Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andree

Jesli sie ktos przypatrzy to st16=claro888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
Jesli sie ktos przypatrzy to st16=claro888

 

No jak?? To i CLARO888, ST16 i Miyota 8200 to prawie to samo?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
tak

 

 

oo to spoko ;)

 

A co sądzicie o takim modelu Sea_Gulla, strasznie mi się spodabał a i cena nie jest wygórowana.

 

Ja powiem że niezły, tylko trochę za duże indeksy, i wskazówki mógłby być troszkę zaostrzone na końcu :)

Ale w sumie to mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo..podpisuje się pod słowami Dariusza. ;)...Ładnie,ładnie

Bardzo ładny byłby,gdyby tak odrobinę popracować kombinerkami i palnikiem przy wskazówkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena nie jest wygórowana.

a co to znaczy?

 

daj na priva skąd konkretnie są te SG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też zwróciłem na niego uwagę, ale ja go znalazłem za 240 $, a w tych pieniądzach można kupić kilka ciekawych rosjan na mołni,

I tu zaczyna się problem czy Saa- Gull jest tego wart , na pewno jakość wykonania jest lepsza od rosyjskich a a dizajn moim zdaniem jeszcze trochę gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model wchodzący do sprzedaży.Cena wysoka ;-)

 

Sea-Gull diver bardzo fajny, jaką ma wodoszczelność?


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wreszcie jakiś ładny chińczyk. Cena wysoka, czyli...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Nie jedyny Jash.Tyle ze koledzy dali sobie luzik z wklejaniem fotek.Cena to około 300-400 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jedyny Jash.Tyle ze koledzy dali sobie luzik z wklejaniem fotek.Cena to około 300-400 dolców.

 

Fajny. Mogłaby być troszkę dłuższa wskazówka minutowa. Cena - porównywalna do innychh diverków z dolnej półki. Czyli wygląda OK - a reszta kwestią gustu.

 

Czemu nikt nie pokazywał takich zegarków wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-514-0-06851600-1331238277.jpg

post-514-0-48859900-1331238278.jpg

 

i zeby nie bylo - moj ci on:), te dziwne fragmenty mechanizmu w kolkach widac podobno bylo od strony tarczy...

a tak serio to nie wiem czy jest ten werk wart tych 150usd jakie firma ktora go wklada do swoich zegarkow krzyczy zan :rolleyes:

ale coz nie mnie oceniac - poprostu slysze czesto ze maja te zegarki swietna jakosc do ceny etc. a sorki ihmo to juz pomijam czy wzoruja sie na znanych manufakturach czy nie ale za taki werk to by zegarmistrza z pracy wylali, jak koledzy chca moge pokazac tarcze od spodu i bardzo ciekawy sposob mocowania indeksow:), poprostu ok - ja nie twierdze ze szwajcarskie sa najlepsze - uwielbiam seiko, lipa i pare innych marek ;) ale generalnie zdanie sobie wyrobilem jak ktos mnie poprosil o pomoc bo sie indeksy w tym cudzie odkleily etc. -= skonczylo sie na zakupie nowego zegarka a ten mam w cenach pogladowych, a material z ktorego zrobiono szklo stanowi zagrozenie dla zycia - pekl pod naciskiem palca i rozsypal sie na twarde ostre odlamki - nic tylko sie ciac.

To tyle jak ten zegarek dotarl do wlascieciela to i ladny byl (jego zdaniem ale to kwestia gustu), i smigal nawet niezle i pudelko fajne dali - z blachy:)

coz to tyle bo juz mnie trafia - ale to jest moj argument czemu nie lubie chinskich - przynajmniej tych tu reklamowanych


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.