Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Ma lub miał Ktoś z Was Lige w automacie?

Zastanawia mnie jakość, dość pozytywne opinie mimo braku szkła szafirowego ale podobno jest wpuszczone poniżej bezela a wkładka jego jest ceramiczna 🤔 

Werk z 28800 i takie tam ...

 

Screenshot_2023-01-12-10-04-34-541_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-06-56-206_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-07-08-842_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-07-15-384_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Tomek napisz na CW chyba Krzysiek (Fazi) kiedyś brał ale to pewnie dawno więc nie wiem jak z jakością. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Tomek napisz na CW chyba Krzysiek (Fazi) kiedyś brał ale to pewnie dawno więc nie wiem jak z jakością. 

Tak wiem, tylko jak pamiętam Krzysiek ma tego zwyklaka na bakterie i z tego pierwszych rzutu to tam nic ciekawego się nie działo 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Ma lub miał Ktoś z Was Lige w automacie?

Zastanawia mnie jakość, dość pozytywne opinie mimo braku szkła szafirowego ale podobno jest wpuszczone poniżej bezela a wkładka jego jest ceramiczna 🤔 

Werk z 28800 i takie tam ...

 

Screenshot_2023-01-12-10-04-34-541_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-06-56-206_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-07-08-842_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-07-15-384_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Mam Starkinga na chyba tym samym mechanizmie. Na początku działał idealnie 0s/24h, potem przestała działać szybka zmiana daty, ale poza tym OK. Mam go prawie 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lige Desing chyba próbuje wejść na wyższy poziom z tanich kwarców na automaty. Mi ten automat często wyskakuje w polecanych. Mam mieszane odczucia jednak te 28800 wahnięć kusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła cena za tego dziada. Ciekaw jestem jak jakość. Można kod WinterC5 wrzucić, cena spada o 5$.

 

US $74.78  52%OFF | Tandorio Men Watches 41mm Diver Retro Luxury Sapphire NH35 Automatic Mechanical Vintage Watch 20Bar Luminous Orange SKX 120Click
https://a.aliexpress.com/_ExXN9rJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mi się w tym zegarku podoba. Wrzuciłem go na listę i tak mi się nie podoba, ale mi się podoba. Był teraz za poniżej 300zl, ma szafir, ma NH35, niezły chyba jest.

 

 

Screenshot_20230113_203848_AliExpress.jpg

Screenshot_20230113_203844_AliExpress.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na Cadisena, to za 215zł około wyjdzie. Zmieniamy cene na $, płacimy Revolutem (czy inną kartą walutową) i wpisujemy kod JANUP3. Szafir, Seiko NH35, czego chcieć więcej.

 

https://www.aliexpress.com/item/4000177234229.html?gatewayAdapt=4itemAdapt

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

... a taki ...

IMG_20230118_121505.jpg

IMG_20230118_124723.jpg

IMG_20230118_124739.jpg

IMG_20230118_124809.jpg

Jest super,oraz fajny ten bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Chłopaki,

Miał ktoś z Was doczynienia z czymś takim?

787,02 zł 30%OFF | Hruodland F018 klasyczna automatyczna sukienka zegarki męskie sphire Galss Seagull ST17 mechaniczny zegarek ze stali nierdzewnej dla mężczyzn
https://a.aliexpress.com/_EIYHNgz

Tego zielonego bym łyknął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Hej Chłopaki,

Miał ktoś z Was doczynienia z czymś takim?

787,02 zł 30%OFF | Hruodland F018 klasyczna automatyczna sukienka zegarki męskie sphire Galss Seagull ST17 mechaniczny zegarek ze stali nierdzewnej dla mężczyzn
https://a.aliexpress.com/_EIYHNgz

Tego zielonego bym łyknął...

Tu masz filmik. 

 

 

Ja mam innego Hruodlanda i jakość bez zarzutów (ponad 4 lata). Śmiało możesz brać.

 

 

IMG_20201125_143220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no piekny ten zegarek jest. Fotki nie pokazują jak fajnie ta tarcza wygląda (polecam ten filmik co wrzucałem wcześniej). Ale niestety mój ma QC problem. Nie powiem, te fotki trochę wyolbrzymiają, ale jednak problem jest. Jeden to jakas rysa na minutowej wskazówce, a drugi to jakiś kawałek czegoś przyczepiony do godzinowej sub-tarczy. Wyszedł mnie 65$ i teraz nie wiem co robić. Mam niby 15 dni na zwrot, ale pościągałem wszystkie folie już, bo wczesniej tego nie widziałem. Ewentualnie mogę spróbować parcial-return, zeby dostać część kasy i go otworzyć, żeby to przeczyścić. Sam nie wiem kurde...

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

EDIT:

QC Problem:

 

 

issue1a.jpg

issue2.jpg

issue3a.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2023 o 18:10, Rumcajs997 napisał(-a):

Kurde, no piekny ten zegarek jest. Fotki nie pokazują jak fajnie ta tarcza wygląda (polecam ten filmik co wrzucałem wcześniej). Ale niestety mój ma QC problem. Nie powiem, te fotki trochę wyolbrzymiają, ale jednak problem jest. Jeden to jakas rysa na minutowej wskazówce, a drugi to jakiś kawałek czegoś przyczepiony do godzinowej sub-tarczy. Wyszedł mnie 65$ i teraz nie wiem co robić. Mam niby 15 dni na zwrot, ale pościągałem wszystkie folie już, bo wczesniej tego nie widziałem. Ewentualnie mogę spróbować parcial-return, zeby dostać część kasy i go otworzyć, żeby to przeczyścić. Sam nie wiem kurde...

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

EDIT:

QC Problem:

 

 

issue1a.jpg

issue2.jpg

issue3a.jpg

To mogą być paproszki lumy od silnego wstrząsu lub upadku.W innym zegarku tak miałem ale wyczyściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient f69 ma parametry dla Seiko 6r przynajmniej jeśli chodzi o widełki dokładności. Pod względem efektywności naciągu to każdy orient jest lepszy od seikowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i ten san martin z linki ładny, ale, ludzie, 1000 zeta za chińskiego nołnejma? to już bym wolał sobie koszernego orienta kupić.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak "oszolom". Jest to lekka przesada cenowa jak dla mnie. Zastanawia mnie też kwestia wyboru bo przy takim budżecie można już sobie pozwolić na coś markowego. Chociaż z drugiej strony ceny zegarków ostatnio lekko powariowały. Tylko mówię to jako osoba ze skromnym budżetem przeznaczonym na zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.