Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Phylidę miałem może ze dwa razy na ręku, ale nie miałem uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Chorwat napisał(-a):

Phylidę miałem może ze dwa razy na ręku, ale nie miałem uwag.

Czemu tak rzadko używana? Jest jakiś szczególny powód - oczywiście jeśli to nie tajemnica. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, ICE napisał(-a):

Czemu tak rzadko używana? Jest jakiś szczególny powód - oczywiście jeśli to nie tajemnica. 

Myślę, że tajemnicą rzadkiego używania zegarków chińskich jest ich niska cena. Siłą rzeczy ma się ich tyle, że inaczej być nie może. ;) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chiński nurek z japońskim sercem ;) 

 

 

parnis nurek sm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi Parnis, trochę rlegant ;)

 

par-0.jpg

par-1.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Darek p napisał(-a):

Dziś drugi Parnis, trochę rlegant ;)

 

par-0.jpg

par-1.jpg

Teraz pomyśl o prawdziwym tourbillonie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Myślę, że tajemnicą rzadkiego używania zegarków chińskich jest ich niska cena. Siłą rzeczy ma się ich tyle, że inaczej być nie może. ;) 

 

 

Ja tam jestem "jednozegarkowcem" i u mnie zmiany na nadgarstku odbywają się bardzo rzadko, niezależnie od ilości posiadanych zegarków ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ICE napisał(-a):

Ja tam jestem "jednozegarkowcem" i u mnie zmiany na nadgarstku odbywają się bardzo rzadko, niezależnie od ilości posiadanych zegarków ;) 

Jednozegarkowiec posiadający ileś tam zegarków... Brzmi jak intrygująca zagadka ;). jedyne logiczne wytłumaczenie, to chyba "jednozegarkowość" rozumiana jako metoda noszenia jednego zegarka aż do przesytu a potem przesiadka na kolejny? Ja tam jestem rotacyjny, codzienne "nowość". Przyznaję, czasami noszę drugi na prawej, ten który dodaję poza kolejką. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

jedyne logiczne wytłumaczenie, to chyba "jednozegarkowość" rozumiana jako metoda noszenia jednego zegarka aż do przesytu a potem przesiadka na kolejny?

Dokładnie tak jak napisałeś, dlatego "jednozegarkowca" wziąłem w cudzysłów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ICE napisał(-a):

Dokładnie tak jak napisałeś, dlatego "jednozegarkowca" wziąłem w cudzysłów ;)

Jestem dumny z mojego analitycznego umysłu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam tego drugiego w wersji gold. :) 

 

Wiem, zazdraszczam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Darek p napisał(-a):

 

Wiem, zazdraszczam :)

 

Dziękuję, ale nie musisz. Wystarczy się nie zniechęcać i spróbować do skutku. W końcu kasę zwracają. Ja nawet dostałem dziś drobiazg z Ali, który szedł do mnie 3 i pół miesiąca. W międzyczasie dostałem bon zniżkowy 1/1,01 USD (hurra!), potem pełny zwrot (hurra razy 2). :) 

Podpowiem, że jest szansa go kupić za około 220 USD w dobrej promocji z kuponami zniżkowymi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten zegarek, bardzo mi się podoba. Po pierwszych 2 dniach zgubił tylko 2s! Teraz znowu trzeciego dnia jest 5s za szybki, co się dzieje haha.

 

Ten pasek jest swietny, jeden z najfajniejszych jakie na Ali kupiłem, 32zl wyszedl.

 

20220516_200500.jpg

20220516_200439.jpg

20220516_200632.jpg

20220516_200640.jpg

20220516_200426.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.05.2022 o 11:46, Rumcajs997 napisał(-a):

Kurde, chciałem spróbować tego Bormana, ale chyba odeślę. Świetny zegarek, ale moim zdaniem totalnie zepsuli tak fajna, czysta tarcze tymi ohydnymi napisami w białym kolorze. Żałuję, że nie wybrałem szarej tarczy, bo ona ma te napisy w czarnym kolorze, więc są dużo subtelniejsze. Szkoda, bo cena wyszła całkiem spoko - 730zl - i zegarek jest świetnie wykonany. Ten mechanizm 80h rezerwy wygląda obłędnie, ale patrzę na te białe napisy to mi się wymiotować chce.

