Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Wydaje mi się, że pasuje mu taki pasek z przeszyciami.

 

20220422_152142.jpg

 

Edit:

 

Jaka jest dokładność ST2542? Dojechał jeden Parnis, ale po pierwszym dniu wyszło +24s, słabo. Jeszcze do tego ma jakąś rysę na 50s na subtarczy, narazie zgłosiłem dispute, jak zwrócą ile chce, to może zostanie, ale te +24s nie wygląda dobrze i nie wiem czy tego nie zwrócić. Takie coś da się regulować?

Wszystko można wyregulować. Daj mu trochę czasu na rozchodzenie się mechanizmu i smarów. Zapewne wpłynie to pozytywnie na dokładność. Pasek do quanqina pasi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Wydaje mi się, że pasuje mu taki pasek z przeszyciami.

 

20220422_152142.jpg

 

Edit:

 

Jaka jest dokładność ST2542? Dojechał jeden Parnis, ale po pierwszym dniu wyszło +24s, słabo. Jeszcze do tego ma jakąś rysę na 50s na subtarczy, narazie zgłosiłem dispute, jak zwrócą ile chce, to może zostanie, ale te +24s nie wygląda dobrze i nie wiem czy tego nie zwrócić. Takie coś da się regulować?

Chyba nadal się to mieści w normie dokładności, poza tym jak Kolega powyżej twierdzi z czasem powinno być lepiej, czyli dokładniej, nie szybciej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kur... To chyba jakiś niesmaczny żart ze strony chińczyków wysłać coś takiego. Zegarek za 1000zl, a tu szajs jakiego nawet w zegarkach za 100zl nie widziałem. Chyba nie muszę pisać o co chodzi...

 

20220422_170046.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Nie no kur... To chyba jakiś niesmaczny żart ze strony chińczyków wysłać coś takiego. Zegarek za 1000zl, a tu szajs jakiego nawet w zegarkach za 100zl nie widziałem. Chyba nie muszę pisać o co chodzi...

 

20220422_170046.jpg

Chyba piszesz o pasku, bo mam Aesopa i sobie go chwalę. Proponuję w takim razie kupić tourbillona szwajcarskiego za (przynajmniej) 20-30k zł, pasek powinien w nim Cię zadowolić ;). A może zwyczajnie docenić, że za takie pieniądze masz coś o czym większość z nas mogłaby tylko pomarzyć (gdyby nie Chiny). 

Dobry pasek do takiego zegarka da się kupić już od 20 USD na Ali. Nie narzekaj, tylko dokup, bo aż nie wypada marudzić. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Oj Paulus, Paulus, kuknij na tarczę!

No tak jest folia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Paulus57 said:

No tak jest folia. :) 

 

I godzina 12 razem z całą tarcza nie jest przesunięta odwrotnie do wskazówek zegara o dobre 5 stopni, jak nie lepiej? 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rumcajs997 napisał(-a):

 

I godzina 12 razem z całą tarcza nie jest przesunięta odwrotnie do wskazówek zegara o dobre 5 stopni, jak nie lepiej? 😉 

No tak masz rację. Muszę sprawdzić, czy i u mnie tak nie jest. ;) Ciekaw jestem, czy tarcza źle zamontowana, czy też źle wycięta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Nie no kur... To chyba jakiś niesmaczny żart ze strony chińczyków wysłać coś takiego. Zegarek za 1000zl, a tu szajs jakiego nawet w zegarkach za 100zl nie widziałem. Chyba nie muszę pisać o co chodzi...

 

20220422_170046.jpg

 

Miałem na liście ale chyba mi właśnie przeszło.

Oby to był drobnostka prosta do korekty a zwrot kosztów solidny bo nie wypada. To nie zegarek za dyche a tak go potraktowali

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem i wygląda na to ,że nie jest dobrze, jednak jak oglądam oryginał nie zdjęcie to jednak dobrzeaesop.thumb.jpg.34d1db1a7859442282b02a4268232fd4.jpg

Edytowane przez bogdan57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Darek p said:

 

Miałem na liście ale chyba mi właśnie przeszło.

