Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś coś przypominającego o nadchodzącej wiośnie. 

 

 

IMG_20220217_093149.jpg

 

IMG_20220217_093204.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactical Frog Sub 300T Homage 

 

 

IMG_20220218_084952.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 10/2/2021 at 10:27 AM, Paulus57 said:

Mój pierwszy chińczyk z Ali. Parnis naśladujący pewnie coś z tourbillonem, może IWC?

 

IMG_20211002_101544.jpg

 

Siema wszystkim.

Ile za niego dałeś, kojarzysz może? Dzisiaj jest na Ali za 350zl (z kuponem widzę chyba 330zl wyjdzie) i ciekawi mnie czy warto brać za tyle, czy lepiej zaczekać na marzec, bo nie pali mi się z zakupem. Ale powiem szczerze, ze przy 350zl za taki sprzęt to już chyba nie ma za bardzo z czego schodzić i  nie wiem czy on wiele taniej będzie w marcu. Co myślisz?

Dzieki

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Siema wszystkim.

Ile za niego dałeś, kojarzysz może? Dzisiaj jest na Ali za 350zl (z kuponem widzę chyba 330zl wyjdzie) i ciekawi mnie czy warto brać za tyle, czy lepiej zaczekać na marzec, bo nie pali mi się z zakupem. Ale powiem szczerze, ze przy 350zl za taki sprzęt to już chyba nie ma za bardzo z czego schodzić i  nie wiem czy on wiele taniej będzie w marcu. Co myślisz?

Dzieki

Kupiłem go dosyć dawno i nie pamiętam dokładnie, ale teraz zegarki są droższe, niż wtedy, to pewne. Jak Ci się nie spieszy, to poczekaj do wyprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bumcykcyku napisał(-a):

20220222_141018.jpg

20220222_140938.jpg

Bardzo zgrabny zegareczek. Sam chętnie bym kupił. Gratuluję. Pokaż go w dziale "Jaki zegarek mam dziś na ręku?", pochwali go wielu, bo dobrze wygląda a i ten chińczyk (Fiyta), to jeden z niewielu który nie budzi tzw. kontrowersji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Paulus, przypadkowo natknąłem sie na tą markę. Jestsm pod wrażeniem jakosci, szafir, bardzo cienki, chodzi bezdzwiecznie. Jutro zobaczę jaki mechanizm posiada w srodku :D

Cytat
32 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Bardzo zgrabny zegareczek. Sam chętnie bym kupił. Gratuluję. Pokaż go w dziale "Jaki zegarek mam dziś na ręku?", pochwali go wielu, bo dobrze wygląda a i ten chińczyk (Fiyta), to jeden z niewielu który nie budzi tzw. kontrowersji. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy Chińczyk właśnie przyjechał. Wygląda fenomenalnie w tym kolorze. Jedynym zastrzeżeniem jakie mam po pierwszych oględzinach, to głośny rotor Miyoty 8205. Mam nieco patową sytuacje, bo jestem zupełnie nowy w automatach i nie wiem jak taki rotor powinien brzmieć. Doslownie wczoraj przyjechał do mnie Orient Automat i tam też rotor słychać wyraźnie, chociaż ciszej niż w tej Miyocie. Ponieważ nie mam w automatach doświadczenia, to nie wiem teraz czy to normalne, czy nie.

 

 

20220223_171044.jpg

20220223_170958.jpg

20220223_170949.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hałasujący rotor w Miyocie? To normalne. Ten rotor pracuje tylko w jednym kierunku. W drugim kręci się jak szalony bez prawie żadnego oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka co do Carnivala, którego wkleiłem powyżej. Sprzedawca opisuje to szkiełko jako szafirowe, co oczywiście nie jest prawdą (z taką wypukłością, to by kosztowało majątek w szafirze). Otworzyłem spór na Ali dzisiaj i po godzinie sprzedawca zaakceptował moją prośbę o zwrot 120zł z tytułu niezgodności z opisem i to bez żadnej dyskusji. Chciałem zatrzymać ten zegarek zamiast odsyłać, bo okrutnie mi się podoba, więc częsciowy zwrot mi pasuje. Z tego co piszą, to kasę powinienem mieć na koncie w ciągu kilku dni.

