Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magik.

Ty patrzysz subiektywnie i ja patrze subiektywnie wiec dalsza dyskusja nie ma sensu, pewnym jest ze sedzia byl w tym meczu slepy. pozdro

 

Pewne jest, że dzięki "ślepocie" sędziego do końca sezonu La Liga będzie super ciekawa  :). Najbardziej dzisiejszy wynik (oprócz kibiców Blaugrany) ucieszył wszystkich związanych z Atletico Madryt, bo mają 70 punktów i zajmują 1 miejsce. Real też ma 70 punktów, a Barca 69. Będzie się działo !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby Atletico zdobyło mistrza Hiszpanii. Już wieje nudą w tej lidze, kiedy to na pierwszym miejscu widzi się ciągle Barcelone, albo Real. Czas najwyższy na zmiane warty :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Chciałbym żeby Atletico zdobyło mistrza Hiszpanii. Już wieje nudą w tej lidze, kiedy to na pierwszym miejscu widzi się ciągle Barcelone, albo Real. Czas najwyższy na zmiane warty :)

 

9 kolejek do końca, 27 punktów do zdobycia. Wiele może się jeszcze zdarzyć, ale moim zdaniem Atletico nie da rady. W ostatniej rundzie Barcelona ma mecz u siebie z Atletico. Ja mam nadzieję, że dzisiejsza wygrana doda FCB skrzydeł i to będzie miało pozytywne przełożenie zarówno na LM jak i na La Liga. Po drodze jest jeszcze jeden mecz z Realem w Copa del Rey.

 

A odnosząc się jeszcze wprost do Twojego posta - to czy nie pisałeś kiedyś, że dopingujesz Barcę ? :). Jakieś to kibicowanie u Ciebie chwiejne. Może kiedyś jak zawitasz na mecz Wisły z Legią, to założysz szalik Legii ?  :D.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, w sercu mam tylko jeden klub i tylko on mnie tak naprawde interesuje, reszta na dzień dzisiejszy jest mi najzwyczajniej w świecie obojętna, a oglądam tylko dlatego, bo jak każdy normalny facet lubię piłkę nożną. Jedynie co mogę powiedzieć, to fakt, że do Barcelony mam pewien bądź co bądź spory sentyment jeszcze z czasów małolata, kiedy to grał tam Romario, Hagi czy Stoiczkow, ale nigdy nie pisałem, że jestem kibicem Barcy, bo to jak dla mnie zbyt duże słowo. Inna rzecz jeszcze, że uwielbiam to miasto i zawsze chętnie tam wracam, mam tam też wielu bliskich znajomych, którzy również poniekąd są kibicami FCB (jak zresztą każdy w tym mieście ;) ), co też w jakiś tam sposób się przekłada na moje "kibicowanie" Barcelonie :) A co do barw Legii, to prędzej dałbym się pochlastać ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja też bym chciał aby ktoś inny został mistrzem w lidze hiszpańskiej i niech to będzie Atletico! Tak samo bym chciał aby w Anglii wygrał Liverpool, który po raz pierwszy ( chyba ) od 9 sezonów, jest w takiej dyspozycji.

 

Po każdym meczu Realu - Barcą są pretensje do sędziów, do piłkarzy obu stron o symulowanie lub o brutalną grę - ja kibicuje Realowi i będę nieobiektywny według mnie w Barcelonie mają świetnych aktorów i potrafią po mistrzowsku wręcz potykać się o namalowane na boisku linie :):):). Ale nie podgrzewam atmosfery :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Busquets dostał zasłużoną czerwoną kartkę w 42 minucie, losy meczu zapewne potoczyły się inaczej.

Dlatego śmiało można powiedzieć, wbrew temu co mówiono w studio canal +, że sędzie mimo, że mylił się "w dwie strony" to jednak wypatrzył wynik meczu. I tutaj nurtujące pytanie....dlaczego mecze/wyniki zawsze wypatrzone są na korzyć Barcy??? Odpowiedź jest banalna.... Barca utrzymuję się przy piłce 60-70 % czasu. Przy słabym sędziowaniu to 2 razy większa szansa na "korzystną" decyzję. :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real sam jest sobie winien , wiadomo że Barcelona jeśli ma swobodę wjedzie z piłką do każdej bramki. Jedyny sposób na nich to pressing i szybkie dynamiczne akcje, chętnie w powietrzu. Szarże Bale'a i Di Marii wchodziły jak w masło,szkoda że mając tak szybkiego piłkarza jak Krystyna tak mało było prostopadłych piłek. Bayern potrafi tak grać cały mecz, realowi starczyło pary na kilka akcji.

A co do wypaczenia wyniku...karny dla królewskich z kapelusza a z tak słabym Ronaldo to nawet wolny z szesnastki nie gwarantował gola.

