Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

kielas

Chronos24.pl

Recommended Posts

Witam,

Chciałem zaprosić wszystkich Klubowiczów na nową stronę dedykowaną luksusowym zegarkom: chronos24.pl

Prócz opisu wybranych modeli i eventów z nimi związanych, znajdziecie na niej historie największych manufaktur.

Przygotowaliśmy także konkurs, w którym wygrać można pięknie ilustrowany album o najbardziej kultowych zegarkach świata.

Czekam na Wasze opinie :-)

Tomek

CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

Guest Perrelet

Bardzo, przejrzyście, estetycznie....profesjonalnie. Znakomicie że skupiacie się na markach najbardziej luksusowych, będę u Was gościł. Pozdrawiam i powodzenia.

fajna strona!!!

dobrze by bylo zebrać informację na temat durzej ilości marek i powiedziać kilka słów na temat każdej.

dobrze by bylo zebrać informację na temat durzej ilości marek i powiedziać kilka słów na temat każdej.

Taki jest cel.

Na wszystko jednak potrzeba czasu i wszystko w swoim czasie...:-)

CH24.PL - polski portal o zegarkach luksusowych
Dołącz do CH24.PL na portalu Facebook!

może forumowicze pomogą. Każdy kto chce nich napisze kilka zdań na temat swojej ulubionej marki i w ten sposób będzie strona gotowa.

Guest McIntosh
może forumowicze pomogą. Każdy kto chce nich napisze kilka zdań na temat swojej ulubionej marki i w ten sposób będzie strona gotowa.

Każdy kto chce może napisać ciekawy artykuł lub historię dowolnie wybranej marki, a dobrym pretekstem do takowych działań jest konkurs...

http://chronos24.pl/konkursy/wygraj-album-cult-watches/

Spośród nadesłanych prac wybierzemy jedną, której autor otrzyma w nagrodę album o zegarkach ;). Co do rozwoju portalu i kolejnych opracowań, to na pewno te będą powstawać choć wszystko wymaga czasu. Dobrego i obszernego artykułu nie da się szybko napisać. Przysłowiowe pisanie na kolanie zdecydowanie odpada.

Pozdrawiam

Mariusz

Świetna strona. Teraz wiem czemu Patryk nie miał czasu na częste aktualizacje swojej strony ;)

Niestety moje zaangażowanie w ten portal (póki co) nie było zbyt znaczące.

Jeśli mógłbym coś zasugerować, to weryfikacja niektórych pojęć słownikowych (np. Co-Axial). W zależności do kogo kierowany jest vortal, to przeciętny (przeciętny, którego stać na takowe czasomierze) użytkownik niewiele zrozumie z takiej definicji.

Niezły,czytałem z zainteresowaniem.

Życzę ekipie wytrwałości .

Guest McIntosh
Niezły,czytałem z zainteresowaniem.

Życzę ekipie wytrwałości .

Dziękuję w imieniu ekipy ;)

Jeżeli Mariusz w tym uczestniczy to wiadomo, że musi być dobrze. Będę zaglądał.

Jak już pisałem strona jest świetna. Jeżeli coś bym mógł zasugerować to fajne byłoby dodanie artykułów dotyczących danej marki do tej marki w tabeli PRODUCENCI. W takim przypadku klikając w powiedzmy "Officine Panerai" mamy odnośniki do wszystkich artykułów dotyczących tej manufaktury zamieszczonych na stronie ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.