Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja dziś kupiłem takiego w stylu Dana Henry'ego a właściwie homarka retro zegarka (rym okolicznościowy). ;) 

Miałem go na liście, ale nie planowałem kupić. Początkowo kosztował 122,99, potem cena utknęła na 98 aż tu patrzę w jednym sklepie na Ali promocja - niecałe 69 USD wyszedł ze zniżkami. 

 

 

s-l500.jpg

Superancki też go mam na liscie 🙂

czekam na koniec marca bo ponoć ma być tanio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Darek p napisał(-a):

Superancki też go mam na liscie 🙂

czekam na koniec marca bo ponoć ma być tanio...

Już jest tanio. Korzystaj. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005005246134455.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.15.54531c24tTR8BC&gatewayAdapt=glo2pol 

 

Niedawno był za 123, teraz niecałe 69 USD, to chyba nie liczysz na jeszcze niższą cenę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, oszolom napisał(-a):

na gumie trochę lepiej. odnośnie do lumy - nędza. leżał pod lampką ze 2 godziny, poświecił może tyle samo, ale chyba nawet mniej.

8768686957895955dfg65.jpg

Luma trzymała przez dwie godziny i Ty narzekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):
W dniu 20.03.2023 o 07:29, Paulus57 napisał(-a):
Popatrz na Tandorio, tu jest szansa na zmieszczenie się w tym budżecie. 
 
 
https://pl.aliexpress.com/item/1005004300380525.html?spm=a2g0o.cart.0.0.444e452cMCU5Oc&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol 

Pokaż więcej  

Super, dzięki. A myślisz ten z katedralnymi wskazówkami, brać sterylny, czy sygnowany?

Mam pilota tandorio - luftwaffe edition. Bardzo przyjemny, ogólnie nie przepadam za sterylnymi tarczami ale w tym wypadku "no logo" bardziej mi się podobał. Fajny zegarek, jedyne co mnie boli to uszy od strony paska ma strasznie ostre. Będę musiał czymś to wygłaskać bo "zjadły" brzegi w oryginalnym pasku.

 

IMG20221120092654.jpg.fe2ec95b728acdd6b20e3327d9eb362f.thumb.jpg.a574e8760cc254ee8245fda3ba68ec13.jpg.aaa783b11c7a5aba81c34048ecb4a266.jpg

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bonthyc napisał(-a):

Mam pilota tandorio - luftwaffe edition. Bardzo przyjemny, ogólnie nie przepadam za sterylnymi tarczami ale w tym wypadku "no logo" bardziej mi się podobał. Fajny zegarek, jedyne co mnie boli to uszy od strony paska ma strasznie ostre. Będę musiał czymś to wygłaskać bo "zjadły" brzegi w oryginalnym pasku.

 

IMG20221120092654.jpg.fe2ec95b728acdd6b20e3327d9eb362f.thumb.jpg.a574e8760cc254ee8245fda3ba68ec13.jpg.aaa783b11c7a5aba81c34048ecb4a266.jpg

Jakieś tam doświadczenie z tanimi zegarkami już mam i potwierdzam, że miarą jakości wykończenia są krawędzie. W słabych wszystko ostre, w średnich - tam gdzie napisałeś, w dobrych (np. Lobinni) wewnętrzne krawędzie nie drapią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Luma trzymała przez dwie godziny i Ty narzekasz?

przyzwyczaiłem się do Seiko Street Tuna ;) tam świeci jak latarka i to długo.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w stanie calkiem niezle ceny dostać w podczas tego sale:

 

Capture2.JPG

 

 

Łapcie trochę kodów:

 

3/25$ ANUP3
5/45$ AN5
9/75$ AN9
18/150$ AN18
25/210$ AN25
35/290$ AN35

 

 

Get $3 off on orders over $25 with code: ANUP3PRMSS
Get $3 off on orders over $25 with code: ANUP3PROMOS
Get $5 off on orders over $45 with code: AN5PRMSS
Get $5 off on orders over $45 with code: AN5PROMOS
Get $9 off on orders over $75 with code: AN9PRMSS
Get $9 off on orders over $75 with code: AN9PROMOS
Get $18 off on orders over $150 with code: AN18PRMSS
Get $18 off on orders over $150 with code: AN18PROMOSN
Get $25 off on orders over $210 with code: AN25PRMSS
Get $25 off on orders over $210 with code: AN25PROMOS
Get $35 off on orders over $290 with code: AN35PRMSS
Get $35 off on orders over $290 with code: AN35PROMOS

 

 

LowcyChinAN3 3/25$
LowcyChinAN5 5/45$
LowcyChinAN9 9/75$
LowcyChinAN18 18/150$
LowcyChinAN25 25/210$
LowcyChinAN35 35/290$

 

 

LETY5 5$/45$
LETY9 9$/75$
LETY18 18$/150$

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak ktoś tu wrzuca ta Phylide NTTD, to mi gula się huśta, bo miałem ja do wzięcia na PT5000 za 100£, a nie wzialem i teraz już od miesiecy się nie pokazuje. A ta tańsza ma gównianej Miyocie jest.


https://a.aliexpress.com/_EJrqE3H

 

Ten San Martin wygląda super, ale chyba z ch... spadli wstawiać tam Miyote 82xx, nigdy tego szajsu więcej nie wezmę. Rotor trupa by obudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Za każdym razem jak ktoś tu wrzuca ta Phylide NTTD, to mi gula się huśta, bo miałem ja do wzięcia na PT5000 za 100£, a nie wzialem i teraz już od miesiecy się nie pokazuje. A ta tańsza ma gównianej Miyocie jest.


https://a.aliexpress.com/_EJrqE3H

 

Ten San Martin wygląda super, ale chyba z ch... spadli wstawiać tam Miyote 82xx, nigdy tego szajsu więcej nie wezmę. Rotor trupa by obudził.

