Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Dracula napisał(-a):

20211113_123619.jpg

I jak wrażenia? Mój po piaskowaniu  cały czas na łapie i na razie piaskowanie super się trzma, żadnej ryski. Ale coraz bardziej korci mnie zamienić go na Heimdallr full lume SKX007 V2, więc jakby ktoś był w posiadaniu takiego nurka (zdjęcie z netu)

spacer.png

i chciałby go zamienić na tego pilota

spacer.png

to zapraszam na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ICE napisał(-a):

I jak wrażenia? Mój po piaskowaniu  cały czas na łapie i na razie piaskowanie super się trzma, żadnej ryski. Ale coraz bardziej korci mnie zamienić go na Heimdallr full lume SKX007 V2, więc jakby ktoś był w posiadaniu takiego nurka (zdjęcie z netu)

spacer.png

i chciałby go zamienić na tego pilota

spacer.png

to zapraszam na pw ;)

 

Jak masz ochotę na full lume, to ciekawy wydaje się pilot  Cronosa na PT 5000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ICE napisał(-a):

Nie chodzi o full lume, ale o tego konkretnego nurka ;)

W sumie fajny taki trochę mix Seiko i Citizena. Nawet jest firma chińska Seizenn, której jednak hitem jest homar Timexa ;) . Ciekawa komplikacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ICE napisał(-a):

I jak wrażenia? Mój po piaskowaniu  cały czas na łapie i na razie piaskowanie super się trzma, żadnej ryski.

 

jestem bardzo zadowolony, nawet pasek aliexpressowy się póki co obronił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paska nie używałem, ponieważ zegarek od razu wyglądował na nato khaki a później na skórzanym, "pilotowym" handmade, ale faktycznie wygląda bardzo dobrze. 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostry a podoba się - Cadisen Royal Oak Homage 46 mm. 

 

 

IMG_20211116_084902.jpg

 

IMG_20210829_084920.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escapement Time Typ B. 

 

 

IMG_20210916_113650.jpg

 

IMG_20210916_113743.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go chyba ze dwa lata, ale prawdopodobnie jeszcze nie pokazywałem. 

 

 

IMG_20211120_093252.jpg

 

IMG_20211120_093327.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam go chyba ze dwa lata, ale prawdopodobnie jeszcze nie pokazywałem. 

 

 

IMG_20211120_093252.jpg

 

IMG_20211120_093327.jpg

Już go widziałem u Ciebie a więc musiałeś pokazywać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Już go widziałem u Ciebie a więc musiałeś pokazywać 😁

Wiek robi swoje albo widziałeś go na żywo ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Wiek robi swoje albo widziałeś go na żywo ;) .

Możliwe 😉 

A u mnie dalej Tudor 😆 

 

IMG_20211120_190636.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, jabolos napisał(-a):

QVZzscTh.jpg

Chodzi mi po głowie produkt z tej firmy, możesz powiedzieć jak oceniasz swojego smartwatcha? Jak długo go posiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paulus57 to bardziej zegarek outdoorowy, sportowy niż smartwatch (nie sparuje się z telefonem). Z funkcji posiada m.in. barometr, kompas, wysokościomierz, krokomierz i pulsometr. Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma się do czego przyczepić. Z pozostałych plusów to szafirowe szkło, parciany pasek w stylu nato i bardzo długa praca na baterii - ładuję go raz na 2 miesiące. Kupiłem go w 2018 r. i do dnia dzisiejszego wygląda i działa jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jabolos napisał(-a):

@Paulus57 to bardziej zegarek outdoorowy, sportowy niż smartwatch (nie sparuje się z telefonem). Z funkcji posiada m.in. barometr, kompas, wysokościomierz, krokomierz i pulsometr. Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma się do czego przyczepić. Z pozostałych plusów to szafirowe szkło, parciany pasek w stylu nato i bardzo długa praca na baterii - ładuję go raz na 2 miesiące. Kupiłem go w 2018 r. i do dnia dzisiejszego wygląda i działa jak nowy.

Czasami brakuje mi słów i teraz było. Jak działa już trzy lata, to wystarczająca rekomendacja. Nie mam w swoich zbiorach jeszcze zegarka (wielofunkcyjny) z elektronicznym wyświetlaczem. 

 

Na oku mam ten: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32921946186.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2ad77be6PzDtr8&algo_pvid=c8980cbd-c24b-4642-be67-9ca72245fd27&algo_exp_id=c8980cbd-c24b-4642-be67-9ca72245fd27-10&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000024945332844"} 

 

 

Hdb1493663ee8427e817b6c433d13b41eB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Taki zegarek sportowy z rozbudowanymi funkcjami w klasycznej formie. będziesz zadowolony, ponieważ jakość tych zegarków do ceny myślę, że jest bardzo dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami brakuje mi słów i teraz było. Jak działa już trzy lata, to wystarczająca rekomendacja. Nie mam w swoich zbiorach jeszcze zegarka (wielofunkcyjny) z elektronicznym wyświetlaczem. 
 
Na oku mam ten: 
 
https://pl.aliexpress.com/item/32921946186.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2ad77be6PzDtr8&algo_pvid=c8980cbd-c24b-4642-be67-9ca72245fd27&algo_exp_id=c8980cbd-c24b-4642-be67-9ca72245fd27-10&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000024945332844"} 
 
 
Hdb1493663ee8427e817b6c433d13b41eB.jpg.c3e83f5cbb619120f9fce460cf08eff7.jpg
Ja pierdziele ale cena. Pamiętam jak się nad nim zastanawiałem w zeszłym roku to cena była w okolicach 360zł.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piter_26 napisał(-a):

Ja pierdziele ale cena. Pamiętam jak się nad nim zastanawiałem w zeszłym roku to cena była w okolicach 360zł.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
 

Nie gniewaj się, ale chyba nie do końca są powody do narzekania. Po pierwsze VAT, po drugie kurs dolara ok.10% wyższy. Obecnie wychodzi on ze zniżkami na poziomie ok. 93 USD, czyli 390 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tutaj o zamówieniach  w CN i emocjach z tym związanych. Ja już czekam tydzień na przesyłkę z zegarownia.pl i cisza. Cały czas wisi w realizacji i zero kontaktu 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.