Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kielas

Chronos24.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem zaprosić wszystkich Klubowiczów na nową stronę dedykowaną luksusowym zegarkom: chronos24.pl

Prócz opisu wybranych modeli i eventów z nimi związanych, znajdziecie na niej historie największych manufaktur.

 

Przygotowaliśmy także konkurs, w którym wygrać można pięknie ilustrowany album o najbardziej kultowych zegarkach świata.

 

Czekam na Wasze opinie :-)

 

Tomek


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Perrelet

Bardzo, przejrzyście, estetycznie....profesjonalnie. Znakomicie że skupiacie się na markach najbardziej luksusowych, będę u Was gościł. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna strona!!!

 

dobrze by bylo zebrać informację na temat durzej ilości marek i powiedziać kilka słów na temat każdej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze by bylo zebrać informację na temat durzej ilości marek i powiedziać kilka słów na temat każdej.

Taki jest cel.

Na wszystko jednak potrzeba czasu i wszystko w swoim czasie...:-)


CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może forumowicze pomogą. Każdy kto chce nich napisze kilka zdań na temat swojej ulubionej marki i w ten sposób będzie strona gotowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
może forumowicze pomogą. Każdy kto chce nich napisze kilka zdań na temat swojej ulubionej marki i w ten sposób będzie strona gotowa.

 

Każdy kto chce może napisać ciekawy artykuł lub historię dowolnie wybranej marki, a dobrym pretekstem do takowych działań jest konkurs...

 

http://chronos24.pl/konkursy/wygraj-album-cult-watches/

 

Spośród nadesłanych prac wybierzemy jedną, której autor otrzyma w nagrodę album o zegarkach ;). Co do rozwoju portalu i kolejnych opracowań, to na pewno te będą powstawać choć wszystko wymaga czasu. Dobrego i obszernego artykułu nie da się szybko napisać. Przysłowiowe pisanie na kolanie zdecydowanie odpada.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna strona. Teraz wiem czemu Patryk nie miał czasu na częste aktualizacje swojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje zaangażowanie w ten portal (póki co) nie było zbyt znaczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym coś zasugerować, to weryfikacja niektórych pojęć słownikowych (np. Co-Axial). W zależności do kogo kierowany jest vortal, to przeciętny (przeciętny, którego stać na takowe czasomierze) użytkownik niewiele zrozumie z takiej definicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły,czytałem z zainteresowaniem.

Życzę ekipie wytrwałości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Niezły,czytałem z zainteresowaniem.

Życzę ekipie wytrwałości .

 

Dziękuję w imieniu ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Mariusz w tym uczestniczy to wiadomo, że musi być dobrze. Będę zaglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem strona jest świetna. Jeżeli coś bym mógł zasugerować to fajne byłoby dodanie artykułów dotyczących danej marki do tej marki w tabeli PRODUCENCI. W takim przypadku klikając w powiedzmy "Officine Panerai" mamy odnośniki do wszystkich artykułów dotyczących tej manufaktury zamieszczonych na stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.