Oby to był drobnostka prosta do korekty a zwrot kosztów solidny bo nie wypada. To nie zegarek za dyche a tak go potraktowali

 

Meiga za 50zl takiej siupy nie robi. Tutaj nawet nie ma miejsca na negocjacje, tylko wystąpiłem o pełen zwrot kasy i odesłanie. Ktoś musiał dziurę na koronkę wywiercić nie tam gdzie trzeba, ale żeby czegoś takiego nie wyczaić, to znaczy, że QC tam w ogóle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

I godzina 12 razem z całą tarcza nie jest przesunięta odwrotnie do wskazówek zegara o dobre 5 stopni, jak nie lepiej? 😉 

Wszystko jest przekoszone, włącznie z koronką. Koperta do wymiany bo źle wywiercili otwór ma tubus. Ale, że się nie zorientowali przy montażu to trochę lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że ten zegarek aż taka jakość będzie prezentować. Na prawde klasa sprzęt, wyszedl 347zl, a wygląda na 2000zl. Nie wiem czy AR coating Nie ma, bo coś się tak na niebiesko świeci szkiełko.

 

20220423_165944.jpg

20220423_165907.jpg

20220423_165902.jpg

20220423_165806.jpg

20220423_170251.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, tomaliusz said:

Świetny a cena miodna :) 

Są jeszcze w tej cenie? 

 

Niestety nie, to była cena z końca Marca jak było 12 lecie Aliexpress. Następna okazja pewnie w Listopadzie. Ale czasami się pojawiają różne promocje, więc trzeba kukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewałem się, że ten zegarek aż taka jakość będzie prezentować. Na prawde klasa sprzęt, wyszedl 347zl, a wygląda na 2000zl. Nie wiem czy AR coating Nie ma, bo coś się tak na niebiesko świeci szkiełko.
 


Podpisuję się ręcyma i nogyma! Mój trafił na czarną gumę (za dużo czerwonego w czerwonym), chociaż ta od SD jest imo też bardzo fajna.IMG_20220423_195646.thumb.jpg.b268e3d6dab7ef3704a26ce745339a78.jpg

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden pasek sylikonowy w kolekcji, który może będzie pasować, ale powiem szczerze, ze coraz bardziej przekonuje się do tego oczojebnego oryginalnego, bo z nim cały zegarek fajnie na lato wygląda.

 

20220423_202048.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Mam jeden pasek sylikonowy w kolekcji, który może będzie pasować, ale powiem szczerze, ze coraz bardziej przekonuje się do tego oczojebnego oryginalnego, bo z nim cały zegarek fajnie na lato wygląda.

 

20220423_202048.jpg

 

 

Wątpię. Jest beznadziejny. Nic nie gra z sobą. Słaby kolor słaby wykon. Szkoda czasu na niego 

Ślij do mnie dane na PW. Dam nawet pół ceny. 😃🤣😋😃🤣😃😋🤣😋😃😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Nie spodziewałem się, że ten zegarek aż taka jakość będzie prezentować. Na prawde klasa sprzęt, wyszedl 347zl, a wygląda na 2000zl. Nie wiem czy AR coating Nie ma, bo coś się tak na niebiesko świeci szkiełko.

 

20220423_165944.jpg

20220423_165907.jpg

20220423_165902.jpg

20220423_165806.jpg

20220423_170251.jpg

Superancki a jaki to kolor? Monitor przekłamuje. 

Pomarańcz czy czerwień czy jeszcze jakiś inny purpury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, Darek p said:

Superancki a jaki to kolor? Monitor przekłamuje. 

Pomarańcz czy czerwień czy jeszcze jakiś inny purpury?

 

Kolor tuńczyk, taki jakby pomarańczowy, no tuńczyk 😀 To jeden trzech kolorów, które dodali do tego modelu jakiś czas temu:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Nowa bransoletka chyba na plus? 

 

 

IMG_20220424_094614.jpg

 

IMG_20220424_094619.jpg

Bransoleta spoko ale Paweł zobacz jak nie dolega endlink chyba, że to poprawiłeś? 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Bransoleta spoko ale Paweł zobacz jak nie dolega endlink chyba, że to poprawiłeś? 

No trochę brakuje, ale wystarczy spojrzeć pod właściwym kątem ;). Takie problemy pozostawiam właścicielom Omeg i ich bransoletkom za 10-20 razy tyle. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.