 

Dodam też, że pasek jest zaskakująco przyjemny, bo jest miękki, a nie twardy jak jakaś deska jak to zwykle w takich zegarkach się zdarza.

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Ciekawostka co do Carnivala, którego wkleiłem powyżej. Sprzedawca opisuje to szkiełko jako szafirowe, co oczywiście nie jest prawdą (z taką wypukłością, to by kosztowało majątek w szafirze). Otworzyłem spór na Ali dzisiaj i po godzinie sprzedawca zaakceptował moją prośbę o zwrot 120zł z tytułu niezgodności z opisem i to bez żadnej dyskusji. Chciałem zatrzymać ten zegarek zamiast odsyłać, bo okrutnie mi się podoba, więc częsciowy zwrot mi pasuje. Z tego co piszą, to kasę powinienem mieć na koncie w ciągu kilku dni.

 

Dodam też, że pasek jest zaskakująco przyjemny, bo jest miękki, a nie twardy jak jakaś deska jak to zwykle w takich zegarkach się zdarza.

Twardy z Ciebie negocjator. A co do szafirów wypukłych, to niekoniecznie muszą być takie drogie. Sam mam Reef Tigera open-heart garniturowiec, który można, jak się trochę wysilić, za około 600 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, Paulus57 said:

Twardy z Ciebie negocjator. A co do szafirów wypukłych, to niekoniecznie muszą być takie drogie. Sam mam Reef Tigera open-heart garniturowiec, który można, jak się trochę wysilić, za około 600 zł. 

 

Cza być twardym, a nie mientkim 😜 Zauważyłem, że najlepiej wrzucić sobie pare zegarków, które nas interesują do Wish List i kukać tam regularnie, bo wtedy od razu nam pokazuje, czy jest zniżka na liście. Właśnie Reef, który normalnie chodzi za 1000zł był ostatnio w jakimś szybkim strzale na pare godzin za 600zł.

download.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Cza być twardym, a nie mientkim 😜 Zauważyłem, że najlepiej wrzucić sobie pare zegarków, które nas interesują do Wish List i kukać tam regularnie, bo wtedy od razu nam pokazuje, czy jest zniżka na liście. Właśnie Reef, który normalnie chodzi za 1000zł był ostatnio w jakimś szybkim strzale na pare godzin za 600zł.

download.jpeg

Przygwoździłeś tym zdjęciem, zegarek, sprzedawcę i cały Aliexpress. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Paulus57 said:

Przygwoździłeś tym zdjęciem, zegarek, sprzedawcę i cały Aliexpress. :) 

 

To zdjecie wstrzasnelo samym Wladimirem Wladimirowiczem, a najlepsze jest to, ze nawet nie jest moje 😉 

 

Edit: 120zl wlasnie wpłynęło na konto. Szybko, sprawnie, bezproblemowo. A Pan Chińczyk niech więcej nie ściemnia w ogłoszeniach, bo to nieladnie.

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20220222_141018.thumb.jpg.a6efc40a90762fd41ee9d8cdf4604873.jpg
20220222_140938.thumb.jpg.2ec03a52f07383b7eae7fc60eb0d0436.jpg
Cześć. Ładny zegareczek. Możesz podać referencje?

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, dimmu66 napisał(-a):

Piękny jest 🤩 Gratki!

Jeżeli to o moim, to dziękuję a jak o innym, to też mogę podziękować. Czemu nie? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Aesop 

 

 

 

IMG_20220228_225409.jpg

 

Świetny jest. Niech się dobrze nosi. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Darek p napisał(-a):

 

Świetny jest. Niech się dobrze nosi. 

 

Poluj na niego za miesiąc. Da się za jakieś 900-1k kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.