Chyba jednak trochę przesadzasz, mam też zegarki na Miyocie i nie mam takiego wrażenia że za głośno chodzi 😉 

A co do PT5000 to kolega wyżej ma na pewno inne zdanie bo już tam siedzi sellita zamiast PT z plasteliny 🤭 

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam PT5000, więc ciężko mi komentować, specyfikacja wygląda fajnie, ale to nowy temat więc narazie chyba nie ma wiadomości o tym, czy się psuje.

Ale z Miyota się nie zgadzam kategorycznie, mam dwa zegarki na tym mechanizmie i nigdy więcej. To słychać nawet podczas normalnego chodzenia, nie trzeba specjalnie machac ręką. SEIKO NH35 to jak mechanizm za kilka tysięcy $ przy Miyocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Nie mam PT5000, więc ciężko mi komentować, specyfikacja wygląda fajnie, ale to nowy temat więc narazie chyba nie ma wiadomości o tym, czy się psuje.

Ale z Miyota się nie zgadzam kategorycznie, mam dwa zegarki na tym mechanizmie i nigdy więcej. To słychać nawet podczas normalnego chodzenia, nie trzeba specjalnie machac ręką. SEIKO NH35 to jak mechanizm za kilka tysięcy $ przy Miyocie.

Ogólnie też bardziej wolę NH 35, ale akurat ten NTTD jaki mi się podobał, był tylko na Miyocie. Co do hałasu, to mnie to jakoś nie drażni. Głuchota potrafi mieć zalety... ;) 

 

 

197_IMG_20220403_091310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam PT5000, więc ciężko mi komentować, specyfikacja wygląda fajnie, ale to nowy temat więc narazie chyba nie ma wiadomości o tym, czy się psuje.
Ale z Miyota się nie zgadzam kategorycznie, mam dwa zegarki na tym mechanizmie i nigdy więcej. To słychać nawet podczas normalnego chodzenia, nie trzeba specjalnie machac ręką. SEIKO NH35 to jak mechanizm za kilka tysięcy $ przy Miyocie.
@tomaliusz Tam w środku jest ETA.
@Rumcajs997 No to masz problem z Phylidą NTTD, bo tylko albo Miyota albo PT5000. W temacie tego drugiego moje doświadczenia mogą ustrzec Cię przed błędem (było w tym wątku wcześniej), ale jak zawsze, to do Ciebie należy decyzja, no bo możesz zrobić ze swoimi pieniędzmi co chcesz.
Ja już z pewnością drugi raz PT5000 nie kupię.

Mam nadzieję, że pomagam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten PT5000 coś chyba im nie wyszedl, a szkoda bo specyfikacje miał bardzo obiecująca. Najwyżej Phylida wypadnie z listy, ale zegarek ładny muszę przyznać.

 

Takie coś ostatnio mi się pojawiło, co prawda nie chinczyk z Ali, ale wcale wiele nie jest droższy. Wygląda moim zdaniem petarda, szkoda tylko że to jakieś śmieszne 36mm...

 

https://enoksenwatches.com/collections/duty-series/products/copy-of-enoksen-deco-e06-c-duty-edition-black-steel-36mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

No właśnie ten PT5000 coś chyba im nie wyszedl, a szkoda bo specyfikacje miał bardzo obiecująca. Najwyżej Phylida wypadnie z listy, ale zegarek ładny muszę przyznać.

 

Takie coś ostatnio mi się pojawiło, co prawda nie chinczyk z Ali, ale wcale wiele nie jest droższy. Wygląda moim zdaniem petarda, szkoda tylko że to jakieś śmieszne 36mm...

 

https://enoksenwatches.com/collections/duty-series/products/copy-of-enoksen-deco-e06-c-duty-edition-black-steel-36mm

Całkiem przyjemny zegareczek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shenzhen działa prężnie🙃

 

N72A2965.thumb.jpg.0e12509a21e1b499a45681bef97b568d.jpg

 

N72A2959.thumb.jpg.9f3ebbed1c94e3b2a9c091a8d7a414e5.jpg

 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, abir napisał(-a):

Shenzhen działa prężnie🙃

 

N72A2965.thumb.jpg.0e12509a21e1b499a45681bef97b568d.jpg

 

N72A2959.thumb.jpg.9f3ebbed1c94e3b2a9c091a8d7a414e5.jpg

 

Niezły odważnik. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Niezły odważnik. :) 

to prawda, dla równowagi warto założyć coś na drugi nadgarstek😅


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, abir napisał(-a):

to prawda, dla równowagi warto założyć coś na drugi nadgarstek😅

albo maczugę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

@tomaliusz emoji1314.png Tam w środku jest ETA. emoji41.png
@Rumcajs997 emoji1314.png No to masz problem z Phylidą NTTD, bo tylko albo Miyota albo PT5000. W temacie tego drugiego moje doświadczenia mogą ustrzec Cię przed błędem (było w tym wątku wcześniej), ale jak zawsze, to do Ciebie należy decyzja, no bo możesz zrobić ze swoimi pieniędzmi co chcesz.
Ja już z pewnością drugi raz PT5000 nie kupię.

Mam nadzieję, że pomagam.

Szczerze to przeoczyłem Twój post o PT5000. A czaiłem się na pilota Escapement Time... dostępny obecnie tylko na PT5000. Teraz dało mi to do myślenia.<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.