Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy panowie, ale ja mocno trzymam kciuki za Lyon ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zupa - popłynąłem. Ostatnio nie mam szczęścia do gry.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem za Lyonem choć obstawiałem Real ;)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, w przypadku zwycięstwa OL było sporo do ugrania, dlatego postawiłem na francuzów i liczyłem na farta. No nic, mam nadzieje, że Real trafi na Barcelone.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, mam nadzieje, że Real trafi na Barcelone.

 

Też mam taką nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee...

real z barcą mają i tak kilka razy el classico

 

Ja bym widział real-mu (mourinho-ferguson)

i kolejny pojedynek chelsea-barca

 

;)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie moge sie doczekac losowania, osobiscie wolalbym widzec te teoretycznie mocniejsze druzyny w dalszej fazie, ale pewnie tak nie bedzie.

Barca-Shakhtar

Manu-Inter - szlagier

Real-Tottenham

Chelsea-Schalke

 

Tak by bylo fajnie.

Edytowane przez m.kuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Real,jak nie z Mou to już z nikim się nie przełamią ;) Oby tylko Jose nie zabrał zabawek po sezonie i nie odszedł przez idiotycznego prezesa i przydupasa Valdano.Nie ma Real szczęścia do preziów,oj nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie Real,jak nie z Mou to już z nikim się nie przełamią ;) Oby tylko Jose nie zabrał zabawek po sezonie i nie odszedł przez idiotycznego prezesa i przydupasa Valdano.Nie ma Real szczęścia do preziów,oj nie ma...

 

To fakt, nie ma. Najwieksza bolaczka Realu jednak jest moim zdaniem Barca, Real jest na tyle dobra ekipa zeby wygrac z kazda europejska druzyna, ale niestety, jesli Barcelona jest w formie to nie ma sobie rownych. Nie chce byc nudny, ale ostatnie Gran Derbi i to co zagrala Barca to byl futbol innej klasy, ja rozumiem, ze Real mogl miec slaby dzien itd, ale na 5-0 wytlumaczenia nie ma.

A co do Jose, to jesli nie wygra albo La Ligi, albo CL to napewno pozegna Real, bez dwoch zdan, zreszta sam chce wrocic do PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po losowaniu, w sumie duzo sie nie pomylilem :)

 

INTER V SCHALKE

BARCELONA V SHAKHTAR

CHELSEA V MANCHESTER UNITED

REAL MADRID V TOTTENHAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po losowaniu, w sumie duzo sie nie pomylilem :)

 

INTER V SCHALKE

BARCELONA V SHAKHTAR

CHELSEA V MANCHESTER UNITED

REAL MADRID V TOTTENHAM

 

1

1

X

1

 

:)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później jest tak:

 

Inter/Schalke - Chelsea/Man Utd

Real/Tottenham - Barcelona/Szachtar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po emocjach w LM wracamy na nasze śmieci :

 

Dzisiaj (piątek)

17.45 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (Orange Sport)

20.00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze (Canal+Sport) (Orange Sport)

19 marca 2011 (sobota)

14.45 Polonia Warszawa - Widzew Łódź (Orange Sport)

17.00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (Orange Sport)

18.15 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Canal+Sport)

19.15 Cracovia - Korona Kielce (Orange Sport)

20 marca 2011 (niedziela)

14.45 GKS Bełchatów - Legia Warszawa (Canal+Sport)

17.15 Polonia Bytom - Wisła Kraków (Orange Sport)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako stały bywalec na stadionie przy ul.Kałuży mogę tylko zapewnić zainteresowanych że, ostatnie wyniki Cracovii nie wynikają z przypadku czy słabszej formy rywali.

 

do utrzymania droga długa, ale po takim początku serce rośnie... teraz czas na podtrzymanie formy na wyjazdach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się Jaga skończyła :) Dostają baty straszne, meczu w rundzie nie wygrali a i remis ze Śląskiem podarowali im sędziowie poprzez karnego.A Probierza jeszcze miesiąc czy dwa temu wszyscy uważali za cudotwórcę. Odszedł Grosik, z Frankiem Probierz się ściął, zaczęły się kwasy,presja o tytuł i takie są efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że Grosicki był motorem napędowym tej drużyny, ale i tak jak piszesz - presja na tytuł, Jaga poprostu spuchła, nie wytrzymała ciśnienia. Co do walki o pudło to napewno włączy się jeszcze Lech.

