Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, jabolos napisał(-a):

@Paulus57 to bardziej zegarek outdoorowy, sportowy niż smartwatch (nie sparuje się z telefonem). Z funkcji posiada m.in. barometr, kompas, wysokościomierz, krokomierz i pulsometr. Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma się do czego przyczepić. Z pozostałych plusów to szafirowe szkło, parciany pasek w stylu nato i bardzo długa praca na baterii - ładuję go raz na 2 miesiące. Kupiłem go w 2018 r. i do dnia dzisiejszego wygląda i działa jak nowy.

Fajny a jaki to model. Masz moze linka? 

Godzinę temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Dużo tutaj o zamówieniach  w CN i emocjach z tym związanych. Ja już czekam tydzień na przesyłkę z zegarownia.pl i cisza. Cały czas wisi w realizacji i zero kontaktu 🤔

 

To bardzo dziwne. Kupowałem tam kilka zegarków i wszytko było okej. Jak raz zrobiłem wpłatę przelewem zwykłym elektronicznym tzn bez przekierowania to już do mnie dzwonili z pytaniem czy się rozmyslilem albo czy coś jest nie tak. Jak tylko doszła kasa za 2 dni miałem zegarek w ręku... może zadzwon/napisz do nich. Teraz dziwne czasy.

 

P.s.Pisałem niedawno do pewnego sprzedawcy z alledrogo że nie wysłali mi paczki od 5 dni i od razu odpisali że mają połowę składu na L4 i stąd opóźnienie, przepraszają a paczka zostanie dziś nadana. Tak było.  Może i tu jest podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Darek p napisał(-a):

Fajny a jaki to model. Masz moze linka? 

 

To bardzo dziwne. Kupowałem tam kilka zegarków i wszytko było okej. Jak raz zrobiłem wpłatę przelewem zwykłym elektronicznym tzn bez przekierowania to już do mnie dzwonili z pytaniem czy się rozmyslilem albo czy coś jest nie tak. Jak tylko doszła kasa za 2 dni miałem zegarek w ręku... może zadzwon/napisz do nich. Teraz dziwne czasy.

 

P.s.Pisałem niedawno do pewnego sprzedawcy z alledrogo że nie wysłali mi paczki od 5 dni i od razu odpisali że mają połowę składu na L4 i stąd opóźnienie, przepraszają a paczka zostanie dziś nadana. Tak było.  Może i tu jest podobnie...

Pisałem na maila 2 razy. Zero odzewu. Może to efekt black frideya, nie wyrabiają się. Z tego co widzę na opiniach teraz wiele osób ma z nimi podobny problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Czasami brakuje mi słów i teraz było. Jak działa już trzy lata, to wystarczająca rekomendacja. Nie mam w swoich zbiorach jeszcze zegarka (wielofunkcyjny) z elektronicznym wyświetlaczem. 

 

Na oku mam ten: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32921946186.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2ad77be6PzDtr8&algo_pvid=c8980cbd-c24b-4642-be67-9ca72245fd27&algo_exp_id=c8980cbd-c24b-4642-be67-9ca72245fd27-10&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000024945332844"} 

 

 

Hdb1493663ee8427e817b6c433d13b41eB.jpg

Paweł, testowany model na innym forum zegarkowym i dawał radę ... warto 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jabolos napisał(-a):

@Darek p tego modelu nie mają już w ofercie - zastąpili go innym modelem.

Aktualną ofertę North Edge możesz sprawdzić w ich oficjalnym sklepie na ali

NORTH EDGE Official Store - Detaliczny sklep online, Najczęściej sprzedawany i więcej AliExpress

 

 

Ok. W międzyczasie poszukalem i mam już na oku trzy modele 😉 jeden smart a dwa sportowe z mini bajerami typu temp. Barometr itp. Wyglądają fajnie. Poczytam jescze o nich. Dzięki za info. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani Design, czyli "Tudor" dla oszczędnych. ;) 

 

 

IMG_20211122_092629.jpg

 

IMG_20211122_092730.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaitan Willard wpadł na zimę na skórzany pasek. Bardzo podoba mi się w takiej konfiguracji.

IMG20211122103626.jpg

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bonthyc napisał(-a):

Kaitan Willard wpadł na zimę na skórzany pasek. Bardzo podoba mi się w takiej konfiguracji. emoji846.png

IMG20211122103626.jpg

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

I to ma sens. Nie mogę zrozumieć zachowania tych zegarkowców, którzy na zimę zakładają stalowe bransolety. Może za młodzi, by móc sobie wyobrazić ból stawów? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek handmade z Bangkoku :)

58AC0A81-90DF-4561-9B49-C743E1057FBF.jpeg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, jabolos napisał(-a):

@Darek p tego modelu nie mają już w ofercie - zastąpili go innym modelem.

Aktualną ofertę North Edge możesz sprawdzić w ich oficjalnym sklepie na ali

NORTH EDGE Official Store - Detaliczny sklep online, Najczęściej sprzedawany i więcej AliExpress

 

...w sumie podoba mi sie model Float, ale ma jedna wade - bateria trzyma podobno max. do 14 dni.

 

Prośba: 

Macie Koledzy jakieś godne polecenia zegarki z funkcją pomiaru temperatury i kompasem chociaż, ale na baterie którą mogę sobie raz na jakiś czas wymienić, a niekoniecznie ładować co tydzień lub dwa...?

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Darek p napisał(-a):

 

...w sumie podoba mi sie model Float, ale ma jedna wade - bateria trzyma podobno max. do 14 dni.

