Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, lukiboss napisał(-a):

OysoSqc.png

Jakie ma krawędzie? Chodzi mi o kopertę i bransoletę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Jakie ma krawędzie? Chodzi mi o kopertę i bransoletę. 

Nie wiem co Cię konkretnie interesuje, ale tak to wygląda:

wl8YEMe.jpg

yCsw1PH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, lukiboss napisał(-a):

Nie wiem co Cię konkretnie interesuje, ale tak to wygląda:

wl8YEMe.jpg

yCsw1PH.jpg

Chodzi mi o to czy są ostre? Kiedyś miałem Cadisena RO i był jak "brzytwa". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Chodzi mi o to czy są ostre? Kiedyś miałem Cadisena RO i był jak "brzytwa". 

A no to może nie są jak brzytwa, ale są ostre, to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukiboss napisał(-a):

A no to może nie są jak brzytwa, ale są ostre, to prawda.

No właśnie to jest trochę problem. Pozostaje kupić AP. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Chodzi mi o to czy są ostre? Kiedyś miałem Cadisena RO i był jak "brzytwa". 

To jest chyba ta sama koperta co w Cadisenie, więc pewnie jest "ostro"...

Kusi mnie ten Cadisen w wersji mniej podobnej do RO (bez "śrubek" na bezelu), ale prawda to, że z uwagi na zintegrowaną bransoletę rzeczywisty lug to lug w tym zegarku to dobrze ponad 55 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marcinboro napisał(-a):

To jest chyba ta sama koperta co w Cadisenie, więc pewnie jest "ostro"...

Kusi mnie ten Cadisen w wersji mniej podobnej do RO (bez "śrubek" na bezelu), ale prawda to, że z uwagi na zintegrowaną bransoletę rzeczywisty lug to lug w tym zegarku to dobrze ponad 55 mm?

Duży kajdan na wielką łapę. I twardą, bo tak to będzie skrobać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Duży kajdan na wielką łapę. I twardą, bo tak to będzie skrobać. 

dzięki za informację. Szkoda, bo akurat ten zegarek nie wygląda jak typowy hommage AP, ale jest za duży niestety dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marcinboro napisał(-a):

dzięki za informację. Szkoda, bo akurat ten zegarek nie wygląda jak typowy hommage AP, ale jest za duży niestety dla mnie.

18 cm nadgarstek i twarda skóra, to minimum. Ja niestety spełniałem tylko jeden warunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Piotr84 napisał(-a):

Czekając na pierwszy chiński automat od Pagani

 

Pagani 1.jpg

Co zamówiłeś? 

A tu braciszek - automat. :) 

 

 

IMG_20220406_085111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dałem d*py, aż muszę się wam wyżalić. Nie kupowałem nic na Ali przez pare miesiecy. Teraz wchodzę i widzę, że została 1h do końca Sale. Patrzę na zegarek, na który choruje od roku:
https://a.aliexpress.com/_Ew8IMdj

 

Wychodzi z kuponami 727zl. Ale myślę sobie jak jeszcze zastosuje trick z zakupem karta walutowa, to wyjdzie mnie jeszcze ze 4-5% taniej. Zapłaciłem karta Monzo (walutowa z UK), a tu d*pa, cena wyszla jeszcze 1% wyzsza za przewalutowanie z £ na PLN.

 

Nie mogłem wyknimic o co chodzi, aż w końcu się kapnalem. Zapomniałem zmienić cene w opcjach Ali na $, wtedy właśnie cena jest ze 4-5% niższa i zegarek wyszedl by mnie 688zl, a nie 737zl. Aż mnie cebula piecze i muszę sobie melisy zaparzyć tak mnie to dotknęło do samej duszy.

 

Tak więc pamiętajcie, ZAWSZE przed zakupem zmieńcie cene w opcjach Ali na $ I płaćcie karta walutowa jak np. Revolut. Wtedy omijacie złodziejskie 5% przewalutowania ma PLN od Ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tym razem płaciłem przez blika dla wygody i przy kilku zakupach trochę pewnie więcej zapłaciłem ale co tam, nie chciało mi się zmienia walut i zasilać kartę Revoult do zakupu.

A poza tym w weekend kursy Revoult podnosi dla bezpieczeństwa różnicy na giełdzie. 

A więc pewnie i tak wyszłoby trochę taniej ale j***ć biedę 😈

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Ja tym razem płaciłem przez blika dla wygody i przy kilku zakupach trochę pewnie więcej zapłaciłem ale co tam, nie chciało mi się zmienia walut i zasilać kartę Revoult do zakupu.

A poza tym w weekend kursy Revoult podnosi dla bezpieczeństwa różnicy na giełdzie. 

A więc pewnie i tak wyszłoby trochę taniej ale j***ć biedę 😈

 

Co fajnego wziąłeś i tanio może i ja bym spróbował jakiegoś chińczyka. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Ale dałem d*py, aż muszę się wam wyżalić. Nie kupowałem nic na Ali przez pare miesiecy. Teraz wchodzę i widzę, że została 1h do końca Sale. Patrzę na zegarek, na który choruje od roku:
https://a.aliexpress.com/_Ew8IMdj

 

Wychodzi z kuponami 727zl. Ale myślę sobie jak jeszcze zastosuje trick z zakupem karta walutowa, to wyjdzie mnie jeszcze ze 4-5% taniej. Zapłaciłem karta Monzo (walutowa z UK), a tu d*pa, cena wyszla jeszcze 1% wyzsza za przewalutowanie z £ na PLN.

 

Nie mogłem wyknimic o co chodzi, aż w końcu się kapnalem. Zapomniałem zmienić cene w opcjach Ali na $, wtedy właśnie cena jest ze 4-5% niższa i zegarek wyszedl by mnie 688zl, a nie 737zl. Aż mnie cebula piecze i muszę sobie melisy zaparzyć tak mnie to dotknęło do samej duszy.

 

Tak więc pamiętajcie, ZAWSZE przed zakupem zmieńcie cene w opcjach Ali na $ I płaćcie karta walutowa jak np. Revolut. Wtedy omijacie złodziejskie 5% przewalutowania ma PLN od Ali.

Nie chciałbym Cię dołować, ale zapłaciłeś bez VAT-u a więc odkładaj pieniążki na dopłatę przy odbiorze. Pół biedy jak Chińczyk "zryczałtuje" inaczej agencja celna na dodatek. 

22 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Ja tym razem płaciłem przez blika dla wygody i przy kilku zakupach trochę pewnie więcej zapłaciłem ale co tam, nie chciało mi się zmienia walut i zasilać kartę Revoult do zakupu.

A poza tym w weekend kursy Revoult podnosi dla bezpieczeństwa różnicy na giełdzie. 

A więc pewnie i tak wyszłoby trochę taniej ale j***ć biedę 😈

 

Blik to zwykle kurs o 15-20 groszy gorszy w stosunku do dolara. Ale, sam jednego tak kupiłem (świadomie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.