Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wymieniłem Valdesa w kontekście jedenastek, które mieliśmy typować, co nie oznacza, że uważam go za najlepszego bramkarza świata. Zresztą daleki jestem od tego typu stwierdzeń, bo nie potrafię ocenić, który bramkarz jest najlepszy. Skoro Valdes jest jednym z topowych bramkarzy świata, a dodatkowo gra w moim ulubionym klubie, to wytypowałem Valdesa. I jeszcze jedno…

 

A na kogo ma stawiać ?. Sam był trenerem Realu więc promuje swojego pupilka. Poza tym, porównywanie statystyk Valdesa i Casillasa to jakieś nieporozumienie. Valdes broni w La Liga, a Casillas buduje swoje rekordy przeważnie w meczach z kelnerami. To tak jakbyś bramkarza X wystawiał do drużyny która mierzy się z Niemcami, Holandią, Brazylią, Argentyną. Natomiast bramkarza Y wystawiał do tej samej drużyny na mecze z San Marino, Gibraltarem, Mołdawią, Burkina Faso i twierdził… bramkarz Y jest lepszy, bo X puścił więcej bramek.

nie badz smieszny, del bosque byl tez trenerem raula a nie powolal go na mundial ani euro, mimo ze ciagle byl najlepszym hiszpanskim napastnikiem, proponuje Ci zebys spojrzal bardziej obiektywnie na to co piszesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

nie badz smieszny, del bosque byl tez trenerem raula a nie powolal go na mundial ani euro, mimo ze ciagle byl najlepszym hiszpanskim napastnikiem, proponuje Ci zebys spojrzal bardziej obiektywnie na to co piszesz. 

 

Weź pod uwagę całą moją wypowiedź, a nie tylko jej część. Nie da się zaprzeczyć, iż Casillas swoje statystyki buduje przeważnie w oparciu o Copa del Rey. Valdes bronił w La Liga oraz LM, a to zupełnie innym poziom. To jest spojrzenie obiektywne.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę całą moją wypowiedź, a nie tylko jej część. Nie da się zaprzeczyć, iż Casillas swoje statystyki buduje przeważnie w oparciu o Copa del Rey. Valdes bronił w La Liga oraz LM, a to zupełnie innym poziom. To jest spojrzenie obiektywne.

casillas gra od pierwszego meczu w lidze mistrzow w sezonie :) (caly sezon jest pierwszym bramkarzem w lidze mistrzow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

casillas gra od pierwszego meczu w lidze mistrzow w sezonie :) (caly sezon jest pierwszym bramkarzem w lidze mistrzow)

 

Dzięki za wyjaśnienie. Nie oglądam meczy Realu więc nie wiem. To w jakimś stopniu zmienia postać rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że jeleniogórskie Karkonosze w obecności 1200 widzów pokonały Olimpię Kowary w derbach Kotliny Jeleniogórskiej i umocniły się na premiowanym awansem 2.miejscu IV Ligi dolnośląskiej. Za tydzień na Złotniczej arcyważne spotkanie z rezerwami Miedzi Legnica (3.miejsce, 4 pkt. straty).

 

A dorzucając swoje 3 grosze do powyższej dyskusji - mimo, że od dziecka sympatyzuję z FCB, to jednak uważam, że Casillas to co najmniej półka wyżej od Valdesa...

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miśkiewicz zrobił Boruca! W samej końcówce meczu z Zagłębiem. Ale winę ponosi też Nalepa, podał mu piłkę w światło bramki, jak Żewłakow w Irlandii kilka lat temu. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, Costa kontuzja i zmiana

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ale lipa, Costa kontuzja i zmiana

 