 

Prośba: 

Macie Koledzy jakieś godne polecenia zegarki z funkcją pomiaru temperatury i kompasem chociaż, ale na baterie którą mogę sobie raz na jakiś czas wymienić, a niekoniecznie ładować co tydzień lub dwa...?

 

Myślę, że popełniasz jeden podstawowy błąd. Porównujesz trwałość baterii w kwarcu albo co gorsza w solarze z pojemnością akumulatora w North Edge. Przecież to nie bateria a akumulator, który możesz sobie podładować za pomocą kabla USB. 2 tygodnie za mało? To porównaj to z najnowszą generacją smartfonów, dzień, max. dwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Myślę, że popełniasz jeden podstawowy błąd. Porównujesz trwałość baterii w kwarcu albo co gorsza w solarze z pojemnością akumulatora w North Edge. Przecież to nie bateria a akumulator, który możesz sobie podładować za pomocą kabla USB. 2 tygodnie za mało? To porównaj to z najnowszą generacją smartfonów, dzień, max. dwa. 

 

Wiem, że smartwatche mają baterie na 1 dzień moze kilka, ale jakoś nie mogę wyobrazić sobie wypadu na tydzień w teren i pamietania o podpinaniu zegarka co drugi dzień, bo 2 tygodnie to czuwanie i to zegarek mocno uproszczony... mam już jakieś typy więc da się przy obecnym wachlarzu ofert chyba zadowolić wszytkkch :-). Czekam na promocję za 2 dni. 

 

Co do telefonów to bateria to to od czego zaczynam poszukiwanie telefonu ;-). 2-3 dni to minimum korzystania na jednym ładowaniu z telefonu wliczając Internety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

Wiem, że smartwatche mają baterie na 1 dzień moze kilka, ale jakoś nie mogę wyobrazić sobie wypadu na tydzień w teren i pamietania o podpinaniu zegarka co drugi dzień, bo 2 tygodnie to czuwanie i to zegarek mocno uproszczony... mam już jakieś typy więc da się przy obecnym wachlarzu ofert chyba zadowolić wszytkkch :-). Czekam na promocję za 2 dni. 

 

Co do telefonów to bateria to to od czego zaczynam poszukiwanie telefonu ;-). 2-3 dni to minimum korzystania na jednym ładowaniu z telefonu wliczając Internety.

Nie marudź, tylko kup sobie power-banka i będzie grało :) . A jak o trwałość baterii w telefonie Ci chodzi, to polecam Nokię 6210.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie marudź, tylko kup sobie power-banka i będzie grało :) . A jak o trwałość baterii w telefonie Ci chodzi, to polecam Nokię 6210.

 

https://m.pl.aliexpress.com/item/32921946186.html?spm=a2g0n.detail.0.0.417f4e6ctJhslY&gps-id=platformRecommendH5&scm=1007.18499.231170.0&scm_id=1007.18499.231170.0&scm-url=1007.18499.231170.0&pvid=05f3a1b5-4e89-4dbb-b353-30eeb8ca1f60&_t=gps-id%3AplatformRecommendH5%2Cscm-url%3A1007.18499.231170.0%2Cpvid%3A05f3a1b5-4e89-4dbb-b353-30eeb8ca1f60%2Ctpp_buckets%3A668%232846%238107%231934&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000024945332844"%2C"sceneId"%3A"8499"}&browser_id=56fed3331e1f4bc8a998b8087f607caf&aff_trace_key=478032c0071d43e6949b7714a47792a3-1637092370752-02484-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=atfdlgubccasuvop17d48c9c7afe31bf8b81ebcd23&gclid=

 

Bateria 6-8 miesięcy niby.... wg strony sklepu i to jest ok dla mnie. 

 

P.s. Stare nokie... 5 sekundowki... wagary ehhh to były czasy. Miałem 3310 i nie dość że długo działała  i się nie zawieszala to można nią było gwoździe wbijać pod obrazki na ścianę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma łapie Parnis a właśnie został zaklikany Nort Edge Apache z kompasem i termometrem i innymi wodotryskami, no i zielonym pasem :)

ciekawe ile będzie szedł...

 

 

 

pap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałbym się przywitać, bo to mój pierwszy post na forum. 

Na fali 11.11 skusiłem się na Pagani Design PD 1690. Doszedł dzisiaj, po dwóch tygodniach czekania. Leży na łapie bardzo sympatycznie i coraz bardziej cieszy oko.  

16379654263638976485338913423075.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy ekspertów :) Jak w tej dajtonie obsługuje się mikroregulację?

IMG_20211127_121605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, siomon napisał(-a):

Potrzebuję pomocy ekspertów :) Jak w tej dajtonie obsługuje się mikroregulację?

IMG_20211127_121605.jpg

Mało sypmatycznie, jak we wszystkich Pagani. Trzeba odblokować w tylnej części klamry "rozszerzenie", dzięki czemu jest dostęp do koszmarnie niewielkich otworów z teleskopami. Może się okazać, że rozszerzenie jest bardzo ciasno spasowane i wtedy trzeba się nieźle napocić, żeby to otworzyć. Klamry Pagani to ich największy mankament. Zdaje się, że w nowych modelach zaczęli stosować otwory przewiercone na wylot, bez tych kombinacji alpejskich. 

Tu jest filmik, który wyjaśni lepiej. Patentu z nicią dentystyczną nie stosowałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wyregulować zapięcie bez użycia nici dentystycznej :) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 czy 40mm? 

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.