Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

ZAPOMNIANE WYDARZENIE ? :-/

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Polska pogrążona jest w żałobie po wczorajszej tragedii.

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,45834,raportSp...=1138547866.607

 

Szkoda, że do tego momentu temat ten pozostał na tym Forum nieobecny. Zamiast tego wypisuje się pierdoły jak to "Frank Miller" przenosi swoją produkcję na teren Azerbejdżanu. Szkoda, że obok logo KMZiZ nie pojawiła się czarna wstążka, a kolorystyka Forum nie została zmieniona na barwy czarno-białe. Szkoda.

 

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Mariuszu, nikt o tym nie pomyślał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Kajam się bo też mi to do łba nie przyszło....

Może lepiej późno niż wcale i Admina poprosić?

A może każdy to jakoś trawi sam i głupio takie "teatralne gesty" poniewczasie?

Sam nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

szkoda szkoda szkoda...............

to nie wypisuj tu swoich szkodów tylko pisz na priva do admina albo sam działaj(chyba masz większe prawa od co niektórych)

moderatorze

:? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedie byly i beda,to ze nie bedziemy pisac o rzeczach ktore nas interesuja juz niczego nie zmieni a kazdy w jakims stopniu przezyl ta katastrofe :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że żadne słowa tego nie oddadzą i niestety, choć bardzo byśmy chcieli , życia nikomu nie zwrócą ale

 

WSPÓŁCZUJĘ

 

postaram się pomóc chociaż materialnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tragedie byly i beda,to ze nie bedziemy pisac o rzeczach ktore nas interesuja juz niczego nie zmieni a kazdy w jakims stopniu przezyl ta katastrofe :cry:

 

Właśnie,

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
szkoda szkoda szkoda...............

to nie wypisuj tu swoich szkodów tylko pisz na priva do admina albo sam działaj(chyba masz większe prawa od co niektórych)

moderatorze

:? :(

 

Pomimo tego, że jestem moderatorem, nie posiadam uprawnień administratorskich pozwalających na takie modyfikacje Forum, o których wcześniej pisałem, to znaczy zmiany szaty graficznej czy dodanie chociażby takiej wstążki przy logo KMZiZ...

 

post-0-0-93903700-1330480815.jpg

 

Życzyłbym sobie trochę więcej troski ze strony Admina o Forum, które przecież sam powołał do życia. Mój blok tematyczny stanowią "Pojedynki" i nie trudno zauważyć jaki tam panuje porządek. Mam nadzieję, że nie wymagam zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie, że winę za to co się wydarzyło ponosi człowiek :cry:


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia straszna, to nie podlega żadnej dyskusji. Moim zdaniem należy pomagać w inny sposob niż umieszczanie czarnych wstążeczek na forum internetowym :? Niedawno zginął w wypadku samochodowym ktoś z mojej rodziny i czarno białe strony w niczym by mi nie pomogły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinnismy wyciagnac wnioski z takiej tragedi aby sie juz wiecej nie powtorzyla... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tragedia straszna, to nie podlega żadnej dyskusji. Moim zdaniem należy pomagać w inny sposob niż umieszczanie czarnych wstążeczek na forum internetowym :?

 

Czarną wstążkę traktuje się jako wyraz solidarności z ofiarami tragedii. Wyraziłem tylko swoją opinię, ale wobec braku zrozumienia dla tej idei zamykam temat :?. Dodam tylko, że na Forum audiofilskim nie trzeba było nikogo do tego przekonywać i czarna wstążka oraz barwy czarno-białe pojawiły się w chwilę po tym jak Pan Prezydent Kaczyński ogłosił żałobę narodową.

 

EOD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro z powodu tej tragedii, wstążeczka mi nie przeszkadza, ale nawet jeżeli nie została umieszczona na stronie, to ja nie widzę w tym niczego nietaktownego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wobec braku zrozumienia dla tej idei

 

Nie ma braku zrozumienia. Ale nie każdy z nas odczuwa tak silną potrzebę manifestacji swoich uczuć.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Życzyłbym sobie trochę więcej troski ze strony Admina o Forum, które przecież sam powołał do życia.

 

Admin niekoniecznie musi mieć zawsze czas i możliwości (dostęp do sieci) aby reagować na aktualne wydarzenia.

 

Przyznam bez bicia, że mi nie przyszło do glowy aby informacje o tej strasznej tragedii umieszczać na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję Adminowi za spełnienie mojej prośby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce zabrzmiec jak jakis znieczulony sk*****yn ale... wlasnie dzis minela zaloba narodowa - mam nadzieje ze admin w wolnym czasie przywroci zwyczajowy layout forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że żałobny layout jest wyjątkowo nieczytelny, te kartki pokazujace czy są nowe posty są nierozróżnialne,a z okna w którym piszemy posty zniknął imageshack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.