Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Lata siedemdziesiąte i początek osiemdziesiątych uż nie wrócą - zmieniło się wszystko chyba bezpowritnie.

Ale są inne porywające sporty, jak chodzby wyścigi Sikiratek, szachy sportowe, zawody w łowieniu podlodowym....

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata siedemdziesiąte i początek osiemdziesiątych uż nie wrócą - zmieniło się wszystko chyba bezpowritnie.

 

Nie - w dalszym ciągu wygrywa ta drużyna, która strzeli więcej bramek, a nie ta, która ma w składzie większe primabaleriny brylujące w większej liczbie reklam


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam nadal że taki zawodnik jak Obraniak to tej kadrze jest potrzebny jak woda. Nie stać kadry na rezygnowanie z takiego zawodnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że jest...tylko że to wymaga kontaktu ze strony trenera, meskiej rozmowy, a nie wysyłania posłańców jakichś Basłajów z całym szacunkiem,

Jesli Nawałka chce motywowąc zawodników przez pośredników, to ja już wysiadam...


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że wystosował do Ludovica zaproszenie na zgrupowanie, i Obraniak jednak odmówił. Jego małżonka jest w zaawansowanej ciąży, wobec tego mu się nie dziwię.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Boruca poniosło... Nie spodziewałem się takiej nonszalancji po jego grze. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem ten kiks. Zagranie na poziomie lekcji WF w szkole podstawowej. Nawet mnie się zrobiło wstyd. :(


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma ogladales ? :D

Ja oglądałem jak Mario Goetze odpowiedział na gwizdy pod swoim adresem ;). Najlepiej jak umiał, "z karola". Niezły mecz. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy tych przepłacanych gwiazdorków i pogadajmy o prawdziwej piłce - chodzi ktoś z Was na lokalne zespoły under III liga? Ja mam dzisiaj świetny dzień bo moje Karkonosze wygrały dziś wyjazdowy mecz w Ząbkowicach i po rundzie jesiennej liczą się w walce o awans do 3. ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma ogladales ? :D

 

A no oglądałem, biorąc pod uwagę absencje wszystkich piłkarzy wyjściowej linii defensywy, wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem ani nie smuci specjalnie. Najbardziej obawiam się podobnego scenariusza we wtorek ;( :( :( Będzie potrzebny cud.

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no oglądałem, biorąc pod uwagę absencje wszystkich piłkarzy wyjściowej linii defensywy, wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem ani nie smuci specjalnie. Najbardziej obawiam się podobnego scenariusza we wtorek ;( :( :( Będzie potrzebny cud.

 

Wysłane z mojego GT-I9100

Powiem Ci ze do około 60 minuty moim marzeniem był remis bo Bayern grał fatalnie.

A o wtorek bym sie nie martwił bo pewnie wygrają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kwadrans należał do Monachium, potem faktycznie gra się wyrównała i BVB rozwinęło skrzydła. Znakomitą zmianę dał Guardiola dla Goetze, ma facet nosa. Robben - lob klasyka. Jak patrzę na tego goscia, co przyszedł z Mainz i młodego Durma, to widzę pogrom przeprowadzony przez Napoli. Daleeeeko im do Subotica, Hummelsa jak i Schmelzera, kłania się brak silnej ławki w BVB, no ale bez kasiory cięzko o taki komfort jak mają drużyny z wypasionym budżetem. Sokratis równo i w miarę skutecznie gra, może Łukasz będzie gotowy na wtorek, musi być... Napoli koty w tym sezonie, nie ma to tamto - będzie walka na smierć i życie :D.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma - o jakim małym budżecie mówisz?? :) 27,5 Armeńczyk kosztował, 15 PEA także nie można powiedzieć, że budżet mały... Ponadto wrócił Sahin i doszedł solidny Sokratis... Nie można powiedzieć, że budżet mają mały... Nie na poziomie Bayernu i to jest wiadome od zawsze bo nikt takiego nie ma i mieć nie będzie. Wzmocnili się głównie w linii ofensywnej tutaj jest ból ;) a dodatkowo pech, że akurat obie kontuzje zbiegły się w czasie dwóch podstawowych środkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes swiadom, że włodarze BVB wydali w okienku circa 10mln więcej, niż dostali za Goetze? I to wszystko, Klopp dostał grosze w odniesieniu do realiów wilekiej, europejskiej piłki. Mają skromny budżet. Nikt tam z rękawa nie sypie milionami euro na zakupy, jak to jest w innych europejskich potęgach typu Monachium, City, Real, PSG itd. :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę doskonale:) Mimo wszystko dostał pieniądze za Goetze i ponadto 10mln... :) więc lekką ręką w jednym okienku wydał ponad 40mln... Czy nie można kupić było kogoś na ławkę jako uzupełnienie? :) Nie można bronić, że mają budźet mały bo nie mają i ławkę można wzmonić... Klub który w okienku wydaje ponad 40mln na zawodników nie jest ogórkowym klubem. Klopp miał niefarta, że 2 podstawowych obrońców środkowych ma kontuzję i tyle. Woli inwestować w młodych i dlatego taki Durm ( czy jak mu tam) znajduje się na ławcę. Na bank nie ma takiego komfortu jak Bayern co zaznaczyłem już wcześniej. Ale jest też dużo przed innymi klubami w Bundeslidze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos dobrej piłki :)

Wczoraj oglądałem jeden z lepszych meczów od bardzo dawna Liverpool vs Everton- świetne derby !

Szybkie zwroty akcji gole bardzo wysoki poziom kto widział ten wie:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogląda BVB ? Wygrywają niby 3:1ale no ku***, ile można setek zmarnować ????!!!

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert musi mieć co najmniej 3-4 sytuacji żeby ukłuć. Na razie miał tylko dwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko on, jakieś fatum hehehehe :)

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyniku 3-1 nie ma to większego znaczenia. Za dwie godziny nikt nie będzie tego pamiętał. Za to po reprezentacyjnych występach smród będzie się za nim ciągnął jeszcze długo. Ja szczerze mówiąc nie rozumiem jego fenomenu i, oczywiście moim zdaniem, strzela tak wiele bramek tylko dlatego, że gra w zespole takim jak BVB, czyli tzw. "futbol totalny" w ofensywie.Trzeba mu jednak oddać, że świetnie gra jako "dziesiątka" - umiejętność zastawienia się, przyjęcia i odegrania z obrońcą na plecach - gdyby grał w parze z Suarezem czy Cavanim to atak marzeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.