Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Po 5-ciu dniach mój nowy automat od Pagani chodzi do przodu równiutko 2 sekundy do przodu co dziennie. Powoduje to banana na twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem w końcu zegarek z brązu i nie miałem też jeszcze Turtle w kolekcji, więc ten mi załatwi 2 w 1. Przy odrobinie szczęścia dostanę go w piątek.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/San-Martin-Solid-Bronze-Turtle-44mm-Seiko-NH35-Automatic-Sapphire-Crystal-/225249820989?nma=true&si=hBwHVjzyLW1n%2FoHhvi9CWuuOm5g%3D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

Kurde, tą Phylide NTTD próbowałem zgarnąć na aukcji parę dni temu z PT5000 i jakiś typ mnie przelicytował w ostatniej sekundzie. Poszla chyba za 100 funa jesli mnie pamięć nie myli w sklepowym stanie.

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Chcialem w końcu zegarek z brązu i nie miałem też jeszcze Turtle w kolekcji, więc ten mi załatwi 2 w 1. Przy odrobinie szczęścia dostanę go w piątek.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/San-Martin-Solid-Bronze-Turtle-44mm-Seiko-NH35-Automatic-Sapphire-Crystal-/225249820989?nma=true&si=hBwHVjzyLW1n%2FoHhvi9CWuuOm5g%3D&orig_cvip=true&nordt=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

Kurde, tą Phylide NTTD próbowałem zgarnąć na aukcji parę dni temu z PT5000 i jakiś typ mnie przelicytował w ostatniej sekundzie. Poszla chyba za 100 funa jesli mnie pamięć nie myli w sklepowym stanie.

Dobra cena mam zielonego. Czy Ty nie mieszkasz w Polsce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Paulus57 said:

Dobra cena mam zielonego. Czy Ty nie mieszkasz w Polsce? 

 

Jestem czasem tu, czasem tam :) Właśnie zielony z brązem wygląda najlepiej moim zdaniem, ale niebieski też fajny. Szkoda tylko, że ta wersja ma białe napisy, później widzę zmienili na złote, które lepiej się prezentują. Ale cena fajna, to się skusiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Jestem czasem tu, czasem tam :) Właśnie zielony z brązem wygląda najlepiej moim zdaniem, ale niebieski też fajny. Szkoda tylko, że ta wersja ma białe napisy, później widzę zmienili na złote, które lepiej się prezentują. Ale cena fajna, to się skusiłem.

Nie będziesz żałował, to wyjątkowo udany model. Sam z chęcią bym wziął komplet. Zapytałem o miejsce zamieszkania, bo było info, że do PL nie wysyłają.

 

 

IMG_20210624_090029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brąz z zielonym rewelacja. Mam nadzieje, ze niebieski też podejdzie. Widziałem gdzie foty Cronosa brąz z niebieskim i tez rewelacja wyglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Brąz z zielonym rewelacja. Mam nadzieje, ze niebieski też podejdzie. Widziałem gdzie foty Cronosa brąz z niebieskim i tez rewelacja wyglądał.

Wg mnie także czarna tarcza gra i niebieska i zielona. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, alpaczino napisał(-a):

emoji848.png Jakie są Twoje wrażenia, bo jestem o krok od kliknięcia go. emoji6.png

Bierz, nie będziesz żałował ;)

Bardzo solidnie wykonany ale to już wiedziałem wcześniej bo miałem z marką do czynienia.

Wszystko ładnie centruje, nie dostrzegam żadnych niedoróbek, nawet bezel pracuje idealnie (120 klików) z lekkim oporem bez jakichkolwiek luzów.

Koperta dobrze wykończona i obrobiona.

Jeśli miałbym czegoś się czepiać to bransa mogłaby być zwężana, i brak mikroregulacji w zapince.

No ale są też dwa półogniwa a więc z dopasowaniem nie powinno być problemu.

Krawędzie bransy co prawda nie są to żyletki ale można to obrobić lepiej.

No i kwestia mechanizmu, ja świadomie wziąłem tańszy na Miyocie 8215 - brak stop sekundy ale mi to nie jest potrzebne, dokręcenie jest.

Można brać na PT5000 ale to już ponad 900 zł. - jak tam wolisz :)

 

A i nie bierz z chińskim werkiem (w innych wersjach) bo tez takie oferty są, nie jest to zły mechanizm ale w zegarku za ponad 500/600 zł. to się nie pyli ;)

 

No i o zapinaniu na piankę też pomyśleli ;) 

 

IMG_20221124_101016.jpg

IMG_20221124_101039.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.