Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bonthyc napisał(-a):

U mnie wpadł Benyar z tarczą tiffany blue, niebieskie gumowe nato oraz piłka do nogi. 😁

a poka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kolega z forum ma ten zegarek. Właśnie jego zdjęcia ostatecznie przekonały mnie do zakupu zegarka. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.pepper.pl/kupony/letnia-wyprzedaz-aliexpress-od-27-czerwca-kody-znizkowe-547525?itm_source=admanager&itm_medium=547525&itm_campaign=547525&itm_term=6054171557

 

Warto próbować rozne kody, niektore wchodza. Pro tip - cena w $ jest o 3-4% niższa niż cena w PLN. Warto zmienić w opcjach konta Ali walutę na $ i placic jakas karta walutowa jak np. Revolut, czy Monzo/Starling jeśli masz karte w UK.

 

https://a.aliexpress.com/_u9NLoi - ten czarny No Logo wyszedl 340zl.
https://a.aliexpress.com/_vN5tQI - ten wyszedl 446zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elo, coś już nakupiliście na Alii na tych ich wyprzedażach ???  
Ja też się skusiłem na Tiffaniego i Berniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Miszkolc napisał(-a):
11 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):
Elo, coś już nakupiliście na Alii na tych ich wyprzedażach ??? emoji4.png 

Ja też się skusiłem na Tiffaniego i Berniego.

Które to? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Bonthyc napisał(-a):

 

wiadomo z czego wykonana jest koperta?

W przypadku bransolety jest "stal"

Dla koperty jest napisane "stop"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
wiadomo z czego wykonana jest koperta?
W przypadku bransolety jest "stal"
Dla koperty jest napisane "stop"
Szkło jest mineralne.
 
Też to zauważyłem, natomiast na kopercie jest SS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bonthyc napisał(-a):

Jeden kolega z forum ma ten zegarek. Właśnie jego zdjęcia ostatecznie przekonały mnie do zakupu zegarka. 😀

:D

IMG_20220414_163255.thumb.jpg.3376c50578762a79295b75409260fe71.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, jakubos napisał(-a):

 

wiadomo z czego wykonana jest koperta?

W przypadku bransolety jest "stal"

Dla koperty jest napisane "stop"

 

Raczej nie jest to stal 316L. Na youtubie też mówią, że to chromowany stop (ale nie znalazłem informacji czego z czym).

10 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

:D

 

I jak się sprawuje po tych kilku miesiącach? :) Najbardziej miałem obawy o mechanizm ST6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bonthyc napisał(-a):

Raczej nie jest to stal 316L. Na youtubie też mówią, że to chromowany stop (ale nie znalazłem informacji czego z czym).

I jak się sprawuje po tych kilku miesiącach? :) Najbardziej miałem obawy o mechanizm ST6.

Tak szczerze to przy tylu zegarkach już dawno nie nosiłem.

Zaraz po zakupie kilka dni spędził na ręce i nie miałem żadnych zarzutów.

Wszystko ładnie spasowane i dopracowane.

Koperta to tak jak piszesz raczej chromowany stop.

Mechanizm dokładny, robi +3 sek. doba.

Jak się trafi dobry mechanizm to będzie chodził ale w innym zegarku już dwa kupowałem mechanizmy ST6 i z każdym coś nie tak -_- 

Bardzo ciężki do serwisowania jest, przynajmniej ja tak to odbieram po rozłożeniu dwóch takich mechanizmów :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Jak się trafi dobry mechanizm to będzie chodził ale w innym zegarku już dwa kupowałem mechanizmy ST6 i z każdym coś nie tak -_- 

Bardzo ciężki do serwisowania jest, przynajmniej ja tak to odbieram po rozłożeniu dwóch takich mechanizmów :D

Zobaczymy w takim razie co mi się trafi. Również nie będzie to zegarek noszony codziennie, może więc  trochę pochodzi. W każdym razie powiadasz, że w przypadku awarii tego werka nie ma co iść do zegarmistrza tylko lepiej zamówić zapasowy? To mnie trochę zmartwiłeś. :( Nic to... jak mi się spodoba ten tiffany blue to najwyżej dopłacę do Pagani Design na NH35. ;)

PS.

Biję się sam ze sobą żeby nie kupić sobie jeszcze czegoś takiego:

https://pl.aliexpress.com/item/1005003778327332.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.6b2a2e0e4wpigm&aff_fcid=219d0284656c46eabb55ecd8a00efc3e-1656405155721-02929-_DFZRbDV&tt=CPS_NORMAL&aff_fsk=_DFZRbDV&aff_platform=portals-tool&sk=_DFZRbDV&aff_trace_key=219d0284656c46eabb55ecd8a00efc3e-1656405155721-02929-_DFZRbDV&terminal_id=ac71c6be86074bfb993293caaa1bc81f&afSmartRedirect=y

Już widzę minę mojej żony jak sprawdzam godzinę podczas wspólnego wypadu do znajomych.:rolleyes:

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pokażę coś z jarmarcznej półki cenowej.

Xinew kupiony z ciekawości za 19zł na Aliexpress. Koperta z alu, mechanizm wielkości małego paznokcia... O dziwo działa już drugi miesiąc a "lumin" świeci dość długo.

 

IMG_20220628_102606.jpg

IMG_20220628_103808.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Bonthyc napisał(-a):

Zobaczymy w takim razie co mi się trafi. Również nie będzie to zegarek noszony codziennie, może więc  trochę pochodzi. W każdym razie powiadasz, że w przypadku awarii tego werka nie ma co iść do zegarmistrza tylko lepiej zamówić zapasowy? To mnie trochę zmartwiłeś. :( Nic to... jak mi się spodoba ten tiffany blue to najwyżej dopłacę do Pagani Design na NH35. ;)

...

Jak jest opcja to lepiej dopłacić do NH35, znacząco mniej awaryjny.

No ale cena z czegoś wynika :)

Chociaż nie martwiłbym się na zapas bo potrafią też ładnie cykać ale ostrożnie trzeba z pracą koronki uważać i.t.d.

Zegarmistrz powinien sobie poradzić z serwisem ale wydaje mi się że za bardzo chinoli nie chcą robić ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten fajny ,mógłbym się z nim męczyć
Właśnie poleciał na bezpłatne ogłoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rumcajs997 napisał(-a):

https://a.aliexpress.com/_vKEoSk

 

Z kodem 6SUMMER4 i płatności Blik wyjdzie 155zl. Pozytywne recenzje ludzie piszą. W środku chyba Mingzou 2813 czy coś takiego.

Brałem u nich dwa tiktaki, jeden na nh35a, a drugi na 2813 bodajże i jakość bardzo dobra. Bransy miały mikroregulację. Jedyny minus w tej cenie to mineralne szkiełko, ale coś za coś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.