Koperta jest dobrze i ładnie wykonana. Koronka chodzi dobrze. Punktualność dobra bo po 3 dniach niezauważalna różnica. Może ze względu na brak sekundnika. Tarcza jest taka jakaś mało wypukła albo to wina szkła które jest płaskie . Może gdyby było lekko wypukłe odbiór wizualny tarczy byłby inny.
Chciałem zobaczyć jak jest mieć „złoty” zegarekemoji23.png .
Jestem dalej zadowolony z zakupu mimo upływu pół roku od dnia kiedy do mnie dotarł emoji1303.png

Dzięki. Mam w planie kupić coś z tej firmy i stąd pytanie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Mam w planie kupić coś z tej firmy i stąd pytanie.  

Po opiniach na Ali wyglada na to że się przykładają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
9 godzin temu, Brzoza2 napisał(-a):


Po opiniach na Ali wyglada na to że się przykładają emoji848.png

A tak konkretnie, to co to za firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Brzoza2 napisał(-a):


Jedna z wielu na Ali

Myślę, że zbytnio uprościłeś. Lobinni a także Reef Tiger, to dwie firmy na Ali, które w swoich ofertach mają mniej popularne homary, często wzorowane na tych z bardzo wysokiej finansowej półki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO

NIe bardzo rozumiem kolegów. Jeden napisał, że chce kupić coś tej firmy, drugi, że ona ma dobre opinie, a gdy zapytałem o nią (jakoś po fotce nie jestem w stanie rozpoznać producenta), rozpoczęły się jakieś zawijasy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 26.10.2021 o 07:28, zGredz_i_NY napisał(-a):

Zegarek w rotomacie nakręca się tylko w jedną stronę -w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara. 20210922_181549.thumb.jpg.a4eaa29d44ad5fa21ab0762bd7fedfa7.jpg20210923_074553.thumb.jpg.483797e621dc0c8c944af446218d118a.jpg

 

O ile dobrze pamiętam ST25 i pochodne mają naciąg jednokierunkowy, więc wszystko jest w porządku.

Edytowane przez papax
Błąd w cytowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, papax napisał(-a):

 

 

O ile dobrze pamiętam ST25 i pochodne mają naciąg jednokierunkowy, więc wszystko jest w 

 

O ile dobrze pamiętam ST25 i pochodne mają naciąg jednokierunkowy, więc wszystko jest w porządku.

Trochę byłem zdziwiony, bo gdzieś na forum widziałem parametry naciągu mechanizmów i większość była albo w obie strony np NH35, albo zgodnie z ruchem wskazówek np. Miyota. Czyli ten Seagull to raczej oryginalna chińska myśl techniczna na niczym nie wzorowana 😉. Żeby nie było, to na ręce ten zegarek "nakręca" się bardzo dobrze i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

NIe bardzo rozumiem kolegów. Jeden napisał, że chce kupić coś tej firmy, drugi, że ona ma dobre opinie, a gdy zapytałem o nią (jakoś po fotce nie jestem w stanie rozpoznać producenta), rozpoczęły się jakieś zawijasy... 

Nie rozumiem dlaczego moja wypowiedź wydaje się niejasna? Napisałem, że planuje kupić ich zegarek a więc jeszcze nie miałem do czynienia z ich produktami osobiście. Dodatkowo dałem informację, że robią rzadko produkowane modele. Opinie jakie znalazłem w necie są pozytywne co do jakości. O Reef Tigerze wspomniałem, bo miałem ich kilka zegarków i dwa mam nadal i są wykonane dobrze (podobnie jak Lobinni ma nietypowe modele). Typowe homary robią np.: San Martin, Steeldive, Coregeut, Parnis, Bliger itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Trochę byłem zdziwiony, bo gdzieś na forum widziałem parametry naciągu mechanizmów i większość była albo w obie strony np NH35, albo zgodnie z ruchem wskazówek np. Miyota. Czyli ten Seagull to raczej oryginalna chińska myśl techniczna na niczym nie wzorowana 😉. Żeby nie było, to na ręce ten zegarek "nakręca" się bardzo dobrze i szybko.

 

Tak, ST25 to własna koncepcja seagulla. To jest werk modułowy, to znaczy masz bazę, do której dokręcane są różne komplikacje. Koncepcja fajna, ale wykonanie takie sobie. Chociaż trwałość i dokładność jest bardzo dobra.

Naciąg jest jednostronny 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego meteoryta można by jakiś pasek skórzany z białą nicią wrzucić też będzie fajowo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani to mocno ostatnio zwiększyło moce przerobowe. Ostatnio jak odpaliłem apkę z ali, to już speedmastery, aquaterry i hydroconquesty tłucze 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Darek p napisał(-a):

Na tego meteoryta można by jakiś pasek skórzany z białą nicią wrzucić też będzie fajowo. 

Może kiedyś, ale pierwowzory spod znak "korony" też są sprzedawane z gumą (wiadomo lepszą i trochę droższą ;) ) i mi się tak podoba jak jest. Natomiast zastanawiam się, czy są oryginalne Daytony z meteorytem.

 

1 godzinę temu, michszy napisał(-a):

Pagani to mocno ostatnio zwiększyło moce przerobowe. Ostatnio jak odpaliłem apkę z ali, to już speedmastery, aquaterry i hydroconquesty tłucze 😉

Tłuką tyle wzorów, że trudno zastopować, ale w listopadzie dam szansę innym. ;) 

Wydaje się zresztą, że aktualnie mam wystarczająco zróżnicowany zestaw od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.