 

20220516_113140.jpg

20220516_113147.jpg

20220516_113157.jpg

20220516_113217.jpg

Mi się podoba, jednak nie kupiłbym ze względu na nazwę - wygląda jak dedykowany dla potomków zbrodniarzy z NSDAP, co podkreślają napisy w jęz. niemieckim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 hours ago, Tom88 said:

Mi się podoba, jednak nie kupiłbym ze względu na nazwę - wygląda jak dedykowany dla potomków zbrodniarzy z NSDAP, co podkreślają napisy w jęz. niemieckim

 

Możesz zamknąć oczy i wyobrazić sobie, że chodzi o tego Bormana 😉 

 

https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tDP1TfIrrBIN2D0EkjKL8pNzFNILC4pys9LLC0BAH6eCZs&q=borman+astronaut&oq=borman+astr&aqs=chrome.1.0i355i512j46i512j69i57j0i22i30l6.2978j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Tom88 napisał(-a):

Mi się podoba, jednak nie kupiłbym ze względu na nazwę - wygląda jak dedykowany dla potomków zbrodniarzy z NSDAP, co podkreślają napisy w jęz. niemieckim

Borman to nie jest rzadkie nazwisko, co innego gdyby się nazywał Hitler albo chociażby Goebbels. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Borman to nie jest rzadkie nazwisko, co innego gdyby się nazywał Hitler albo chociażby Goebbels. 

Nie wiem skąd masz takie info. Wg danych z netu nazwisko Goebbels w Niemczech prawie 10x czestsze niż Borman. A w astronaute moznaby uwierzyc, gdyby nie niemieckojezyczne napisy. Mozemy tez wierzyc, ze zegarki Junkers są pochwala piecykow gazowych a nie dumy Luftwaffe.... Wielka szkoda, bo ten Borman piekny i nie mialbym prblemu gdyby nazywal sie Sea Gull, Shanghai, trzy krzaczki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tom88 napisał(-a):

Nie wiem skąd masz takie info. Wg danych z netu nazwisko Goebbels w Niemczech prawie 10x czestsze niż Borman. A w astronaute moznaby uwierzyc, gdyby nie niemieckojezyczne napisy. Mozemy tez wierzyc, ze zegarki Junkers są pochwala piecykow gazowych a nie dumy Luftwaffe.... Wielka szkoda, bo ten Borman piekny i nie mialbym prblemu gdyby nazywal sie Sea Gull, Shanghai, trzy krzaczki....

Przyznaję, że dane wziąłem z przeczuć a nie oficjalnych statystyk, ale gdybyś przeprowadził badania sondażowe, to jestem pewien że nazwisko Goebbels byłoby częściej kojarzone z III Rzeszą. A Borman? Np. kosmonauta, jak Kolega wyżej napisał. :) 

Co do niemieckich pilotów, to mam podobne odczucia jak Ty. Nie mam zamiaru kupować tych niemców, przez te wojenne skojarzenia. Z Niemiec jak kupię to Nomosa, bo wydaje się być w moim zasięgu i nie niesie wątpliwych konotacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla osoby  starszej po 50 roku życia skojarzenie jest natychmiastowe , borman= zbrodniarz niemiecki, sądzę ,że to zegarek dla klientów z Niemiec , czytając wcześniejsze posty uświadomiłem sobie , że nie mam żadnego pilota  właśnie ze względu na zaszłości historyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Przyznaję, że dane wziąłem z przeczuć a nie oficjalnych statystyk, ale gdybyś przeprowadził badania sondażowe, to jestem pewien że nazwisko Goebbels byłoby częściej kojarzone z III Rzeszą. A Borman? Np. kosmonauta, jak Kolega wyżej napisał. :) 

Co do niemieckich pilotów, to mam podobne odczucia jak Ty. Nie mam zamiaru kupować tych niemców, przez te wojenne skojarzenia. Z Niemiec jak kupię to Nomosa, bo wydaje się być w moim zasięgu i nie niesie wątpliwych konotacji. 

Najlepsze skojarzenia w programie Matura to bzdura z wizerunkiem Stalina😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bogdan57 napisał(-a):

dla osoby  starszej po 50 roku życia skojarzenie jest natychmiastowe , borman= zbrodniarz niemiecki, sądzę ,że to zegarek dla klientów z Niemiec , czytając wcześniejsze posty uświadomiłem sobie , że nie mam żadnego pilota  właśnie ze względu na zaszłości historyczne

No tak - ja też od Hugo Bossa noszę tylko slipy żeby ostentacyjnie i bez żenady móc usprawiedliwić puszczenie śmierdzącego bąka ;) :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.