Na koniec 1:1, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Atletico to taktycznie solidnie poukładana drużyna choć remis to dla nich wynik lepszy niż gra. Barca swoją grą wielokrotnie sprawiła, że Atletico miało problem żeby wyjść z własnej połowy. No ale wynik jest dla madryckiego klubu korzystny przed rewanżem. Costy nie lubię, zresztą wcześniej też niezbyt miło potraktował Pique, a więc poniósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramka na 1 dla Atletico - stadiony świata, nie wiem jak on to zrobił, bramka edycji dla mnie jak dotychczas. Mecz ciekawy od samego początku, ale z każdą zmianą w ekipie Z Madrytu, gra coraz bardziej jednostronna. Jak na ławce siedzielijuż Costa, Turan i Villa, to gra zaczęła toczyć się na jednej połowie. Neymar i jego uderzenie na 1:1 - też palce lizać.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie "Jaką książkę czytasz obecnie" napisałem więcej, tu wstawię więc tylko zdjęcia:

post-64635-0-62524900-1396684850_thumb.jpg

 

post-64635-0-05418600-1396684869_thumb.jpg

 

Naprawdę, świetne opracowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat temu z wypiekami na twarzy czytałem ,,Od Realu do Ajaxu'' A.Gowarzewskiego :D Właśnie zrobiłem zamówienie na alle , będą wspominki .

 

Dzisiaj o 13.45 A.Boruc będzie próbował powstrzymać walec ManCity .

Za tydzień hicior na który ostrze sobie zęby Citizens przyjeżdżają na Anfield .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat temu z wypiekami na twarzy czytałem ,,Od Realu do Ajaxu'' A.Gowarzewskiego :D Właśnie zrobiłem zamówienie na alle , będą wspominki .

 

 A ja 20 lat temu, z takimi samymi wypiekami, "Od Realu do Barcelony". Oczywiście - jest u mnie wciąż na jednej z najważniejszych półek z książkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że Suarez z Dannym pokażą ekipe z Manchesteru, źe szczyt tabeli nie dla nich. Jest o tyle ciekawiej, że City ma do rozegrania chyba ze 2 mecze więcej, niż reszta stawki.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za 3 tyg Liverpool - Chelsea :D

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy porażki z rzędu. Czy coś więcej trzeba dla miłego weekendu?

Edytowane przez bobek6969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia...

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze Lewy niech dorzuci ze dwie, i przy takiej defensywie jaką prezentują gramy dalej :D

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ale mecz !, emocje !. Trzymam kciuki za BVB. Przegrana Realu to piękne zakończenie dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zakończenie dnia to będzie jutro jak Barca poleci :D

Bardzo fajny mecz, ale Mchitarjanowi powinni nakopać do d*py za te sytuacje, które zmarnował.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz swietny, szkoda że BVB przegrała, bo mieli ten awans na miękko do zrobienia, no ale nic. Real był dzis słabszy, niestety Borussia jeszcze bardziej nieskuteczna w wykończeniu swoich akcji, tyle okazji zmarnowanych...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym awansem "na miękko do zrobienia" to bym nie przesadzał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słupek przy strzle Marco, zez Henryczka kilkukrotny, główka Humelsa. A był jakis strzał Realu, który zmusił Romana do najwyższego wysiłku, gdzie szczęscie zadecydowało o niepowodzeniu ataku piłkarzy z Madrytu ? Wszysko w bramkarza kopane.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, muszę przyznać że jestem kompletnie nieobiektywny :P:D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Piękne zakończenie dnia to będzie jutro jak Barca poleci :D

 

Niedoczekanie. Choć wynik możliwy jest w każdą stronę zwłaszcza teraz kiedy Barca straciła Valdesa. Pinto musi się wziąć w garść szczególnie, że nad FCB wisi kara FIFA więc dwa okna transferowe mamy teoretycznie pozamiatane. Pique jutro też nie zagra. Sam już nie wiem jaki wynik typować, ale mam złe przeczucia  :unsure:. Poza tym, szacun dla BVB. Pożegnali się z LM z klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Barcelona przegra.....w końcu mają kryzys w kraju :D ,i "muszą"się dopasować....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.