Tak jak zazwyczaj denerwuje mnie gra w 100 podań tak w tym meczu byłem pod wrażeniem swobody z jaką blau grana grała na całym boisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faul w polu karnym na Panu Neymar, był o wiele mniej ewidentny. Fani Realu tam kontaktu nie widzieli, inni widzieli minimalny - karny można było gwizdać, ale czerwona kartka to za grubo moim zdaniem. Żelu i spółka powinni grać w jedenastu po tej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że to spotkanie było bardzo emocjonujące, sporo bramek, szkoda tych gównianych decyzji arbitra.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz wczoraj sie wypowiedzialem o symulacji, mam swiadomosc ze kibice barcelony odbieraja to inaczej a kibice realu inaczej, neutralni maja najpewniej racje. mysle ze jakby undiano posluchal ramosa mecz bylby bardziej sprawiedliwy :) 382215_gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faul w polu karnym na Panu Neymar, był o wiele mniej ewidentny. Fani Realu tam kontaktu nie widzieli, inni widzieli minimalny - karny można było gwizdać, ale czerwona kartka to za grubo moim zdaniem. Żelu i spółka powinni grać w jedenastu po tej sytuacji. Nie zmienia to faktu, że to spotkanie było bardzo emocjonujące, sporo bramek, szkoda tych gównianych decyzji arbitra.

Kosma ,ale z tego co się orientuję ,przepisy mówią wyraźnie jeśli zawodnik wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany to czerwo leci z automatu ,sędzia w tym wypadku nie miał wyjścia po odgwizdaniu faulu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gdzie można zobaczyć mecze Ekstraklasy w jakości HD w sieci? Kupiłem trzymiesięczny pakiet Sport w ipla.tv a teraz widzę że C+ tam nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma ,ale z tego co się orientuję ,przepisy mówią wyraźnie jeśli zawodnik wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany to czerwo leci z automatu ,sędzia w tym wypadku nie miał wyjścia po odgwizdaniu faulu .

     No ale czy ten faul tam był ? Oglądałem wczoraj mecz, dziś skróty i nie wiem sam. Ogólnie ślizgi temat. Nie kibicuje żadnej z drużyn, zasiadłem z kumplem z nadzieją na dobry mecz i sporo emocji - nie zawiodłem się i to mi wystarczy. Mogę w tym momencie stwierdzić, że lepiej iż Barcelona wygrała. Tabela mówi sama za siebie :D

 

 

      Przypominam, że jutro istotny mecz w Bundeslidze - BVB vs S04, czyli Derby Zagłebia Ruhry. O ile mnie pamięć nie zawodzi, to jesienią górą było Shalke. Również jutro derby Manchesteru, United podejmuje The Citizens. Gospodarze w poprzednim spotkaniu przytulili ze 4 bramy, z rąk Aguero i spółki.Więc oprócz 3ptk do zainkasowania przy niskiej pozycji w tabeli, "Diabły" mają coś jeszcze do udowodnienia w tym meczu. Będzie rebus jutro, który mecz wybrać.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma ,ale z tego co się orientuję ,przepisy mówią wyraźnie jeśli zawodnik wychodzi na czystą pozycję i jest faulowany to czerwo leci z automatu ,sędzia w tym wypadku nie miał wyjścia po odgwizdaniu faulu .

przepisy przepisami, sedziowie nie zawsze tak karaja. wg mnie czerwona kartka powinna byc jesli zawodnik celowo chce zrobic krzywde lub np. broni reka jak bramkarz (jak oxlade chamberlain w meczu arsenalu z chelsea- tam swoja droga sedzia tez sie popisal i wywalil z boiska gibbsa zamiast wspomnianego oxlade chamberlaina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, na Eurosport 2 też kopią w Ekstraklasie. Widzę, że teraz leci na żywo mecz.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mariusz, w sercu mam tylko jeden klub i tylko on mnie tak naprawde interesuje, reszta na dzień dzisiejszy jest mi najzwyczajniej w świecie obojętna, a oglądam tylko dlatego, bo jak każdy normalny facet lubię piłkę nożną. Jedynie co mogę powiedzieć, to fakt, że do Barcelony mam pewien bądź co bądź spory sentyment...

 

U mnie odwrotny kierunek. Barcę mam w sercu, a do Legii ogromny sentyment. Niestety polskiej ligi i meczy Legii nie jestem w stanie (na trzeźwo) oglądać. Odzwierciedleniem nieporadności tzw. Ekstraklasy jest reprezentacja, która w Europie wygrywa już tylko z San Marino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie odwrotny kierunek. Barcę mam w sercu, a do Legii ogromny sentyment. Niestety polskiej ligi i meczy Legii nie jestem w stanie (na trzeźwo) oglądać. Odzwierciedleniem nieporadności tzw. Ekstraklasy jest reprezentacja, która w Europie wygrywa już tylko z San Marino.

 

 

Niedługo czekają nas ciężkie boje, mecze o wszystko z Gibraltarem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze fascynowal mnie fenomen popularnosci pilki noznej w kraju wlasciwie bez zadnych sukcesow w tej dyscyplinie :)

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam tylko dlatego, bo jak każdy normalny facet lubię piłkę nożną.

jestem nienormalny :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kogo za małolata wybierali do teamu jako ostatniego :P :P :P

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nienormalny :)

 

Luz, nie jesteś sam. ;) Mi starczy obejrzeć kilka meczów co 2 lata na MŚ i ME. Ligę Mistrzów dawno sobie odpuściłem przez dominację stylu gry barcelońsko-hiszpańskiego. Nie potrafię znieść takiego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kogo za małolata wybierali do teamu jako ostatniego :P :P :P

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Mało tego :) -zawsze stałem na bramce :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.