Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Szykują się nam przyjemne dla oka spotkania. Chyba postawie w dwumeczu Barca - Atletico na ekipe z Madrytu, napewno będzie dobry kurs :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Michał, będzie można szarpnąć grosza. Szkoda, że Robcio nie zagra w Madrycie, może coś by strzelili ale ważne jest, by tych bramek stracić jak najmniej na Bernabeu. Co do rewanżu - postawie jak w zeszłym roku na awans BVB :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Michał, będzie można szarpnąć grosza. Szkoda, że Robcio nie zagra w Madrycie, może coś by strzelili ale ważne jest, by tych bramek stracić jak najmniej na Bernabeu. Co do rewanżu - postawie jak w zeszłym roku na awans BVB :D

wydaje się ,że w tym roku Real jednak jest poza zasięgiem BVB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie odwrotnie. BVB ostatnio nie błyszczy.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po meczu na Bernabeu, Lewandowski będzie musiał strzelić z osiem bramek aby awansować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie odwrotnie. BVB ostatnio nie błyszczy.

To chyba się nie zrozumieliśmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Szykują się nam przyjemne dla oka spotkania. Chyba postawie w dwumeczu Barca - Atletico na ekipe z Madrytu, napewno będzie dobry kurs :)

 

Zdrajca  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe odrazu zdrajca ;) Nie masz takiego przeczucia, że Barca w tym dwumeczu polegnie? Bo mnie coś się tak właśnie zdaje...

 

ps. jak obstawiasz jutro Gran Derbi ?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Hehe odrazu zdrajca ;) Nie masz takiego przeczucia, że Barca w tym dwumeczu polegnie? Bo mnie coś się tak właśnie zdaje...

 

ps. jak obstawiasz jutro Gran Derbi ?

 

Pewnie, że mam. Dlatego na forum Pasjonatów napisałem (optymistycznie !), że mecz wyjazdowy obstawiam 1:1, a u siebie może wygramy 2:1. Co do GD - to będzie bardzo ważny mecz, bo trzeba odrabiać straty punktowe do Realu. Chciałbym bardzo, aby Barca wygrała, ale rozum podpowiada - 3:1 dla Realu. No ogólnie obawiam się, że zbierzemy łomot. Po wyczynach defensywy w meczu z Realem Sociedad obawiam się, że może być kompromitacja i wysoka przegrana. Oni w Madrycie pamiętają manitę i nie odpuszczą.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze wygranej, bo wyobrażam sobie jak będziesz przeżywał te spotkania, choć śledząc ostatnio poczynania Barcy, to niestety czarno to widzę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Życze wygranej, bo wyobrażam sobie jak będziesz przeżywał te spotkania, choć śledząc ostatnio poczynania Barcy, to niestety czarno to widzę.

 

Dzięki :). Ostatnio Barca wygrała z Osasuną 7:0 więc sprawili kibicom trochę radości. No ale wyczyny Blaugrany z Realem Sociedad to już był dramat. Okay, RS to nie ogórki i potrafią grać w piłkę. No ale później przegraliśmy z Valladolid, który jest w strefie spadkowej. Barca gra w kratkę, naprzemiennie wygrywa, przegrywa. Ostatnio wygraliśmy więc teraz…  <_<. Już dawno pogodziłem się z myślą, że w tym roku Blaugrana nie zdobędzie żadnych znaczących tytułów. Z takim trenerem jak Martino i słabą defensywą, marnie to widzę. No, w końcu nie bez powodu na następny sezon Barca chce kupić dwóch, trzech obrońców. Ponownie mówi się o Thiago Silvie no i wrócił temat Davida Luiza. Mieliby uzupełnić Pique oraz Bartrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze thiago silva nigdzie nie ruszy sie z psg :), ja na miejscu wlodarzy barcelony zrobilbym wszystko by zakontraktowac hummelsa. a jutrzejszy klasyk obstawiam 2:1 dla realu, madryt jest faworytem ale w takich meczach wszystko moze sie zdarzyc.. no i ten undiano mallenco; poziom sedziowania na hiszpanskich boiskach jest bardzo slaby, a undiano to najlepszy arbiter w hiszpanii, a i tak cyrki sie dzialy w pierwszym klasyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

mysle ze thiago silva nigdzie nie ruszy sie z psg :), ja na miejscu wlodarzy barcelony zrobilbym wszystko by zakontraktowac hummelsa.

 

Kogoś kupić muszą. Legenda i serce Barcy - Carles Puyol częściej leczy kontuzje niż gra. Alves mocno angażuje się w akcje ofensywne więc trzeba asekurować obronę. Z konieczności Mascherano dostał zadania, które mu nie leżą. Bez wzmocnień w defensywie będzie słabo. Kiedyś jeszcze Alba poprawiał jakość, ale ostatnio jest w słabszej formie. Poza tym, przy jego wzroście ciężko było walczyć o górne piłki z rosłymi przeciwnikami, a Pique i Bartra (nawet wspomagani przez Busquetsa) sami całości nie ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona czy Real chopy ? Kto wygra kolejne "derby Europy" ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na Real.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Real w tej chwili po prostu mają potocznie więcej z gry choć Barcelona na pewno poślady zepnie...

Będę oglądał 2 mecze jednocześnie bo o tej samej godzinie Milan-Lazio:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Barcelona czy Real chopy ? Kto wygra kolejne "derby Europy" ?

 

Chciałbym żeby wygrała Barca, ale dotychczasowe mecze wskazują, że Real pozamiata temat. Defensywa jest obecnie naszym największym problemem więc Real może wygrać wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Real w tej chwili po prostu mają potocznie więcej z gry choć Barcelona na pewno poślady zepnie...

Będę oglądał 2 mecze jednocześnie bo o tej samej godzinie Milan-Lazio:))

 

Napoli - Fiorentina zapowiada się imo o wiele ciekawej, jeżeli chodzi o Serie A. Do tego mamy dziś również Monaco - Lille, też będzie na co popatrzeć. No i w Hiszpani Barca - Real, fajni piłki nożnej są dziś rozpieszczani :D Wczoraj w Premier League, Chelsea rozjechała Arsenal 6:0 :o Weekend "na bogato" w europejskiej piłce. Biedna ta moja Pani :lol: :lol: :lol:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwisty, będziesz oglądał Lazio-Milan, bo ja mam już troche dość tego sezonu i zastanawiam sie nad strajkiem? Zreszta mam już swoje lata i boje sie o swoje serce, które i tak już mocno krwawi po ostatnich występach :-)

Co do GD, to moim zdaniem lekkim faworytem jest Real, ale jak to w takich meczach bywa, wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 94r z Milanem wiec trzeba wspierać duchem mój ukochany klub bo w tym sezonie naprawdę tego potrzebują:((( choć fakt Napoli Viola na papierze tez dobrze wygląda! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goli wiesz ja już nie jestem kibicem sukcesu i będę z nimi do końca jednak liczę po tym sezonie na ogromną przebudowę ..

Dla mnie na początek Baloo na sprzedaż ...ah można tak pisać bez końca robię to codziennie na innym forum z chłopakami dając upust frustracji tym sezonem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od Reali i innych Milanów niniejszym donoszę:

 

Karkonosze JG 3:0 Kuźnia Jawor

 

I wskakujemy na miejsce premiowane awansem do III. Ligi :-)

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.