Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Poluj na niego za miesiąc. Da się za jakieś 900-1k kupić. 

Po zdjęciach Twoich Pawle chyba nie mam wyboru, nawet ta wersja kolorystyczną mi pasuje :-). W sumie zawsze chciałem mieć jakąś turbinke w kolekcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Darek p napisał(-a):

Po zdjęciach Twoich Pawle chyba nie mam wyboru, nawet ta wersja kolorystyczną mi pasuje :-). W sumie zawsze chciałem mieć jakąś turbinke w kolekcji. 

No to witaj w ekskluzywnym "Klubie Złotej Karuzeli" (ten napęd to carousell). ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jeżeli to o moim, to dziękuję a jak o innym, to też mogę podziękować. Czemu nie? ;) 

O Twoim, o Twoim😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dimmu66 napisał(-a):

O Twoim, o Twoim😉

Dzięki. Nic tak nie rozwiązuje wątpliwości, jak cytowanie postu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tandorio z mechanizmem PT5000. 

 

 

oie_aRQbwFTcRfoA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowo i... jeszcze bardziej kolorowo. ;) 

 

 

IMG_20220306_101213.jpg

 

IMG_20220306_101236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natural Park w porannym słoneczku. :) 

 

 

IMG_20220307_082803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkąd mam ich kilka, to nie dam złego słowa powiedzieć na " Chinole" no może nie wszystkie, ale te " normalne" za parę złotych..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, T Atomicus napisał(-a):

No, ale on się musi strasznie brudzić? Jak to wyczyścić?

Warto zacytować wypowiedź do której się odnosisz. A tak to nie wiadomo kto ma się czyścić i dlaczego? No i u mnie naprawiają wodociąg i brak wody do 15.00. Jest problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma wrotki, domniemywa się, że wypowiedź dotyczy poprzedniej wypowiedzi. Tutaj był jeszcze post kol. KobySO, to prawda, ale i tak można się było domyślić, że chodziło mi o OSTATNI prezentowany zegarek, czyli Steeldive kol. Mikasa.

czy Pan Moderator naprawdę miał jakieś wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, T Atomicus napisał(-a):

Jak nie ma wrotki, domniemywa się, że wypowiedź dotyczy poprzedniej wypowiedzi. Tutaj był jeszcze post kol. KobySO, to prawda, ale i tak można się było domyślić, że chodziło mi o OSTATNI prezentowany zegarek, czyli Steeldive kol. Mikasa.

czy Pan Moderator naprawdę miał jakieś wątpliwości?

Gdyby nie miał, to by nie pisał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Chińczyk przyjechał. Na szczęście zamówiony przed wystrzalem na $. Zegarek jest swietnie wykonany, zdjęcia tego nie oddają. Wyglada na znacznie drozszy.

Niestety ma absurdalnie głośny rotor, na prawde daje jak metal o metal bez żadnego przesmarowania. Czy ktoś kto ma ten model może potwierdzić, że to normalka?

 

20220309_154412.jpg

20220309_154428.jpg

20220309_154441.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję👍 fajny parniak. Mam Diverse i ma nagłośniejszy rotor ze wszystkich moich zegarków... więc nie martw się, taki jego urok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Kolejny Chińczyk przyjechał. Na szczęście zamówiony przed wystrzalem na $. Zegarek jest swietnie wykonany, zdjęcia tego nie oddają. Wyglada na znacznie drozszy.

Niestety ma absurdalnie głośny rotor, na prawde daje jak metal o metal bez żadnego przesmarowania. Czy ktoś kto ma ten model może potwierdzić, że to normalka?

 

20220309_154412.jpg

20220309_154428.jpg

20220309_154441.jpg

Mam dokładnie taki sam. Kupiony 4 lata temu, ale nie pamiętam czy rotor hałasuje. Przynajmniej nic takiego nie kojarzę. Może sprawdzę po powrocie do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję z beżową tarczą już ładnych pare lat, po serwisie w 2021 (więc nasmarowany jest ;) ) i istotnie rotor chodzi zauważalnie głosniej niż w innych zegarkach. TTTM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słychać rotor, ale jak mam blisko ucha a normalnie na ręce...? Może przygłuchy jestem, ale nie mam z tym problemu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, Paulus57 said:

Słychać rotor, ale jak mam blisko ucha a normalnie na ręce...? Może przygłuchy jestem, ale nie mam z tym problemu. ;) 

 

Na ręce jak noszę, to w sumie nie słychać, ale jak się zdejmie zegarek i pomacha, to okrutnie daje. Ale zegarek ogólnie jest rewelacja, na prawde swietnie wygląda i jest rewelacyjnie wykonany.

 

Przy okazji, co jest nie tak w tej ofercie? 

https://a.aliexpress.com/_uAeq4V

Ten zegarek chodzi po 400zl, a tu 255zl. Jakas podróbka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Na ręce jak noszę, to w sumie nie słychać, ale jak się zdejmie zegarek i pomacha, to okrutnie daje. Ale zegarek ogólnie jest rewelacja, na prawde swietnie wygląda i jest rewelacyjnie wykonany.

 

Przy okazji, co jest nie tak w tej ofercie? 

https://a.aliexpress.com/_uAeq4V

Ten zegarek chodzi po 400zl, a tu 255zl. Jakas podróbka?

Trudno podejrzewać o podrabianie firmy Guanqin a cena jest rewelacyjna, biorąc pod uwagę ten zegarek. Kupuj, jakby coś było nie tak zawsze można zawalczyć o zwrot.  Mam ten zegarek i poza paskiem jest super, ale ten można zastąpić (wybierz wariant na bransolecie). 

 

 

IMG_20210531_090203.jpg

Zastanawia inny napis na tarczy, ale to podobno nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, Paulus57 said:

 

Zastanawia inny napis na tarczy, ale to podobno nowy model.

 

Właśnie znaczka nie ma ten na pasku, ale wersja z bransoleta ma taki sam jak Twój. Skusiłem się na niego, z kodem wyszedl 235zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Właśnie znaczka nie ma ten na pasku, ale wersja z bransoleta ma taki sam jak Twój. Skusiłem się na niego, z kodem wyszedl 235zl.

Sklep istnieje około 1,5 roku. Ostatnio kupiłem u nich zegarek (CIGA). Na razie w drodze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.