Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Guest sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Recommended Posts

2 godziny temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Jak ktoś ma ochotę, to niezła cena jest teraz na tego Pagani, zamówiłem do UK, przy zmianie waluty na $ i wrzuceniu kodu JAN6, wyszło całkowicie 295zl. Wzialem niebieskiego, fajnie się prezentuje.

https://a.aliexpress.com/_EuW5gHD

Wygląda fajnie ten "Zenith". :)

Ciekawe jakie będą krawędzie koperty i bransy.

1 hour ago, Paulus57 said:

Wygląda fajnie ten "Zenith". :)

Ciekawe jakie będą krawędzie koperty i bransy.

Na jutub prezentuje się całkiem, całkiem. Chyba nawet AR coating ma!

Edit:

To chyba Tissot jest

https://www.google.com/search?q=tissot+prx+chronograph&oq=tissot+prx+chro&aqs=chrome.1.69i57j0i512l4j0i22i30l4.4767j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#scso=_FoG8Y6f_MISWgQa6zLnYCA_21:109.66666412353516

Edited by Rumcajs997

Godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Mnie się kojarzy z tym. 

zenith-Chronomaster-Revival-Liberty-2.jpg

Posiada ktoś może pilota Tandorio? ;) Szukam niedrogiego pilota do zestawu i totalnie nic nie mogę znaleźć. Trafiłem tylko na Vaera (kwarc, ale nie przeszkadza mi to w tym przypadku), który bardzo mi się podoba, ale doliczając wysyłkę, cło i vat, to się ten biznes robi średnio opłacalny.

Ewentualnie może ktoś ma coś podobnego do zaproponowania, tudzież w swojej kolekcji i podzieli się informacjami :D 

https://www.vaerwatches.com/collections/field-watch/products/s5-calendar-field-watch 

4 godziny temu, jezyk10 napisał(-a):

Posiada ktoś może pilota Tandorio? ;) Szukam niedrogiego pilota do zestawu i totalnie nic nie mogę znaleźć. Trafiłem tylko na Vaera (kwarc, ale nie przeszkadza mi to w tym przypadku), który bardzo mi się podoba, ale doliczając wysyłkę, cło i vat, to się ten biznes robi średnio opłacalny.

Ewentualnie może ktoś ma coś podobnego do zaproponowania, tudzież w swojej kolekcji i podzieli się informacjami :D 

https://www.vaerwatches.com/collections/field-watch/products/s5-calendar-field-watch 

Jeden z kolegow oferował mi fajnego Parnisa pilota, ja wystraszyłem się rozmiaru i czekam na brąza Tandorino z Ali.

No i zamówiłem nurka Addiestive wyszło 199 zł. Cena z oficjalnego sklepu około 270zł. Przeszedłem na poziom Platynowy na Ali cokolwiek to oznacza.

12 minut temu, Piotr84 napisał(-a):

No i zamówiłem nurka Addiestive wyszło 199 zł. Cena z oficjalnego sklepu około 270zł. Przeszedłem na poziom Platynowy na Ali cokolwiek to oznacza.

Bakteria?

Kurde ten SD jest w mojej ocenie lepiej wykonany niż SM z pierwszej serii homarowania Tuńczyka. SM poszedł w świat, a ten zostanie bez dwóch zdań.

0518B36A-8ABA-419A-88D4-8ABE3BAC6AC3.jpeg

12 minutes ago, Reborn said:

Kurde ten SD jest w mojej ocenie lepiej wykonany niż SM z pierwszej serii homarowania Tuńczyka. SM poszedł w świat, a ten zostanie bez dwóch zdań.

0518B36A-8ABA-419A-88D4-8ABE3BAC6AC3.jpeg

Mam pomarańcz i potwierdzam, ze jest fenomenalnie zrobiony, szczególnie że chyba 340zl mnie wyszedl, czy coś koło tego.

20220423_165944.jpg

20220423_165902.jpg

20220423_170251.jpg

20220423_165907.jpg

A ja powiem że Steeldive nie był zły ale SM go zjada w moim odczuciu w wykonaniu, jest idealny ☺️ 

To chyba jedna z nowszych wersji homarowania 😉 

No ale fakt 3x droższy od SD  😅

IMG_20221021_103700.jpg

Edited by tomaliusz

Jeden z moich ulubionych testerów właśnie dostał tego Pagani co wyżej wklejałem. Wygląda na prawde klasa moim zdaniem. Gdyby tylko ten bazarowy napis Pagani Design wywalili i zostawili tylko ten fajny znaczek...

https://youtu.be/qx74L9Xo6aw

Edited by Rumcajs997

Ma lub miał Ktoś z Was Lige w automacie?

Zastanawia mnie jakość, dość pozytywne opinie mimo braku szkła szafirowego ale podobno jest wpuszczone poniżej bezela a wkładka jego jest ceramiczna 🤔 

Werk z 28800 i takie tam ...

Screenshot_2023-01-12-10-04-34-541_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-06-56-206_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-07-08-842_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Screenshot_2023-01-12-10-07-15-384_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Edited by tomaliusz