Dzisiaj dwa ostatnie spotkania tej kolejki i mam nadzieje, że Wisła wywiezie z Bytomia 3 punkty. Pamiętajmy, że Bytom to trudny teren, wielu faworytów traciło tam punkty.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, nie przesadzajcie. Widzieliście mecz Jagi z Lechem? Podejrzewam, że gdyby murawa była jak należy, wynik byłby dokładnie odwrotny. Bardziej przemawiała do mnie gra drużyny z Białegostoku. Straty Grosickiego bym nie przeceniał, był zresztą na jego miejsce przewidziany nowy napastnik, ale tuż przed początkiem rundy doznał poważnej kontuzji w czasie sparingu. Franek sam nic nie zdziała, plan na wiosnę był inny, trzeba to na nowo poukładać. Zobaczycie, że Jaga jeszcze coś pokaże ciekawego, bo ma naprawdę niezłe przebłyski. Trochę szczęścia i mogą namieszać.

 

Pozdrawiam,

dorian g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka Lechii ze Śląskiem zupełnie zasłużona, najgorsze, że oglądałem to osobiście. Trzeba przyznać jednak, że Wrocław jest równie piękny jak Gdańsk :) Losowanie PP podejrzane, oczywiście nigdy nie udowodnimy czy ustawione. Jest szansa na finał przy dobrym wyniku w Gdańsku, szykuje się ciekawy pojedynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w to że Jaga będzie miała mistrza i tak nie wierzyłem. Do tego trzeba mieć prawdziwe zaplecze, pieniądze i grać równo całe rozgrywki. Choć trzeba przyznać że okazja w tych rozgrywkach była wyjątkowa biorąc pod uwagę że wszystkie zespoły z tzw. "wielkiej trójki" zaliczają poważne wpadki. Uważam też że Jaga z Grosikiem też miała szanse na mistrza tylko teoretyczne. Jesienią zespół miał dobry układ gier (z Lechem, Wisłą u siebie) plus weszli w sezon z grubej rury po naprawdę dobrych meczach z Arisem (zwłaszcza mecz w Salonikach był wspaniały). Inni dopiero się rozpędzali a Jaga już była w pełni formy. Do tego kilka razy wygrali dość szczęśliwie na wyjeździe (z Górnikiem i Lechią). Dla mnie było oczywiste że wiosna będzie gorsza, brak Grosika, mecze na wyjazdach ( Jaga zawsze słabo sobie radziła na obcym terenie). Na to nałożyła się zmiana koncepcji gry na Grzelaka który uległ kontuzji, brak dobrych sparingów, brak możliwości gry na naturalnej trawie no i chyba faktycznie problemy z "psychą". Przed rundą wiosenną gdy mówiłem swoim kumplom w pracy, że pudło będzie ogromnym sukcesem to pokpiwali sobie ze mnie, teraz przyznają mi rację. Żadna satysfakcja :).

 

A mistrzem będzie oczywiście Wisła. Na pudle Legia i chyba Lech. Zamieszać może jeszcze Śląsk i Lechia, może jeszcze Jaga, jeśli "zaskoczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A mistrzem będzie oczywiście Wisła.

 

Z całym szacunkiem ale nie byłbym tego taki pewien. Forma Wisły wciąż jest jedną wielką niewiadomą.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciesze sie że Orest Lenczyk prowadzi Śląsk. To gość z jajami. Szkoda tylko że kadrowo mamy słabą ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciesze sie że Orest Lenczyk prowadzi Śląsk. To gość z jajami. Szkoda tylko że kadrowo mamy słabą ekipę.

 

 

dzięki temu Jaga w ogóle ma drugiego napastnika - Vuk Sotirovic :)

 

gdyby nie jaja Oresta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciesze sie że Orest Lenczyk prowadzi Śląsk. To gość z jajami. Szkoda tylko że kadrowo mamy słabą ekipę.

 

Obawiam się że matoły z zarządu nie przedłużą z nim umowy :) I wymyślą jakiegoś młodego gniewnego który rozwali ten zespół.A fakt faktem że gramy ponad stan więc tym większy szacun dla Oresta. Żeby jeszcze kasa była w klubie większa... Ale nie będzie długo bo Solorz ma generalnie w d*pie Śląsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcomartin: czy Śląsk ma szanse już od sierpnia grać na nowym stadionie? Jak u Was we Wrocławiu stan prac, bo nie miałem nawet czasu przejechać się i zobaczyć budowy ;)

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.